7 відповідей на запитання “Чого хочуть чоловіки”: корисна підказка від шлюбного агентства

7 відповідей на запитання “Чого хочуть чоловіки”: корисна підказка від шлюбного агентства

Чоловіки та жінки психологічно – з різних планет. У них відрізняються потреби і бажання. Але природа дивовижним чином поєднує такі різні якості, створюючи гармонійні пари. Решту довершить жіноча гнучкість та вміння змінюватись. Чого хочуть чоловіки насправді? Давайте розбиратися в чому полягає успіх – за допомогою нашого шлюбного агентства.

Happy Family відкриває секрети

брачное агентствоЧоловіки в різних країнах відрізняються темпераментом, звичками, рисами характеру, які переважають. Та звідки родом не був би потенційний партнер, він, передусім, чоловік. Це означає, що для нього будуть характерні основні чоловічі якості, закладені на генному рівні. Культурологи називають такі особливості універсаліями – тобто, вони властиві абсолютно всім представникам людства.

Якщо Ви звернулись до шлюбного агентства, звичайно, Вас хвилює питання – як бути єдиною або чого хочуть чоловіки, аби не просто добре провести час, а й побудувати щасливе сімейне життя. Робіть ставку на чоловічі універсалії, це те вічне, що ніколи не підводить і не змінюється, незважаючи на те, звідки родом Ваш обранець – з холодних, стриманих країн чи пристрасного, захопливого Півдня, прагматичного та впевненого Заходу чи вірного традиціям Сходу.

Щоб допомогти жінкам у пошуках своєї половинки через наш сайт, спеціалісти нашого шлюбного агентства постійно вивчають новітні напрацювання сучасної психології. Крім того, всі ці теоретичні викладки пройшли багату перевірку практикою. Тому ми можемо із впевненістю рекомендувати Вам взяти до уваги наші поради.

Що хочуть чоловіки насправді та для чого Вам про це знати

Ми рекомендуємо взяти до уваги 7 чоловічих здібностей, які будь-який претендент ставить на перше місце, коли шукає супутницю життя. Для різних людей – це різні потреби з “великої сімки”, але можете не сумніватися, що всі вони входять до цього переліку.

агентство знакомствРозумна жінка, яка познайомилась із чоловіком ближче, зможе правильно розподілити його пріоритети та вирішити, наскільки вона їм відповідає. А далі можливі варіанти:

  • життя підкине ідеальний збіг “яблучних половинок” – Ви якраз така, якою він хоче бачити свою дружину – згода та любов!;
  • ви бачите, що Ваші потреби категорично не збігаються, і не вважаєте за потрібне витрачати час та зусилля на “притирку” – ну що ж, у світі багато чоловіків, варто пошукати ще;
  • ви хочете зробити кроки для саморозвитку в певному напрямку, а якщо це ще й пару допоможе знайти – Вам і карти в руки.

У цій статті також знайдете чоловічі поради як стати жаданою, які допоможуть Вам пізнати чоловіків краще.

Секрети жіночого успіху – з нашої практики

7 основних чоловічих потреб допоможуть Вам зрозуміти, які якості шукає та цінить чоловік у жінці. Навчіться поєднувати їх у собі, і Ви зможете стати єдиною та коханою у свого чоловіка на все життя.международное брачное агентство

  1. Дівчина, з якою цікаво. Як би банально це не звучало, чоловіку необхідний співрозмовник, точніше, співрозмовниця, яка демонструє щиру небайдужість. Жінка, яка полюбляє не тільки поговорити, але й уміє вислухати, дуже цінується чоловіками. Можливо, Ви не знаєтесь на біржових котирування або Вам зовсім не цікаві перспективи Формули-1. Не потрібно лицемірити та прикидатися. Важливіша щира підтримка в будь-якій життєвій сфері. Дайте чоловіку зрозуміти, що Ви на його боці – і він завжди буде на Вашому. Чоловіку цікаве знайомство з дівчиною, з якою завжди є про що поговорити, всупереч упередженням. У цьому й полягають секрети жіночого успіху.
  2. Жінка, яка вірить. Усі знають прислів’я про те, що за спиною кожного успішного чоловіка стоїть захоплена жінка.Правильно хваліть чоловіка, вірте в нього, і він заради Вашої усмішки переверне світ. Уникайте шаблонів “ти найкращий”, “ти такий милий” – так мами хвалять маленьких хлопчиків. Захоплюйтесь не лише справами, а й перспективами. Якщо Вас не лякає пафосне слово, – станьте його Музою. А він тоді стане для Вас справжньою опорою. Коханий чоловік має відчувати Вашу підтримку та похвалу. Це – саме те, чого хочуть чоловіки.
  3. Жінка, з якою затишно. Побут – не остання складова щастя. Простір, куди чоловік приходить після своєї праці, щоб побути з коханою, має бути сповнений кохання. Це не означає, що Ви, як Попелюшка, повинні драїти, готувати і шити. Але кохання, як не крути, передбачає турботу і тепло, які Вам захочеться подарувати без примушення. Тоді чоловік буде летіти додому на крилах. Адже дім – це місце, де йому добре, і дім має бути там, де Ви. Ваше ставлення дуже важливе для обранця.
  4. Жінка, в якій впевнений. Приваблива жінка, яка вміє при цьому показати, що вона належить тільки своєму чоловіку, велика рідкість. Якщо Ви хочете кохання назавжди, потрібно вміти бачити в своєму партнері єдиного та дати йому беззаперечну впевненість у цьому. Нехай Вами захоплюються осторонь, як виробом мистецтва, а чоловік буде знати, що Ви – його скарб і, відповідно, берегти. Бізнес і робота не зможуть замінити стосунків. Тому, якщо Ви цікавитесь як бути єдиною або чого хочуть чоловіки, дайте йому впевненість у собі.
  5. Жінка, з якою легко. В світі, сповненому умовностей і жорстких правил, просто необхідно мати простір, де можна побути самим собою. Ідеально, якщо це буде виходити поруч із Вами. А для цього Вам і самій потрібно бути духовно зрілою, не намагаючись “перевиховати” сильну стать і змусити його “відповідати”, дозволивши йому просто інколи розслабитись і скинути маску.
  6. Жінка, якою він пишається. Жінка багато в чому характеризує свого чоловіка. Дружина повинна подобатись не лише чоловіку, а й оточенню, а головне – самій собі. При цьому чоловічий інстинкт мисливця не повинен згасати, іноді потрібно завойовувати кохану знову. Для цього жінці не можна зупинятися в своєму розвитку та розчинятись в оселі, побуті, дітях – як би Ви не втомлювались і не мали часу. Важливо відкривати в собі нові таланти та знаходити нові захоплення. Це – основні секрети жіночого успіху
  7. Жінка, яку він хоче. Основний інстинкт з рахунків не скинеш. Чоловік може поважати і жаліти нежадану жінку, але кохати він її не зможе ніколи. Перші пристрасні пориви швидко минають. А далі починається життя, і важливо, щоб воно не стало рутиною. Дайте чоловіку ті відчуття, які йому важливі, ідеально, якщо вони знайдуть відображення у Вас самій.

Зареєструватися