Міжнародні знайомства для шлюбу в нашому агентстві

В наш час досить складно побудувати тривалі стосунки між чоловіком та жінкою. У наш час сучасній та енергійній дівчині буває непросто знайти гідного партнера для тривалих стосунків.

Якщо Ви шукаєте знайомства для шлюбу, то Ви звернулись за адресою. Шлюбне агентство «Happy Family» допомагає дівчатам у серйозних міжнародних знайомствах. Створення сім’ї є метою кожного іноземця, якого ми пропонуємо в партнери.

Звернутися до нас – це вже серйозний крок, на який потрібно наважитись. Міжнародні знайомства для шлюбу потребують певної підготовки, хоча б інформаційної. Як усе відбувається? Що доводиться робити? Чи не страшно це? Чи дізнається хтось сторонній? Як поводитись із іноземцем? На всі питання відповідаємо в цій статті.

Обов’язково ознайомтеся з нашими Умовами співпраці!

Наше агентство є сертифікованим членом Ukrainian Matchmaker Alliance.

Як відбувається знайомство з іноземцями для шлюбу

Знакомства для брака

Якщо коротко, то ми допомагаємо самотнім дівчатам знайти партнера – іноземця для створення сім’ї. У «Happy Family» дівчата заповнюють анкети, які потім відправляються в базу даних. Знайомство з іноземцем для шлюбу відбувається, коли чоловік цікавиться анкетою. Після цього пара якийсь час листується в інтернеті, а потім зустрічається особисто.

Про кожний етап детальніше ми поговоримо трохи нижче. Поки ж давайте розберемось із головними побоюваннями і Вашими питаннями. «Happy Family» – це серйозний проект, який пропонує міжнародні знайомства для шлюбу. Цим ми кардинально відрізняємось від інших сайтів – кінцевою метою нашої роботи є Ваше особисте щастя в шлюбі з достойним чоловіком. Ось – те, що Ви хотіли знати, але боялись запитати:

  • Заповнення анкети

Перший крок – це реєстрація в агентстві та занесення Ваших даних. Це важливий момент, тому що анкета – Ваше “обличчя”, яке буде бачить чоловік. Заповнювати документ потрібно детально, чітко та без помилок. Розкажіть про себе максимально щиро і відверто – це допоможе привернути увагу партнера. Послідовно внесіть особисті дані, не пропускаючи жодного поля.

Наше агентство пропонує допомогу в заповненні анкети. Співробітники агентства підкажуть як краще описати себе, щоб Вас помітили швидше. Якщо Ви не достатньо добре знаєте англійську, заповнення анкети ми можемо взяти на себе.

  • Анкети публікуються лише на перевірених іноземних сайтах-партнерах, а також у закритій галереї на нашому сайті для індивідуального підбору пари

ВВсі знайомства з іноземцями для шлюбу проходять конфіденційно. Чоловіки-іноземці підтверджують свої серйозні наміри перед доступом до бази анкет, тому Вам нема чого боятися.

Чому іноземець – найкращий варіант для сім’ї

Ми пропонуємо знайомства для шлюбу з іноземними кандидатами саме тому, що вони ідеально підходять для створення сім’ї. Якщо Ви вирішили познайомитись з одним із наших кандидатів, то Ви самі в цьому переконаєтесь. Така людина буде не тільки гарним батьком, а й серйозним партнером по життю. Однак, серед наших клієнтів також є наші чоловіки-іммігранти та перевірені і достойні чоловіки з України.

Наші клієнти віддають перевагу знайомствам лише з метою створення сім’ї. Вони розуміють, що міжнародні знайомства – це не просто спілкування в інтернеті, а серйозний крок для обох. Зарубіжні наречені дбають про своїх жінок, забезпечують їх і, що важливо, – несуть за них повну відповідальність.

Знайомство і шлюб із іноземцем – це тільки позитивні враження, адже більшість закордонних чоловіків зовсім не бояться, а навпаки, навіть із задоволенням одружуються з нашими жінками, які вже мають дітей від попередніх стосунків. Більше того, якщо й шукати чоловіка, то лише такого, який зможе забезпечити Вам достойне життя, а Вашим дітям – стабільне майбутнє.

Наше агентство пропонує Вам знайти найкращого партнера для життя та вийти заміж за прекрасного чоловіка, який подарує Вам таке ставлення, якого Ви точно раніше не відчували до себе.

Перелік послуг шлюбного агентства “Happy Family”

  • Професійна фотосесія

Международные знакомства для брака

Половина успіху Вашої анкети – це якісні фото. Чоловіки, переглядаючи Ваші дані, в першу чергу звертають увагу саме на такі картинки. Тому дуже важливо додати до анкети яскраві, оригінальні, сюжетні фотографії. Прослідкуйте, щоб на зображенні можна було чітко побачити обличчя та фігуру (краще фотографуватися на нейтральному тлі). Крім того, заборонено публікувати фото інтимного характеру.

Шлюбне агентство «Happy Family» готове допомогти Вам із фотосесією. Міжнародні знайомства для шлюбу починаються з цікавих фотографій, і ми підкажемо де можна зробити гарну фотосесію. Ми допомагаємо і в створенні образу, – надаємо послуги професійних візажистів. Більш детальну інформацію читайте тут.

  • Супроводження на особистих зустрічах

Перше знайомство з чоловіком завжди дуже хвилююче. Ми чудово розуміємо це. Тому на Вашій першій зустрічі з іноземцем буде присутній представник агентства «Happy Family». Досвідчений співробітник (зазвичай це дівчина) підтримає Вас морально, підкаже як поводитись та куди піти з чоловіком.

Крім того, ми допоможемо і якщо Ви погано знаєте англійську. Тоді наш спеціаліст буде перекладачем, який допоможе Вам краще зрозуміти одне одного. І не хвилюйтесь – перша зустріч майже завжди проходить в Україні (за Вашим бажанням). Ви разом зможете відвідати музеї, виставки, кафе. Іноземець знайомиться з Вашою країною, культурою і Вами, а Ви цікаво проводите час.

Зареєструватися