Допомога в оформленні анкети шлюбного агентства

Допомога в оформленні анкети шлюбного агентства

Ми Вас вітаємо! Якщо Ви читаєте цей текст, то напевно вже наважились звернутись до шлюбного агентства «Happy Family». І це чудово, адже Ви робите перший крок на шляху до свого щасливого шлюбу з іноземцем. Почати ж варто з головного – із заповнення анкети шлюбного агентства. Як не помилитися під час внесення даних? Що краще писати про себе і як подати інформацію? Якою мовою заповнювати анкету? Які анкети приваблюють чоловіків найбільше? На ці та інші питання відповідаємо просто зараз.

Основні пункти анкети знайомств

Для початку давайте ознайомимося з полями, які потрібно буде заповнити. Сюди входить як особиста контактна інформація, так і просто опис себе. Відразу звертаємо Вашу увагу – заповнюйте анкету ретельно. Вносіть інформацію тільки в призначені для неї поля. Це допоможе нам зберегти Ваші дані в конфіденційності, тому що деякі поля цілком приховані від інших користувачів.

Пункти з особистою інформацією ми опустимо і розглянемо більш цікаві:

 • Діти. Вказується кількість дітей. Додатково Ви можете написати чи живуть діти з Вами (постійно, інколи або ні).
 • Бажання мати дітей. Чи хочете Ви ще дітей, уже в шлюбі з новим обранцем.
 • Заняття. Оформлення анкети в цьому пункті максимально лаконічне. тут вказується професія або те, чим Ви займаєтесь у даний момент.
 • Освіта. Деталі в цьому пункті не вказуються, достатньо написати рівень (середня, вища).

Окремий великий блок в анкеті відводиться під опис себе. Заповнювати поле слід уважно і детально, адже воно є основою анкети шлюбного агентства. Тут можна описати, приміром, п’ять своїх захоплень або хобі, вказати таланти ті інтереси в житті, плани і мрії. Описуйте себе максимально яскраво, – хто знає, яка Ваша особливість зачарує іноземця! Будьте чесні та відверті, презентуйте себе вигідно. Пам’ятайте, що анкета ( в якій є фото і розповідь про себе) – єдиний шанс зацікавити кандидата.

Анкета брачного агентства Ще один важливий пункт анкети знайомств – це опис бажаного партнера. Серед іншого, в описі людини, яку Ви б хотіли знайти, є такі пункти:

 • Вік (діапазон років)
 • Зріст
 • Тип тілобудови
 • Текстовий опис

Приділіть блоку не менше уваги, ніж описанню себе. тут ще більш важливо писати свої вимоги чесно, адже на їх основі ми будемо підбирати чоловіка. Доречі, чим зрозуміліші і простіші Ваші побажання, тим вище шанс вдалого співпадіння. Адже набагато легше знайти просто “доброго та уважного чоловіка”, ніж “29-річного художника ростом 189 см, з блакитними очима”.

На перший погляд процедура оформлення анкети може здаватися непростою. Насправді, нічого складного в цьому немає. Головні вимоги – це чесність, детальність та розуміння своїх бажань. Анкету варто заповнювати англійською. Якщо Ви не впевнені, що готові самостійно внести дані, то ми прийдемо на допомогу. Співробітники «Happy Family» підкажуть Вам, як правильно заповнити анкету, допоможуть з конкретними пунктами та перекладуть інформацію на англійську.

Як ми допомагаємо в оформленні анкети

Ми пропонуємо різні послуги для дівчат, які звернулись до агентства. Серед них – і допомога в заповненні анкети шлюбного агентства. Наші співробітники працюють з анкетами по трьох різних напрямках:

 • Консультації та поради

Якщо Ви готові самостійно заповнювати анкету, але сумніваєтесь у якихось моментах, повідомте про це менеджера. Відповідальний за це працівник зв’яжеться з Вами і з’ясує всі пункти, які викликають питання. Заповнюєте анкету при цьому Ви, але разом зі шлюбним агентством. Такий варіант- ідеальний для дівчат, які прагнуть контролювати все самі.

 • Повне оформлення анкети

Також ми пропонуємо і зворотній варіант. Ви вказуєте свої дані, інформацію, побажання і вимоги до партнера. На цій підставі ми заповнюємо анкету і публікуємо її. Звичайно, перед внесенням даних у базу Ви зможете перевірити анкету на правильність. Багато успішних анкет у шлюбному агентстві «Happy Family» були написані нашими співробітниками.

 • Переклад на англійську

Ще один варіант допомоги – це переклад. Цілком ймовірно, що Ви сумніваєтеся в своєму рівні англійської. Тоді ми пропонуємо послуги професійного перекладача, який заповнить Вашу анкету англійською. Публікація російською або українською неможлива – іноземці просто не знають їх, а, отже, не зрозуміють, про що Ви написали.

Оформление анкетыУспішна анкета в шлюбному агентстві: секрети і хитрощі

Тільки тут і тільки зараз! Ділимося з Вами корисними порадами по заповненню анкети. Більш детально про заповнення ми розкажемо вже особисто (пам’ятаєте ж, що реєстрація та внесення в базу даних для дівчат у нас безкоштовні?).

 • Не забувайте про фото. Для анкети знайомств фотографія – це половина успіху. Саме на зображення дивляться чоловіки, перш ніж вивчити інформацію.
 • Пишіть про себе у гарному настрої. Виділіть час, коли Вам буде комфортно, і випишіть кілька своїх особливостей. Будьте чесні і щирі.
 • Дивуйте! Можливо, Ви вмієте розбирати автомобілі? Або чудово знаєтесь на футболі? Приваблюйте чоловіків незвичними фактами.
 • Не соромтесь мріяти! Навіть, якщо зараз Ви живете не надто яскравим життям, подумайте, як будете проводити час і з чоловіком.

Переваги шлюбного агентства «Happy Family»

Заповнення анкети для міжнародного знайомства – це лише одна з наших послуг. Ми пропонуємо повний супровід і після розміщення анкети в базі даних. Наші співробітники допоможуть Вам відповісти на всі листи, перекладуть повідомлення іноземців. Тож, особисто Ви будете спілкуватись тільки з кращими із кращих. Також ми допомагаємо організувати зустріч в Україні, супроводжуємо дівчат на перші реальні знайомства.

І, головне – для дівчат усі основні послуги цілком безкоштовні!

Зареєструватися