Happy Family

Міжнародний сайт знайомств

1098

Весіль вже створено на «HF».
Може, наступне твоє?

Зареєструватись

Happy Family

Міжнародний сайт знайомств

1097

Весіль вже створено на «HF».
Може, наступне твоє?

Зареєструватись

Happy Family

Міжнародний сайт знайомств

1097

Весіль вже створено на «HF».
Може, наступне твоє?

Зареєструватись

Відгуки щасливих пар

Marina and Lars

«Ми - люди, яким пощастило більше за всіх на світі!» «Дякуємо дівчатам із Happy Family Agency і особливо Олені Ковалевській. Вони зробили величезну роботу і впорались із нею на відмінно!», - говорить Марина, перебираючи в пам’яті спогади. «Рішення звернутися до шлюбного агентства прийшло несподівано. В якийсь момент я ясно побачила ...

Читати повністю

Irina and James

We both wish to thank you so much for being so instrumental in our meeting. we are grateful to Happy Family marriage agency to make our dream to come true ! James and Iryna.

Natalia and William

Знаєте, все життя я думала, що шлюбні агенції ніяк не допомагають знайти чоловіка, що це все ненадійно. Але вирішила ризикнути та «купити лотерейний квиток»: дізнатися, чи можна вийти заміж за кордон. Я обрала «Happy Family», тому що мені сподобався їхній підхід: дівчатка у всьому допомагають, підказують, як краще. Який результат? ...

Читати повністю

Elena and Ranjit

Як і більшість жінок, я хотіла вийти заміж. Але не просто заміж, а за надійного, вірного, дбайливого чоловіка, який має хорошу роботу і дохід. В Україні таких чоловіків не багато, а вільних, неодружених – тим більше. І я вирішила спробувати пошукати закордоном - звернулася до «Happy Family». В агентстві мені ...

Читати повністю

Allen та Юлія

Не встигла зареєструватися в агенції, як отримала запрошення у червні 2016-го на вечори зустрічей-знайомств з іноземцями. Ставилася скептично, але зрозуміла, що там такі самі самотні люди, які доклали чимало зусиль, щоб приїхати в Україну. Постаралася дружелюбно поставитись до всіх і отримала масу задоволення від спілкування з красивими дівчатами та елегантно ...

Читати повністю

Bill and Natalya

Bill and Natasha in St. Petersburg, on a holiday together, before going to the Mariinsky Theater. Bill and Natasha met through the Happy Family Agency and are grateful to Elena for providing the ability for them to meet and the support and help in making their relationship develop at the crucial early stages of their relationship.

Olga and Masson

I was a little over 40 and I lost any hope to find my half. The employyes of the Happy Family gave me hope back and my confidence to find my happiness. All the advice they gave let me to find my only significant one and to being a happy wife and mother.

Kate and Richard

Ви думаєте, чи можливо знайти своє щастя, коли вам за 50? Моя співпраця з «Happy Family» довіла, що я помилялася. Використовуйте послуги професіоналів.

Nastia and Sem

Я ніколи навіть не підозрювала, що житиму в Німеччині. «Happy Family» здійснило мою мрію. Зараз у мене є все, що необхідно для щастя – гарний будинок, дбайливий чоловік та чудові діти. Дякуємо Вам!

Nataly and James

The agency Happy family helped me finally meet the person with whom I wanted to spend the rest of my love. Soon I am going to sunny Italy. I hope other lonely girls will find princes.

James and Anastasia

Коли я усвідомила до 35 років трагічне становище української жінки, соціальну незахищеність, безправність, що обертаються для суспільства жахливими наслідками – безліччю самотніх жінок, розпадом сімей, низькою народжуваністю, я вирішила звернутися за допомогою до агентства, яке мені порадила подруга. Через півроку після реєстрації я зустріла Свого Чоловіка! Я впевнена в собі, у своєму майбутньому, кохаю та кохана! Дякую Happy Family за необхідні поради, допомогу та всебічну підтримку!

Почати з нами легко!

Реєструйся!

Знайомства з іноземцями

Італійці

Познайомитись з італійцем

Що слід враховувати, якщо ви хочете заміж за італійця? У чому особливості нації та менталітету? Як підкорити імпульсивного жителя півдня? Кому підходять за темпераментом чоловіка з Італії? У статті відповімо на запитання, розповімо про Італію та її громадян, допоможемо вирішити, чи підходить вам італієць.

Читати далі

Іспанці

Познайомитись з іспанцем

Багато дівчат, які вирішили вийти заміж за іспанця, щасливі у шлюбі. Іспанські чоловіки, як правило, поступливі, щедрі і трепетно ставляться до жінок. Сонячна благополучна Іспанія приваблює не лише тисячі туристів з усього світу. Чимало жінок, які ще не зустріли своєї другої половинки, хоч раз замислювалися про те, щоб вийти заміж за іспанця. Наречені з цієї країни справді варті уваги.

Читати далі

Заміж за японця

Познайомитись з японцем

Вас приваблює велика східна культура та комфортна стабільність? Цінуєте у чоловікові вірність традиціям, повагу старшого покоління, працьовитість? Готові натомість подарувати скромність, гідність та лагідність? Можливо, ваше щастя саме в тому, щоб вийти заміж за японця.

Читати далі

Заміж за новозеландця

Познайомитись із новозеландцем

Якщо ви мріяли поїхати жити в країну, схожу на казку, і знайти там коханого чоловіка, Нова Зеландія та заміжжя з її уродженцем може стати втіленням цієї мрії. Але до будь-якої мрії потрібно підходити виважено. Що потрібно знати, щоб шлюб у Новій Зеландії став монастирем щастя? Для яких жінок новозеландець виявиться найкращою партією? Що обіцяє переїзд на острови?

Читати далі

Австралійці

Познайомитись із австралійцем

Мрієте жити біля океану? І хочете літо цілий рік? Тоді заміж за австралійця – найкращий варіант. До того ж, це багатокультурна та багатонаціональна країна, яка доброзичливо належить до емігрантів. Шлюби з іноземцями в Австралії не рідкість. І якщо ви наважилися одружитися з австралійцем, сайт знайомств «Happy Family» знайде кращого з них. Адже чоловіки з цієї далекої країни часті гості шлюбних агенцій.

Читати далі

Китайці

Познайомитись із китайцем

Пошук чоловіка – важливе заняття для дівчини. Адже справа не в тому, щоб отримати штамп у паспорті та кільце на палець. Хочеться знайти рідну, близьку людину, яка тебе зрозуміє, прийме і розділити з нею життєвий шлях. У всіх різні характери та свої уявлення про ідеальний супутник життя. Може у вас дитяча мрія про чоловіка-китайця, а може, ви тільки почали придивлятися до потенційного нареченого. Але перш ніж розпочати знайомства з китайцями для шлюбу, треба ретельно вивчити, що приховує такий вибір.

Читати далі

Шведи

Познайомитись зі шведом

Ви вирішили вийти заміж за іноземця. Але не знаєте чоловіка з якоїсь країни вибрати. Ви впевнена у собі, сильна жінка. Мрієте про стабільне майбутнє та міцну родину. Тоді вам варто придивитися до варіанта знайомства зі шведами. Північні чоловіки – надійні супутники життя. Вони небагатослівні і рідко дарують квіти. Але поважають жінку та бачать у ній рівноправного партнера. Високо цінують її думку. На них завжди можна покластися у вихованні дітей, адже вони чудові сім'янини.

Читати далі

Ізраїльтяни

Познайомитись із ізраїльтянином

Якщо ви мрієте про створення великої, міцної, дружної родини, то рекомендуємо вам познайомитися з ізраїльтянином. Вони, у свою чергу, зацікавлені у знайомствах з жінками з країн СНД, за їхнє вміння вести домашнє господарство та ставити інтереси сім'ї вище за свої власні.

Читати далі

Французи

Познайомитись із французом

Знайомство з французом, можливо, приведе вас до переїзду в іншу країну, вивчення іноземної мови, місцевих традицій та звичаїв. Так, це все непросто, але кохання коханого чоловіка того варте.

Читати далі

Німці

Познайомитись із німцем

Якщо вас приваблюють, що називається "в міру вгодовані чоловіки в розквіті сил", то рекомендуємо вам знайомства з німцями. Шлюбна агенція Happy Family допоможе вам у розміщенні анкети. Слов'янські дівчата традиційно користуються інтересом у німців, за їхню м'якість, вміння вести домашнє господарство та стати надійною опорою чоловікові.

Читати далі

Англійці

Познайомитись з англійцем

Познайомитися з англійцем - це ідеальне рішення для тих, хто мріє про створення сім'ї в її класичному розумінні. Англійці - чоловіки з усім відомим менталітетом, які ідеально підійдуть на роль зразкового сім'янина. Happy Family допоможе втілити ваші мрії у реальність та запрошує дівчат на реєстрацію.

Читати далі

Австрійці

Познайомитись із австрійцем

Якщо ви плануєте створення сім'ї в її традиційному розумінні - діти, загальне ведення домашнього господарства, зустрічі з родичами у вихідні, чоловік - глава сім'ї, а жінка - берегиня домівки, то радимо вам познайомитися з австрійцем. Можливо, з одним із них у вас все складеться. А сайт Happy Family допоможе вам у цьому.

Читати далі

Американці

Познайомитись з американцем

Якщо ви мрієте про стосунки з людиною відкритою, веселою, яка в душі, як кажуть, «велика дитина», то радимо вам познайомитися з американцем. Спілкування з ними — неначе заряд позитивною енергією. Як знати, можливо, один з них стане вашою долею? А ми допоможемо вам у цьому.

Читати далі

Швейцарці

Познайомитись зі швейцарцем

Що робити, якщо ви хочете заміж за швейцарця? Для початку звернутися до шлюбного агентства Happy Family та заповнити анкету. Готово? Тоді саме час почитати про Швейцарію та особливості менталітету чоловіків.

Читати далі

Норвежці

Познайомитись із норвежцем

Вийти заміж за норвежця мріє багато дівчат, адже ця країна славиться і своїми багатствами. Справді, Скандинавський півострів багатий на поклади газу та нафти і дуже багато чоловіків зайнято саме в цій сфері, яка приносить хороший стабільний дохід.

Читати далі

Фіни

Познайомитись із фіном

Якщо ви хочете влаштувати свою долю, сайт знайомств із фінами – чудова можливість це зробити. Шлюбна агенція допоможе вам знайти свою другу половинку. Читати далі

Бажаєш романтичних подорожей?

Питання та відповіді

Навіщо звертатися до весільного агенства?

Скористатися послугами шлюбного агентства в наш час це абсолютно нормально. Якщо ви сучасна та активна дівчина, яка знає чого хоче, то знайомство з іноземцем – ідеальний варіант.

З нашого боку ви отримуєте повну гарантію конфіденційності та безпеки, зручне спілкування з чоловіками (ви можете або самі листуватися, або покластися на наших співробітників), постійний контакт з агентством.

Звернутися до шлюбної агенції варто тому, що ми ставимо чітку мету – знайти для вас надійного партнера, який хоче створити сім'ю. У цьому наша перевага перед численними сайтами знайомств, які не мають подібних гарантій.

Як мені розпочати співпрацю з вами?

Для того, щоб скористатися нашими послугами, достатньо буде заповнити базову анкету, додати до неї якісні фотографії та чекати від нас запрошення стати клієнткою агентства. Якщо Ви підходите під критерії пошуку наших клієнтів-чоловіків, ми запросимо Вас стати клієнткою агентства. На другому етапі Вам потрібно буде заповнити основну анкету та зв'язатися з нами у робочі години для індивідуальної співбесіди. З моменту активації анкети ви зможете довіритись нашим співробітникам, які підберуть найкращі варіанти знайомства. Після першого дзвінка наш менеджер розповість вам детальніше всі деталі співробітництва.

Як правильно заповнити анкету?

Анкета - це те, на що насамперед звертають увагу чоловіки. Тому заповнювати її потрібно максимально ретельно та докладно. Наше шлюбне агентство пропонує послугу допомоги у заповненні анкети. Професійні співробітники допоможуть вам внести всі свої дані, тому чоловіки відразу звертатимуть увагу саме на вас. Загалом є кілька загальних рекомендацій щодо заповнення анкети:

  • Пишіть докладно, але лаконічно. Обов'язково слід заповнити усі поля, розкривши свою особу максимально детально. Але не розтікайтеся думкою по дереву – чоловіки звертають увагу на ключові пункти анкети.
  • Будьте відвертими. Вказуйте інформацію про себе максимально відкрито та чесно. Повірте, нещирість помітна відразу, а ваша чесність лише підкаже потенційному кавалеру, що ви готові до нових знайомств.
  • Згадайте найяскравіші моменти. В анкеті вкажіть свої хобі, захоплення, таланти, цінності, бажання. Ніколи не знаєш, що саме зацікавить чоловіка і який пункт викличе душевний відгук.
  • Якщо можете – пишіть англійською. Це покаже вашу поінформованість та знання мови. Крім того, ви виявите повагу до іноземця. Якщо ж ви не знаєте англійську, то не хвилюйтеся – наші співробітники допоможуть з перекладом.

У чому важливість фотографій, якими вони мають бути?

Якісні, яскраві та незвичайні фотографії – це одна з основ успіху вашої анкети. Логічно, що чоловік насамперед подивиться на зображення, а потім уже вивчить текст. Тому перше враження має бути ідеальним, як і ваші фото. Ми пропонуємо послуги професійного візажиста та фотографа, але ви можете надати свої фотографії. Ось основні рекомендації щодо них:

  • Фото має бути якісним, яскравим та контрастним. Найкраще фотографуватися на світлому фоні, щоб обличчя та фігура виділялися на ньому.
  • Краще не надавати колективні фото чи зображення із предметами. Це допоможе прибрати все зайве, представивши вас у кращому світлі.
  • В анкети не розміщуються фотографії інтимного характеру. Наше агентство створює міцні сім'ї та займається серйозними знайомствами.
  • Головне – природність! Будьте собою, не входьте до якогось спеціального образу. Природна краса стане вашою головною зброєю для завоювання чоловіка.

Коли я зможу познайомитись з іноземцем?

Тут все залежить від ваших вимог та бажань. Кожен випадок є індивідуальним і займає різну кількість часу. Чим простіше і зрозуміліше ваші побажання, тим швидше ви зможете розпочати спілкування з чоловіком. Наші співробітники постараються якнайшвидше влаштувати ваше знайомство, але більш конкретні терміни ми зможемо сказати лише після спілкування та заповнення анкети. Загалом, ви можете вибрати два варіанти співпраці з нами (від цього залежатиме і початок спілкування):

Базовий пакет

Пріоритетний пакет

Що робити, якщо я не знаю мови?

Це популярне питання, яке лякає багатьох дівчат. Поспішаємо вас заспокоїти – жодної проблеми у цьому немає. Ми допомагаємо вам у питаннях мови на кожному моменті співпраці. Ви можете заповнити анкету російською, а наші співробітники переведуть всю інформацію.

Все листування наші співробітники також будуть вести англійською (у такому разі спілкування відбуватиметься через агентство). Під час особистої зустрічі вас також супроводжуватиме перекладач, який одночасно виступить і гарантом безпеки.

Де краще зустрітись уперше?

Перша зустріч найчастіше відбувається на території України. Це дозволяє вам почуватися спокійно та впевнено. Більше того, на зустрічі вас може супроводжувати наш співробітник (він забезпечить послуги перекладу та порядного спілкування). Зустріч в Україні хороша і тим, що ви не витратите на неї жодної копійки – усі витрати візьме на себе іноземець.

Якщо перша зустріч пройде успішно, і ви захочете продовжити спілкування, цілком можливий візит до рідної країни до партнера. У такому разі всі витрати також візьме він чоловік.

Які мої шанси одружитися з іноземцем?

У цьому питанні все також є суто індивідуально, але в будь-якому випадку можливість залежить від декількох факторів. Якщо ви дійсно хочете змінити своє життя, то не сумнівайтеся і звертайтеся в шлюбне агентство. З нами ви зробите перший крок на шляху до особистого щастя. Ми ж подбаємо про те, щоб ви справді знайшли свою другу половинку та створили міцну родину.

Які гарантії ви надаєте?

Шлюбна агенція HappyFamily - це компанія, яка займається виключно серйозними відносинами. Тому всі дані, які ви вносите в анкету, є конфіденційними. З боку чоловіків та агентств-партнерів ми отримуємо достовірну інформацію про кожного чоловіка, яка включає паспортні дані, сімейний статус, наявність дітей та довідку про судимість, з якими дівчина ознайомлюється до особистої зустрічі з чоловіком.

Гарантії безпеки та надійності також надаються нашою агенцією. Якщо ви довіряєте персональному асистенту допомагати з листуванням, то можете бути впевнені – особисте спілкування відбудеться лише з перевіреними чоловіками, які хочуть створити сім'ю. Аналогічна ситуація і з реальною зустріччю, вперше вона найчастіше відбувається в Україні, а вас супроводжуватиме наш представник.

Скільки це все коштує?

Якщо ми запросили Вас стати клієнткою агентства, на Ваш вибір буде надано декілька пакетів основних + додаткових послуг, залежно від активності роботи з вашими анкетними даними. Співпраця з нашим агентством – це гарантія серйозного та індивідуального підходу до кожної клієнтки. Не думайте, що у разі реальної зустрічі ви будете щось «повинні» іноземцю. Ні, чоловік сам вирішує прилетіти і з власної волі оплачує це. Вам же залишається насолоджуватися спілкуванням, а ми подбаємо про все інше.

Рекомендуємо

Професійний візаж
Ірини Копилової

Послуги фотографа
Оксани Поладич

Центр авторської косметології
Lore Klinik

Студія Вумбілдингу
Вікторії Косолапової

Візажист, стиліст, дизайнер
Марина Воронова

Трансформаційна програма для жінок «Я - SUPERWOMAN»

Міжнародне шлюбне агентство Happy Family – агентство для щасливого шлюбу

Знакомства с иностранцами для бракаНаше шлюбне агентство було створено з метою допомоги одиноким дівчатам і жінкам різного віку знайти партнера в різних країнах. Якщо ви серйозна, незаміжня жінка, яка хоче влаштувати свою долю і бажає вийти заміж за іноземця, ви звернулися за адресою. Серйозна міжнародна шлюбна агенція — те, що вам необхідно.

Ми не просто знайомимо наших клієнток із іноземцями. Наше шлюбне агентство супроводжує дівчат і жінок від початку їхнього шляху знайомства з іноземцями аж до їхнього одруження. Кожна наша клієнтка може розраховувати на якісний та індивідуальний підхід, консультації та повний супровід професіоналів.

Всі міжнародні шлюбні агенції пропонують знайомства з іноземними нареченими, але наша компанія гарантує те, що ми маємо справу виключно із серйозними чоловіками. Усі наші кандидати перевірені та зацікавлені у шлюбі з нашими дівчатами, а не у швидкоплинному спілкуванні, як це часто буває.

Якщо шлюб і щасливі сімейні стосунки — ваша заповітна мрія, то ми запрошуємо вас до нашого клубу, де всі, хто має бажання, можуть знайти свою другу половинку. Наш безцінний міжнародний досвід дозволяє знаходити гідних наречених навіть для найвибагливіших дівчат. Ми впевнені, що знайомства з іноземцями — не просто сфера нашої діяльності, а справа всього нашого життя, яка регулярно приносить свої плоди.

Кожній жінці відомо, що добрий чоловік — велика рідкість у наш час. Саме іноземці мають якості, які кожна наша дівчина хотіла б бачити в чоловікові. Вони дбайливі, амбітні, заможні і цінують переваги слов’янської дівчини. Мета нашої шлюбної агенції – видати кожну з наших чудових клієнток заміж за іноземця. І якщо наші цілі збігаються і ви цінуєте хороше ставлення до себе, ласкаво просимо до Happy Family. Будемо раді бачити вас частиною нашої щасливої родини.

Знайомство з шлюбним агентством

Кожна дівчина мріє зустріти справжнього чоловіка. Такий чоловік дбатиме, любитиме, поважатиме, цінуватиме і берегтиме даму свого серця. На жаль, не кожній пощастило зустріти такого чоловіка. Якщо ви одна з них, то наша міжнародна шлюбна агенція допоможе вам у пошуку гідної пари та створенні сім’ї.

международное брачное агентствоЗнайомства за допомогою шлюбних агентств вирішують безліч проблем та полегшують життя як дівчат, так і чоловіків. Вам не потрібно розбиратися, наскільки надійний партнер перед вами, оскільки ми це робимо за вас. Ми знайомимо вас виключно з надійними нареченими та допомагаємо на етапі відео зустрічей, перших побачень та навіть надаємо візову підтримку.

Організація зустрічей відбувається на найвищому рівні і вас завжди супроводжує наш співробітник. Вам зовсім нічого боятися, тому що ваше шлюбне агентство несе повну відповідальність за ваші знайомства. Коли ваша доля в руках професіоналів із багаторічним досвідом у сфері міжнародних знайомств, успіх вам гарантовано.

Не варто думати, що іноземці обирають лише найкрасивіших, найуспішніших і освічених, адже їх приваблює зовсім не це. Будь-яка дівчина, незалежно від її освіти та роду діяльності, гідна знайти прекрасного та люблячого чоловіка. Саме таку вашу мрію й допомагає здійснити нашу міжнародну шлюбну агенцію в Україні.

Чому іноземці шукають собі дружин через міжнародні шлюбні агентства в Україні

Шлюбні агентства далеко не рідкість за кордоном. Людині, яка багато працює і процвітає в кар’єрі, складно знайти час на знайомства з дівчатами особисто. Кожен другий іноземний чоловік звертається до шлюбної агенції за допомогою у пошуку супутниці життя. Реєстрація в такому клубі дозволяє заощадити час і підібрати справді гідну наречену.

Все більше чоловіків з різних країн звертаються до нашої шлюбної агенції з проханням підібрати для них потенційного партнера. Це зовсім не означає, що іноземці шукають легших шляхів. Швидше навпаки, познайомитися з дівчиною з України та перевезти її до своєї країни варто чималих емоційних та фінансових витрат, тому під силу лише найтерплячішим та найсильнішим представникам сильної половини людства.

Наші претенденти з різних країн вибирають наречених саме з України, оскільки цінують їх жіночність та розум, уміння любити чоловіка та дітей, а також виглядати завжди доглянуто. На жаль, саме цих якостей так часто не вистачає місцевим дівчатам у їхніх рідних країнах. Наше шлюбне агентство допоможе вам підібрати саме такого чоловіка, який полюбить вас за ваші найкращі якості та дасть гідне життя за кордоном.

Чому Вам варто звернутись до шлюбного агентства знайомств Happy Family

сайты знакомств с иностранцамиФахівці нашої шлюбної агенції мають величезний досвід роботи з іноземцями. Ми допомагаємо самотнім дівчатам, які, здавалося б, втратили надію зустріти доброго чоловіка, знайти вірного та дбайливого супутника життя.

Наші послуги безцінні, адже не кожна шлюбна агенція приділяє таку пильну увагу аналізу вашої особистості та персональному підбору потенційного партнера. Вам нема про що турбуватися, адже ваші дані, включаючи телефон, адресу та прізвище, ми завжди тримаємо в суворому секреті і жоден чоловік не має до них доступу.

Якщо ви не знаєте іноземної мови, не біда! Адже ми також допомагаємо вам із перекладом вашого спілкування та зустрічей із іноземними чоловіками. Знайдіть вашу другу половинку, яка, можливо, живе далеко від вас, але так чекає на зустріч з вами. А ми завжди готові вам допомогти.

Наші професійні купідони також надають підтримку у складанні анкети, яка вразить будь-якого чоловіка, супроводжують вас на кожному етапі вашого пошуку та старанно працюють над тим, щоб два самотні серця з’єдналися, незалежно від того, де вони проживають на даний момент.

Заповнюйте анкету на сайті нашого шлюбного агентства, якщо ви незаміжня, не перебуваєте у відносинах на даний момент і серйозно налаштовані вийти заміж за іноземця. Змінюйте свою долю і життя на краще. А ми із задоволенням вам у цьому допоможемо!

Зареєструватися