Як вийти заміж за швейцарця: керівництво від А до Я

Як вийти заміж за швейцарця: керівництво від А до Я

Заміж за швейцарця – можливо, Ви про це колись мріяли? А якщо ні, то, можливо, саме час про це замислитись. Швейцарія – країна, яка манить багатьох. Це не дивно, адже там чудові краєвиди, природа, гори, озера та дуже високий рівень життя.

Шлюбне агентство “Happy Family” пропонує дізнатися, як вийти заміж за швейцарця, чим примітна ця країна та які якості мають чоловіки зі Швейцарії.

Выйти замуж за швейцарца

Чоловік – швейцарець: який він?

Багато дівчат звертаються до шлюбної агенції саме для того, щоб вийти заміж за швейцарця. Чим же такий гарний іноземець зі Швейцарії для шлюбу? Відразу слід уточнити, що у Швейцарії чоловіки не розмовляють однією мовою. Все залежить від того, в якій частині країни мешкає ваш майбутній обранець. У країні є чотири офіційні мови — французька, німецька, італійська та ретороманський.

Незалежно від того, якою мовою говорить ваш майбутній обранець, він, швидше за все, має такі якості:

 • Спокій. Чоловіки у Швейцарії вкрай спокійні та розсудливі. Вийшовши заміж за швейцарця через сайт знайомств, будьте певні, що у Вас завжди буде надійна опора та тверде плече.
 • Стриманість. Якщо ви любите емоційних чоловіків, то, ймовірно, швейцарець — не Ваш варіант. Більшість швейцарців дуже стримані та незворушні.
 • Економність. Якщо Ви звикли до ірраціональних витрат, то швейцарець Вам не підійде. Але не плутайте скупість із раціональністю. У Швейцарії не витрачають грошей даремно. При цьому, вони збирають на хорошу відпустку і забезпечують достойне життя.
 • Незалежність. Вийшовши заміж за швейцарця в Україні, Ви можете не перейматися тим, що Ваш чоловік весело проводитиме час із друзями. Швейцарці цінують особистий простір і віддають перевагу відпочинку на самоті або з сім’єю.
 • Сімейні цінності. Кожна жінка оцінить трепетне ставлення чоловіка-швейцарця до неї та дітей.

Заміж за швейцарця: вибираємо нареченого

Швейцарські кантони (області) поділяються на італійські, німецькі та французькі. Все залежить від близькості регіону до кордону Італії, Німеччини та Франції. Перш ніж мріяти про заміжжя зі швейцарцем через сайт знайомств, уточніть національність майбутнього обранця.

 • Італійські швейцарці. Таких у країні 500 тисяч. Чоловіки з цієї групи більш темпераментні, активні та спортивні.
 • Французькі швейцарці. У Швейцарії таких громадян близько 1,5 млн. Ці чоловіки досить романтичні та галантні. Якщо Ви віддаєте перевагу ввічливим представникам сильної половини людства, то саме французькі швейцарці вам підійдуть.
 • Німецькі швейцарці. Таких громадян у Швейцарії більшість — 4,5 млн. Але вони практично не визнають спорідненості зі своїми сусідами з Німеччини і не дружать.

Замуж в Швейцарию

Заміж за швейцарця: плюси та мінуси

Коли справа стосується сім’ї, швейцарці дуже традиційні та серйозні. Як мінімум до 30 років усі чоловіки навчаються і займаються своєю кар’єрою, а лише тоді думають про одруження.Щоб забезпечувати сім’ю, чоловіку необхідно спочатку здобути хорошу освіту та знайти роботу.

Незважаючи на свою стриманість, чоловік-швейцарець стає люблячим та лагідним, коли поряд із ним кохана жінка. Усі питання виховання дітей та домашнього господарства Ваш чоловік обговорюватиме з Вами.

Швейцарці забезпечують дружин житлом, машиною, побутовою технікою та займаються ремонтом. Проте, всі домашні справи та виховання дітей – це справа жінки. Ваш чоловік високо оцінить це, і Ви неодмінно це відчуєте.

Перш ніж хотіти заміж за швейцарця, знайте, що Ваш обранець не сидітиме з дітьми на постійній основі. Але, звичайно ж, братиме участь у їх вихованні. Через зайнятість на роботі чоловіки найчастіше проводять час із дітьми лише на вихідних.

Швидше за все, Вам доведеться відмовитись від роботи, якщо Ви плануєте дітей. Декретна відпустка, як така, відсутня в країні. Для Вашої родини буде набагато вигідніше, якщо Ви будете з дитиною, адже няня та дитячий садок коштують шалено дорого. Не розраховуйте на бабусь та дідусів. Швейцарські пенсіонери займаються своїм дозвіллям та саморозвитком.

На відміну від Франції та Німеччини, Швейцарія не може похвалитися фемінізмом. Тому для жінки у цій країні нормально займатися домогосподарством. Чоловік, у свою чергу, повністю забезпечує сім’ю і присутній на пологах.

Що цінують швейцарці

Якщо Ви зібрались заміж за швейцарця, знайте, що чоловік зі Швейцарії оцінить дбайливу та домашню дівчину. Ваша готовність мати дітей вкрай важлива. Вірність, відданість, готовність прийняти нові традиції – ці якості важливі для швейцарських чоловіків.

Ваш майбутній обранець чекає від Вас:

 • Економність.Ваш чоловік не стане Вас контролювати та рахувати кожну копійку. Але й не варто зловживати його довірою.
 • Сімейність. Швейцарці майже не ходять у гості, мало спілкуються з друзями і навіть зі своєю родино. Дружина та діти для них на першому місці. Тому, якщо Ви кар’єристка або багато часу проводите з подружками, навряд чи Ваш швейцарський обранець Вас зрозуміє.
 • Теплота і турбота. Жіночні дівчата високо цінуються в Швейцарії. Якщо Ви готові приділяти достатньо уваги чоловіку і дітям, бути люблячою та дбайливою, то Ви точно не пошкодуєте про заміжжя зі швейцарцем.

Які документи потрібні, щоб вийти заміж за швейцарця

Збираючись заміж за швейцарця, необхідно подумати про те, які документи знадобляться. Отже, список документів такий:

 • Довідка з місця проживання.
 • Свідоцтво про народження з указаними іменами батьків.
 • Паспорт (або інший документ, який посвідчує громадянство).
 • Документи, які підтверджують, що Ви не одружена (справка о семейном статусе, свидетельство о разводе или о смерти супруга).

Зауважте, що термін давності всіх документів не може перевищувати 6 місяців. Не забудьте про нотаріально завірений переклад на одну з державних мов Швейцарії.

Індивідуальне або спільне шлюбне зобов’язання є необхідним етапом після того, як РАГС дав дозвіл на укладання шлюбу. Таке зобов’язання допоможе при отриманні дозволу на проживання в Швейцарії для створення сім’ї, адже укласти шлюб зі швейцарцем, маючи лише туристичну візу, не вийде.

Як тільки Ви отримали дозвіл на реєстрацію шлюбу, у Вас буде три місяці. Якщо у Вас не вийшло зіграти весілля за три місяці, вся процедура збору документів починається заново.

Скільки коштує вийти заміж за швейцарця

Вартість послуг РАГСу складає 250 швейцарських франків. У залежності від Вашого громадянства вартість послуг може варіюватися й до 120 франків. Підвищена плата необхідна для перевірки справжності всіх документів.

Що таке громадянський шлюб у Швейцарії?

Не лякайтеся громадянського шлюбу, адже у Швейцарії він далеко не такий, яким Ви звикли його вважати в Україні. Це офіційний шлюб, і одруження також проходить у РАГСі. Ви так само розписуєтесь у книзі запису актів громадянського стану. Після закінчення церемонії Ви отримуєте свідоцтво про шлюб і можете вінчатися в церкві.

Так само, як і в Україні, у Швейцарії Ви можете взяти прізвище чоловіка, дати йому своє прізвище, залишити своє дівоче прізвище або взяти подвійне прізвище. Все залежить від Вашого бажання.

Отримання громадянства

Вийти заміж за швейцарця легше, ніж здобути громадянство. Закони Швейцарії досить суворі, особливо коли йдеться про іммігрантів. Тож, готуйтеся до того, що отримувати громадянство країни буде непросто.Швейцария

Для того, щоб стати громадянкою Швейцарії, вам знадобиться:

 • Жити в країні 5 років (3 з них – у шлюбі з громадянином країни).
 • Пройти процедуру інтеграції у суспільство (знання мови, культури, історії).
 • Знання законодавства, а також відсутність судимостей та штрафів.

Як бачите, перш ніж отримати громадянство, Вам доведеться прожити не один рік у країні, будучи одруженою зі швейцарцем. Але життя у Швейцарії того варте. Віза до країни – також непросте випробування. Звісно, вийшовши заміж за швейцарця, будьте впевнені, що Ваш чоловік візьме весь клопіт на себе.

Навіщо укладати шлюб зі швейцарцем

Швейцарія — країна, де люди живуть спокійно та розмірено. Усі чоловіки неквапливі, розважливі та спокійні. Тут Ви не зустрінете агресії, адже люди живуть щасливо. Вийти заміж за швейцарця варто заради гір, кришталево чистих озер, екологічного повітря, смачного сиру та вина.

Усі чоловіки зі Швейцарії, які звертаються за допомогою до шлюбних агенцій, дуже заможні та орієнтовані на сім’ю. Вони готові забезпечувати коханих дружин.

Замуж за швейцарца плюсы и минусы

У країні високий рівень життя, адже вона посідає третє місце в Європі з доходу на душу населення. Незважаючи на високі ціни, люди живуть у достатку. Повітря тут чисте, а закони справедливі стосовно всіх. Рівень медицина та безпеки – серед найвищих у світі.

Майте на увазі, що захоплюватися країною у присутності потенційного партнера не варто. Він може подумати, що цікавить Вас лише як спосіб отримання громадянства. Тому, якщо хочете заміж, спілкуйтеся на загальні теми.

Будьте готові до того, що жінки заробітна плата в жінок нижча, ніж у чоловіків, навіть на одній посаді. Проте, жінки не скаржаться і з задоволенням сидять удома з дітьми, а чоловіки їх забезпечують.

Швейцарська медицина – одна з найкращих у світі. Медична страховка є обов’язковою для кожного жителя країни.

Альпи займають близько 70% площі країни. Промислові підприємства працюють лише у двох великих містах. Ця країна є ідеальною для народження дітей. Природа Альп перебуває під охороною закону. Чи варто йти заміж за швейцарця? Звичайно ж, Швейцарія ідеальна для сімейного життя.

Громадяни цієї країни цінують гарний відпочинок. У гості тут ходять рідко, тільки на великі свята. Набагато важливіше провести час із дружиною та дітьми. Якщо Ви не любите шумні компанії, то шлюб зі швейцарцем буде для Вас ідеальним.

Відпочинок на природі дуже популярний у Швейцарії, і кожні вихідні Ви будете ходити в гори або ліс. Пікнік – ідеальне проведення часу в країні.

Шлюбна агенція “Happy Family” допоможе вийти заміж за швейцарця

Якщо Ви все ще вагаєтесь, чи варто виходити заміж за швейцарця в Україні, наші фахівці розвіють Ваші сумніви. Ми допомагаємо кожній клієнтці індивідуально підійти до пошуку майбутнього партнера. Заповнюйте анкету на нашому сайті та будьте впевнені, що Ваша доля у надійних руках.

Наше шлюбне агентство співпрацює лише з перевіреними партнерами. Усі потенційні наречені у нашій базі — надійні та перевірені чоловіки. Ми рекомендуємо лише щирих та серйозно налаштованих кандидатів нашим дівчатам.

Ми гарантуємо повну конфіденційність кожному клієнту та несемо відповідальність за те, де розміщуємо Вашу анкету. Ваші дані не будуть у публічному доступі, а будуть розміщені на нашому сайті та у закритих базах наших партнерів. Підходьте серйозно до вибору партнера та вибирайте професіоналів.

Зареєструватися