Допомога у веденні листування з іноземцями

Допомога у веденні листування з іноземцями

Міжнародне шлюбне агентство «Happy Family» пропонує дівчатам повний супровід і допомогу, від моменту реєстрації. Основним моментом у нашій співпраці стане листування з іноземцями – перший крок на шляху до Вашого щастя. Спілкування електронною поштою – це реальна можливість зацікавити іноземця. Після листування Ви зможете поспілкуватися в відеочаті та зустрітися особисто.

Якщо Ви сумніваєтесь у самому процесі листування або просто побоюєтесь спілкування з чоловіками, раді Вас заспокоїти. Листування з іноземцем на нашому сайті знайомств – це безпечний, простий та захопливий процес. У цій статті розкажемо Вам, як ми можемо допомогти у спілкуванні, і як Ви самі можете листуватися.

Знайомства з іноземцем по листуванню з нашою допомогою

Ми пропонуємо допомогу наших співробітників під час листування. Спілкування починається після того, як Ваша заповнена анкета публікується в базі даних. Як тільки чоловіки починають писати Івм і цікавляться анкетою, їхні питання перекладають наші співробітники. Вони виберуть найдостойніших чоловіків – на основі Ваших побажань.

Скористатися послугою допомоги в листуванні Ви можете на початку нашої співпраці. Після заповнення анкети та її публікації ми пропонуємо вибір – самостійне спілкування чи нашу допомогу. Якщо Ви довіряєте шлюбному агентству вести своє листування, то отримуєте відразу кілька плюсів.

  • Економія часу

Тільки подумайте – успішні анкети можуть зацікавити сотні чоловіків. Тобто – писати з метою знайомства будуть десятки іноземців щоденно. Листування з іноземцем в цьому разі перетворюється з відпочинку на справжню працю. Потрібно відповісти всім, розповісти про себе, уважно вислухати. Але головне – потрібно вирішити, чи підходить Вам ця людина.Переписка с иностранцами

З іншого боку, наші співробітники знайомі з цим процесом не з розмов. Перекладачі агентства допоможуть Вам спілкуватися з іноземцями без витрат часу. Ми обираємо найкращих чоловіків для Вас, перекладаючи повідомлення та відповіді на них. Тобто, наша допомога в листуванні допомагає Вам зекономити час і отримати від комунікації лише задоволення.

  • Допомога з вибором

Листування з іноземцем на сайті знайомств – це конфіденційно і безпечно. Ми працюємо лише з перевіреними чоловіками, які підтвердили серйозність своїх намірів. Але життєві цілі у Вас і різних іноземних чоловіків можуть відрізнятися. І коли Ви спілкуєтесь із десятками іноземців одночасно, вибрати найдостойнішого кандидата – непросто.

Інша річ, – коли в листуванні допомагають професіонали з шлюбного агентства. Ми чудово розбираємось у людях та обираємо для Вас іноземців, які підходять Вам краще за всіх. Звичайно, вся історія повідомлень доступна для Вас – ми просто перекладаємо Ваші відповіді. Знайомство через листування з іноземцем стає приємнішим з нашою допомогою!

  • Послуги перекладача

Для спілкування з іноземними чоловіками, як би там не було, доведеться вивчити англійську. Це – якщо Ви плануєте листуватися самостійно. 99% іноземців української не знають, отже, англійська – універсальний засіб діалогу.

Якщо ж Ви звертаєтесь до нас по допомогу, то листування будуть проводити професійні перекладачі. Всі наші співробітники досконало знають розмовну англійську, тож, під час писемної розмови з іноземцем всі зрозуміють одне одного. Коли ж Ви вирішите спілкуватись самостійно, наші перекладачі також допомагатимуть Вам.

Самостійне листування з іноземцями

Звичайно, ми нікого не примушуємо користуватися нашими послугами. Якщо Ви відчуваєте в собі впевненість і готовність, то можете звертатися до іноземців самостійно. Тоді ми надаємо доступ до бази даних і контактам чоловіків у ній (без особистих контактів). Ви будете повністю контролювати листування з іноземцем на нашому сайті. Але в такому варіанті будьте готові до деяких особливостей:

  • Вам будуть писати багато і часто

Якщо анкета заповнена за всіма правилами і рекомендаціями (їх Ви можете прочитати на відповідній сторінці), то вона буде популярною. Пам’ятайте про важливість фотографій та детального описання себе. Тоді за день Вам може писати кілька десятків іноземців, і кожному потрібно буде відповісти!

  • Доведеться самостійно обирати кандидатів

Листування з іноземцями – лише мала частина шляху до міцної сім’ї. Головне – це обрати найкращого партнера, в якого цілі та інтереси співпадатимуть із Вашими. В ситуації, коли листів – десятки і навіть сотні, розібратися в чоловіках буває непросто, отже, будьте готові до цього.

  • Обов’язково потрібно знати мову

І, звичайно, вся комунікація з іноземцем на сайті знайомств має бути англійською. При цьому використання онлайн-перекладача в будь-якому разі не замінить реального професіонала. Якщо Ви спілкуєтесь самостійно, то англійську варто знати на рівні Intermediate і вище.

Переписка с иностранцем на сайте знакомств

Листування з іноземцем на сайті знайомств та інші послуги «Happy Family»

У нашому агентстві Ви зможете впевнено розраховувати на допомогу співробітників. Їх кваліфікацію та успішну роботу підтверджують понад 1000 щасливих весіль. Ми рекомендуємо скористатися нашою допомогою в листуванні з іноземцем. Це зекономить Вам час та прискорить пошук найкращого партнера. Крім того, ми гарантуємо повну анонімність Ваших даних, допомогу на інших етапах і доступність. Адже для дівчат співпраця з нами цілком безкоштовна!

Зареєструватися