Візаж і фотосесії шлюбного агентства

Візаж і фотосесії шлюбного агентства

Перше, на що звертає увагу чоловік, переглядаючи Вашу анкету, – це фотографії. Ви можете детально і яскраво описати себе в тексті, але якщо очі іноземця не “вхопляться” за картинку, він навряд чи стане читати анкету. Тому фото для сайту знайомств ми радимо підбирати максимально ретельно. Наше агентство готове допомогти Вам із фотосесією та візажем.

Це цікаво! Від 45% до 60% людей – візуали, які зосереджені на зображеннях. У Європі та США чоловіків такого типу набагато більше, ніж аудіалів або кінестетиків (концентруються на звуках і тактильних відчуттях). Для дівчат, що звернулись до «Happy Family», цей простий факт свідчить про одне – фото для шлюбних агентств мають бути ідеальними.

Давайте для початку розберемось, чому ж фото такі важливі та якими вони мають бути.

Чому фото для шлюбних агентств так важливо

Якісне, яскраве, сюжетне або оригінальне фото – це запорука успіху Вашої анкети. Звісно, – що більше популярна Ваша сторінка, то більш чоловіків захочуть поспілкуватися з Вами. Аби зрозуміти, чому фото для сайту знайомств такі важливі, потрібно розібратися в думках іноземців.

Чоловіки (клієнти партнерських агентств за кордоном) шукають пару для серйозних стосунків, для створення сім’ї. Вони проводять за вивченням анкет по кілька годин поспіль. І перше, що впадає їм в очі, – це фотографія. На підставі Вашого портрету чоловік робить вибір – чи читати йому анкету. Тому фотосесії шлюбного агентства – чудовий варіант для привертання уваги. Ми пропонуємо професійну зйомку, після якої Ваші фото точно зацікавлять чоловіків.

Доречі, про портрет. Взагалі, ми рекомендуємо надавати від трьох до п’яти фото, але що більше – то краще. Адже портрет відіграє головну роль, це та фотографія, яка з’являється в результатах пошуку. Тому портретне фото для шлюбних агентств має бути найкращим із всієї фотосесії. Обирайте головне фото найретельніше!

И ще один дуже важливий момент. Що якіснішим і незвичайним буде фото, то більшу відповідальність ви покажете. Публікуючи живе, яскраве та позитивне зображення, ви демонструєте свою серйозність, своє бажання знайти пару.

Якими мають бути фотографії для сайту знайомств

Кожен випадок індивідуальний, але є кілька основних рекомендацій. Ми наполегливо рекомендуємо їх дотримуватися – так шанси Вашої анкети на успіх зростають.

 • Якість

Головна вимога, яку легко виконати. Зображення мають бути контрастними, яскравими, чіткими, щоб на них було добре видно Вас. Досягти кращої якості можна на фотосесії.

 • Фон

Фото для шлюбних агентств ми радимо знімати на однотонному фоні. Ваші обличчя та фігура мають бути чітко видимі на ньому. Також не варто публікувати колективні фото – як іноземець зрозуміє де на ньому Ви?Фотосессии брачного агентства

 • Актуальність

Ви маєте виглядати на фото так, як зараз. Що свіжішим буде знімок, то краще. Однозначно не варто публікувати фотографії, яким більше року, ті, на яких у Вас інші колір волосся або фігура.

 • Природність

Крім рекомендацій і порад, у нас є і кілька вимог. Зокрема:

 • Розмір

Технічні особливості анкет і бази даних обмежені. Тому ми не приймаємо фотографії, розмір яких перебільшує 2 Гб. Відмінні якісні зображення займатимуть близько 800 Мб.

 • Інтимний характер

Категорично заборонені будь-які зображення інтимного характеру. Фотографії для сайту знайомств говорять про серйозність Ваших намірів. Інтимні або еротичні зображення не зацікавлять чоловіка, який шукає собі дружину.

Допомога від шлюбного агентства у фотосесії та візажу

Ми не наполягаємо, аби Ви користувалися послугами нашого агентства і приймаємо буд-які фотографії, які відповідають вимогам. Але для всіх бажаючих ми пропонуємо професійну фотосесію та візаж. Наші співробітники допоможуть Вам створити образ для фотозйомки.

Фотографії для сайту ми робимо лише після професійного візажу. Перед зйомкою з Вами працює майстер-стиліст, який точно знає всі секрети макіяжу. Головне правило тут – не перебільшити. Макіяж не має бути яскравим або провокативним, тому що це тільки відлякує чоловіків. Ідеальний варіант – це спокійний природній макіяж, який Ви наносите у звичайному житті.

Визаж для фотосессииНе забудемо і про укладку, адже волосся – теж дуже важливий елемент образу. Найкращі фото для сайту знайомств – із простими зачісками. Це може бути пряме волосся або ніжна “хвиля”. Обов’язково потурбуйтесь про чистоту волосся. Образ можна доповнити аксесуарами: капелюхом, обручем, діадемою.

Створення Вашого образу наші майстри візьмуть на себе, як і саму фотосесію. Фото для шлюбних агентств від професіоналів – це чудовий вибір, який допоможе Вам:

 • Отримати якісні знімки (і не лише для анкети).
 • Щвидко привернути увагу іноземців.
 • Збільшити ваші шанси вийти заміж.

«Happy Family» – найкраще шлюбне агентство

Ми пропонуємо Вам не лише фотосесію та візаж, але й допомогу в заповненні анкети, веденні листування, особистих зустрічах. Співробітники «Happy Family» пропонують тільки найякісніші послуги. І ось чому:

 • Безпека. Всі чоловіки – іноземці проходять перевірку в Європі та США, підтверджують серйозність своїх намірів.
 • Анонімність. Ваші дані доступні тільки клієнтам закордонних агентств. Контактна інформація прихована, надається лише Вашому обранцю.
 • Різні послуги. Фотосесії від шлюбного агентства, допомога у заповненні
  анкети, ведення переписки, організація зустрічей – ми надаємо весь спектр послуг.
 • Доступність. Для дівчат співпраця з агентством цілком безкоштовна. Спілкування і зустрічі з іноземцями оплачують чоловіки.

Звертайтесь до «Happy Family», ми допоможемо Вам укласти шлюб з іноземцем!

Зареєструватися