Допомога в організації зустрічі і знайомства з іноземцем

Допомога в організації зустрічі і знайомства з іноземцем

Що може бути більш хвилюючим, ніж перша зустріч із чоловіком? Особливо, якщо до цього Ви лише переписувались. Ми розуміємо всі нюанси цієї ситуації, тому пропонуємо Вам повноцінну допомогу в організації та проведенні зустрічі з іноземцем. Знайомство в реальності буде для Вас приємним та цікавим, – шлюбне агентство «Happy Family» допоможе Вам у цьому.

Як не помилитись із вибором? Що робити на зустрічі і про що говорити з іноземцем? Як взагалі відбувається знайомство? Як вчинити, якщо не знаєш англійську? На всі питання детально відповідаємо, допомагаємо порадами і надаємо гарантії. Сайт шлюбних знайомств «Happy Family» цінує Ваш душевний спокій, тож, – перша зустріч буде ідеальною.

Розвіюємо головні побоювання щодо знайомства з іноземцем

Питання довіри до людини завжди тривожить нас. Як не помилитись у виборі партнера, не потрапити на шахрая аб просто недостойного чоловіка? У цьому та багато іншому ми готові допомогти Вам і зробити все для Вашого особистого щастя. У кожної дівчини є свої страхи і сумніви, але загалом вони схожі. Давайте позбавлятися їх!

 • Гарантія безпеки

Знайомство з іноземцем починається не з особистої зустрічі. Спершу Ви якийсь час спілкуєтесь електронною поштою (напевно, Ви вже знаєте про це). Листування можуть проводити наші співробітники, які чудово розбираються в людях. Це – перша гарантія того, що Ви познайомитесь із достойним партнером. Ми знайдемо для Вас найкращого чоловіка на підставі Ваших побажань.Сайт брачных знакомств

Друга гарантія – це наші партнери. Чоловіки з Європи, США та інших західних країн проходять повну перевірку в себе на батьківщині. Там все дуже серйозно, клієнти агентств надають усі дані, – аж до біографії та доходу. Тому аферисти і не порядні чоловіки на наш сайт не потрапляють.

 • Гарантія дружелюбної атмосфери

Знайомство з іноземцем в реальному житті відбувається з нашою допомогою. По-перше, ми разом з Вами обмірковуємо сценарій зустрічі – адже Вам доведеться кудись піти. По-друге, на зустрічі Вас буде супроводжувати співробітник агентства. Якщо Ви не дуже добре знаєте англійську, то він буде ще і перекладачем. Або просто забезпечить Ваш спокій та достойне спілкування з боку іноземця.

 • Гарантія успішного знайомства

Звичайно, якщо Ви вже зважилися на зустріч в реальності, то сподіваєтесь на продовження. Іноземний партнер також – прилетіти до України для нього буде досить серйозним кроком. Тому знайомство з іноземцем в реальності має пройти спокійно і комфортно. Ми зі свого боку обіцяємо зробити все на найвищому рівні, а рішення про подальше спілкування вже приймете Ви.

Організація знайомств з іноземцями

Агентство «Happy Family» бере на себе всю організацію і проведення зустрічі. Ми допоможемо Вам на стадії планування і проводимо на побачення. Наші співробітники обміркують все до деталей:

 • Місце і час знайомства з іноземцем

План проведення зустрічі складають професіонали своєї справи. Ми провели понад 1000 побачень в Україні, і всі пари лишилися задоволеними. Ми можемо організувати зустріч у будь-якому місті країни, але зазвичай це Київ або Харків (сюди зручніше за все летіти іноземцю). Всі нюанси узгоджуються з Вами, будь-які ідеї та побажання ми беремо до уваги. Місце та час знайомства підбираються так, щоб і Вам, і чоловіку було якомога зручно та комфортно.

 • Програма зустрічі

Знайомства з іноземцями можуть викликати багато питань. Найчастіше дівчата запитують як саме відбувається зустріч. Зазвичай сценарій передбачає відвідування ресторану, де Ви можете в спокійній атмосфері поспілкуватися. Також ми можемо організувати похід до театру, галереї або музею (якщо Ви і чоловік маєте спільне бажання відвідати такі місця). Не хвилюйтесь – на зустрічі Вас буде супроводжувати представник агентства. Наш колега допоможе Вам зорієнтуватися, розкаже на що звернути увагу, перекладе розмову, якщо потрібно.

Послуги шлюбного агентства під час зустрічі

«Happy Family» турбується про щастя дівчат, які до нас звертаються, тому Ви не залишитесь піз підтримки ані на мить. Список послуг при проведенні зустрічі містить:

иностранец знакомство

 • Планування. Всі деталі знайомства з іноземцем будуть передбачені та узгоджені з Вами.
 • Супровід. На побаченні з Вами завжди буде один наш представник, який підкаже що робити.
 • Переклад. За необхідності наш співробітник стане перекладачем, який допоможе Вам краще розуміти одне одного.

Корисні поради для реальної зустрічі

Під час першого знайомства з іноземцем Ви можете почуватися розгублено. Тому перед побаченням обов’язково прочитайте наші поради. Вони допоможуть Вам провести зустріч без несподіванок і хвилювань.

 • Будьте собою. Природність – ключ до успіху. Не вдавайте з себе нікого, поводьтеся невимушено, як у звичному житті. Пам’ятайте, що чоловік переживає не менш за Вас.
 • Спілкуйтесь. На зустрічі Ви хочете дізнатись чи підходить Вам партнер. Тому не соромтесь говорити з ним, розпитуйте, розповідайте про себе.
 • Не бійтеся. Шлюбні знайомства з іноземцями – це безпечно, особливо, якщо Вас супроводжує наш співробітник.
 • Говоріть чесно. Якщо чоловік не сподобався Вам, делікатно скажіть про це. Не обов’язково робити це на початку зустрічі, проте не давайте марних сподівань.
 • Одягайтесь зручно. Не намагайтеся виглядати модницею – чоловіку цікава Ваша особистість. Краще вдягнути звичайний одяг, який відповідає місцю зустрічі.

Сайт шлюбних знайомств «Happy Family»

Наше агентство зробить усе, щоб Ви змогли побудувати сім’ю з іноземцем. Перша зустріч – це особливий момент, але супровід нашого співробітника допоможе Вам. Перед знайомством професіонали свої справи обміркують усі деталі Вашого спілкування, а на самій зустрічі допоможуть зорієнтуватися. Також ми надаємо послуги перекладача на зустрічі або для листування.

Шлюбне агентство
«Happy Family» зробить перше знайомство з іноземцем незабутнім!

Зареєструватися