Заміж за шведа. Все, що потрібно знати про нього та його країну

Заміж за шведа. Все, що потрібно знати про нього та його країну

Заміж за шведа: як, навіщо та чому?

Знайомства зі шведами не найпопулярніші серед слов’янських дівчат. Швеція — далеко не поширений туристичний напрямок. Саме тому чоловіки-шведи не отримують уваги, і даремно. Хотіти заміж за шведа — прекрасна ідея, яка заслуговує на втілення в реальність.

Якщо Ви все ще не знаєте як познайомитися зі шведом, дізнайтеся відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, із цієї статті. Шлюбна агенція “Happy Family” з радістю відповість на Ваші запитання та розвіє ваші сумніви.

Чоловік швед – хто він?

Незважаючи на всі стереотипи про скандинавів, шведи – чоловіки емоційні. Звичайно ж, якщо ви звикли до щоденної порції надмірних емоцій, то подумайте про союз не зі шведом, а, наприклад, з іспанцем чи італійцем. Проте, у шлюбі зі шведом жінка не відчуватиме браку емоційності або спілкування.

Швеція – країна можливостей. Місцеві чоловіки скрупульозні та серйозні навіть у романтичних стосунках. Багато чоловіків у Швеції відкриті для контакту та готові обговорювати будь-які проблеми у взаєминах. Вони завжди йдуть назустріч своїм обраницям та готові до компромісів.

Вийшовши заміж у Швецію, Ви не пошкодуєте, адже на Вас чекає прекрасна родина та взаєморозуміння. Шведи — раціоналісти навіть у коханні. Якщо Ви мрієте про чоловіка-педанта, то шлюб у Швеції — 100% Ваш варіант.

Для шведа важливо все робити за розкладом. Вони пунктуальні та організовані. Якщо замислюєтесь про знайомства зі шведами, знайте, що на Вас чекає розплановане життя. Звикнути до цього зовсім не складно, тому не бійтеся одружуватися з чоловіком зі Швеції.

Як вийти заміж за шведа: поговоримо про сім’ю

Шведська сім’я (попри стереотипи, пов’язані з цим терміном) нічим не відрізняється від нашої. Єдине, що слід знати, — проживати цивільним шлюбом у цій країні нормально. Не варто ставитися до цього упереджено. Цивільний шлюб має таке ж право на існування, як і офіційний – укладається в місцевому муніципалітеті і має юридичну силу, аналогічну офіційному.

Вирішивши вийти заміж за шведа у такий спосіб, знайте, що необхідні такі ж документи, як і для офіційного шлюбу. Єдина різниця в тому, що громадянський шлюб легше розірвати. Ви можете уникнути всієї паперової тяганини, розподілу майна та витрат на адвокатів.

Слов’янська жінка може дещо упереджено ставитися до такого союзу. Натомість, будь-яка шведка буде тільки “за”. Шведи, як більшість європейців, ділять сімейні обов’язки порівну. Ваш чоловік приділятиме увагу та час вихованню дітей так само, як і Ви.
При цьому у Швеції вважається нормальним, коли в декретну відпустку йде тато, а мама працює. Все залежить від Вашого спільного рішення. Кожна сім’я вибирає те, що краще та вигідніше для неї. Тому, виходячи заміж у Швецію, будьте готові до того, що в декретну відпустку, можливо, підете не Ви, а чоловік.

Укладаючи шлюб зі шведом, знайте, що дітей довго не доглядають, а намагаються ростити їх самостійними. Зазвичай діти живуть із батьками лише до 18 років, а потім віддають перевагу власному орендованому житлу. Ваша дитина буде досить самостійною, і в цьому віці вже сама зароблятиме на життя.

Знайомства зі шведами: життя в країні

Вирішивши одружитися з шведом, знайте, що держава намагається зробити все можливе для Вашого комфорту. Вам запропонують безкоштовні курси шведської мови та стипендію за відмінне навчання. Якщо Ви непогано володієте англійською, то Вам і не варто хвилюватись, адже більшість шведів її розуміють. Достатньо знати англійську хоча б на розмовному рівні.

Укладання шлюбу у Швеції — чудова ідея, адже в країні високий рівень соціального захисту. Безкоштовна медицина, безкоштовна вища та середня освіта, стипендії та допомога на дитину до 18 років – чималі бонуси шлюбу зі шведом.

Практично кожен громадянин Швеції може дозволити собі купити будинок чи котедж, уже маючи квартиру.
Замуж за шведа

Вийти заміж за шведа: готуємо документи

Якщо Вам вдалося познайомитися зі шведом, і у Вас все серйозно, варто подумати про заміжжя та переїзд. Шведське законодавство не найбільш доброзичливе, тому, перш ніж думати про весілля, дізнайтеся про всі можливі нюанси цієї процедури.

На відміну від США, Швеція не надає візу нареченій. Ви можете вийти заміж за шведа, просто приїхавши як гостя або туристка. Необхідні документи:
Замуж за шведа

  1. паспорт;
  2. свідоцтво про народження;
  3. документи, які підтверджують, що Ви не одружені.

Перш ніж Вам дозволять укласти шлюб зі шведом, Ваші документи розглядатимуть деякий час і запросять вас обох на співбесіду. Заздалегідь підготуйтеся до неї, адже Вам можуть ставити досить підступні питання. Вас можуть запитати про дати народження одне одного, точні імена та прізвища, професії, про те, як ви познайомилися, де проходило ваше перше побачення і таке інше.

На жаль, після укладення шлюбу у Швеції, потрібно повернутися на батьківщину та подати документи на возз’єднання з вашою родиною. Розгляд такої заявки триває щонайменше півроку. Після чергової співбесіди Ви отримаєте посвідку на проживання, зможете працювати та/або безкоштовно вчитися.

Ваш дозвіл на проживання діє півроку, тому не забудьте його продовжувати вчасно. Через два роки ви отримаєте повноцінний дозвіл на проживання. Як бачите, вийти заміж за шведа легко, а щоб переїхати жити до Вашого чоловіка, варто запастися терпінням.

Як познайомитись зі шведом

Знайомство зі шведами – вже не рідкість для слов’янських дівчат. Чоловіки-шведи віддають перевагу іноземним нареченим усе частіше, тому у вас є всі шанси вийти заміж за шведа і подати документи на отримання громадянства. Дівчата зі Швеції стають все більш незалежними, і сім’я для них йде на другий план.

Можливо, Ваша подруга вийшла заміж у Швецію і поділилася секретом про те, де і як вона зустріла свого чоловіка та переїхала до країни з гарною природою і високими життєвими стандартами. Але, якщо ні, то ось Вам кілька слушних порад.

Замуж за шведа

  • Безкоштовні сайти знайомств

Це доволі поширений спосіб пошуку другої половинки. Але варто знати, що ніхто не перевіряє кандидатів на таких ресурсах, і Ви можете зустріти не завидного нареченого, а шахрая. Уникайте сайтів знайомств, де зареєструватися може кожен, незалежно від соціального статусу, релігії, рівня доходу і навіть наявності проблем із законом та судимістю. Будьте уважні та вибирайте перевірені сайти знайомств.

  • Поїздка до Швеції

Приїхавши до Швеції як туристка, Ви можете познайомитися зі шведом. Для цього потрібно, як мінімум, знати англійську та мати непоганий дохід, адже подорож до Швеції — не дешеве задоволення. Знову ж таки, у Швеції багато чоловіків далеко “не місцевого розливу”. Якщо Ви не хочете натрапити на місцевого афериста, вибирайте більш надійні способи знайомства зі шведом.

  • Перевірені шлюбні агенції

Happy Family – шлюбна агенція, перевірена часом і великою кількістю щасливих пар. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними партнерами за кордоном та розміщуємо анкети наших клієнток лише на перевірених та надійних сайтах-партнерах.

Як вийти заміж за шведа? Дуже просто – довіртесь професіоналам!

Замуж за шведа

Укласти шлюб зі шведом, не знаючи мови та не маючи можливості їздити до Швеції регулярно, практично неможливо. Крім того, висока ймовірність зустріти афериста.

Довірившись професіоналам у сфері знайомств, Ви можете повністю розслабитися та насолоджуватися процесом, поки наші експерти підберуть Вам достойного партнера для одруження у Швеції.

Happy Family — шлюбне агентство з багаторічним досвідом. Ми об’єднали багато міжнародних пар. Наші клієнтки їдуть до різних куточків Землі як щасливі дружини. Якщо у Вас ще є питання, ставте їх і дізнавайтеся про те, як вийти заміж за шведа.

Заповнюйте анкету, реєструйтеся та знаходьте щастя, адже воно таке близько. Наші фахівці з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання, адже наша мета — особисте благополуччя для кожної клієнтки та кожного клієнта. Підходьте до вибору партнера відповідально та раціонально. Від цього залежить Ваша подальша доля.

Зареєструватися