Мовні переклади – допомагаємо вийти заміж за кордоном

Мовні переклади – допомагаємо вийти заміж за кордоном

«Язик до Києва доведе”, – Ви ж чули це прислів’я. В нашому агентстві язик доведе до щасливого шлюбу з іноземцем. Вийти заміж за кордоном за допомогою шлюбного агентства «Happy Family» дуже просто – достатньо зареєструватися і заповнити анкету. Після цього Вас чекає листування з іноземцями, зустрічі особисто – і вуаля! Міцна сім’я за кордоном з надійним чоловіком готова.

На кожному етапі спілкування з іноземцем Вам знадобиться знання англійської. 99% чоловіків на знають нашої мови, а наші дівчата переважно не знають німецьку або італійську. Тому і спілкуються пари англійською. Чи можна вийти заміж за кордоном, якщо Ви не знаєте англійську? Можна, якщо звернутися по допомогу до нас! Співробітники агентства допоможуть Вам перекласти анкету, листи іноземця і розмову на реальній зустрічі.

Переклад особистої інформації

Всі анкети для міжнародних сайтів знайомств ми заповнюємо англійською. Адже, як іноземці зрозуміють, що там написано? Тому і дівчата, які звертаються до нас, пишуть про себе англійською. Якщо ж Ви не впевнені в своїх знаннях, то ми готові допомогти. Вийти заміж за іноземця без правильно заповненої анкети непросто, тому ми рекомендуємо дотримуватись порад і правил (про них написано на сторінці про анкети).

Співробітники агентства «Happy Family» чудово знають англійську. Ми допоможемо Вам внести особисті дані, описати себе і зацікавити чоловіка. В англійській, за даними Оксфордського словника, пів-мільйона слів! Тож, чому б не використати це багатство? В анкеті ми можемо заповнити такі поля:

  • Особиста і контактна інформація. Тут важливо правильно перекласти ім’я та прізвище, не помилитись у написанні адреси.
  • Описання себе. Правильно заповніть цей блок – і вийти заміж за кордоном відразу стане легше. Це поле для творчості: не соромтесь, пишіть відверто і чесно, в деталях. Хороша ідея – розказати про своє хобі та мрії, – чудово,якщо вони у Вас незвичайні.
  • Описання бажаного партнера. Тут важливо обміркувати текст до дрібниць – яка зовнішність і характер у Вашого майбутнього ідеального чоловіка. Уявити яскраво і реалістично сімейне життя, це допоможе зрозуміти чого Ви справді хочете.

Блоки анкети ми допоможемо заповнити англійською. Якщо ж Ви впевнені у своїх силах, то заповнюйте анкету англійською самостійно.

Замуж за рубеж

Заміж за кордон – допомога в листуванні

Наступний етап після заповнення анкети і публікації – це спілкування з іноземцем. Спочатку Ви будете контактувати по інтернету, але це просто тільки на перший погляд.

Річ у тому, що анкета з привабливим текстом і яскравими фото може “зачепити” десятки, а то й сотні чоловіків. Подумайте, чи готові Ви особисто відповідати на таку кількість листів. Якщо так, – вітаємо, вийти заміж за кордон з такою рішучістю буде легко. Не забувайте, що переписуватися потрібно буде англійською. І головне – ви ж хочете не тільки поговорити, а й знайти ідеального чоловіка. Тож, спілкуючись з іноземцем, на гавте і вибирайте найдостойнішого кандидата!

Якщо ж самостійно листуватися Ви не готові,наші співробітники допоможуть Вам. Не хочете витрачати свій час у тривалих пошуках? Прагнете швидше знайти найкращого чоловіка? Просто не впевнені, що ідеально знаєте англійську? Тоді Вам допоможуть наші перекладачі. Заміж за кордон Ви вийдете, спілкуючись особисто з чоловіками, які Вам підходять. Ми перекладемо листи іноземців і ваші відповіді на них по телефону або електронною поштою. Привабливо, чи не так?

Перекладач на зустрічі – третій не зайвий!

И ось – відбулося. Ваш обранець прилетів до України і вже чекає на зустріч. Хвилюючий момент, підготовка (в якій ми також допомагаємо), але як розмовляти з чоловіком, якщо англійську Ви знаєте не ідеально? На будь-яку першу зустріч наше агентство відправляє свого співробітника. Одночасно він (а частіше – вона) – це і організатор зустрічі, і порадник, і перекладач. Вийти заміж за кордон Ви можете і без нашої допомоги, але навіщо, якщо з нами швидше і простіше?

Навіть якщо Ви володієте англійською на рівні Fluent, ми радимо на першу зустріч прийти з помічником.

  • Наш співробітник допоможе Вам не розгубитись, підкаже теми для розмови та підкине ідеї відпочинку.
  • Помічник буде і гідом, і організатором. З нами перша зустріч пройде рівно і за чітким планом.
  • Також відправляючи з Вами свого представника , ми гарантуємо безпеку. Та й Ви з надійним супутником не будете хвилюватись.

І вже точно наш працівник допоможе Вам, якщо англійську Ви ще знаєте недостатньо. Якщо Ви хочете вийти заміж за кордон, то мову все одно доведеться підтягнути – потрібно ж Вам якось із чоловіком спілкуватись. Але на першій зустрічі розслабтесь, довірившись професіоналу. Вас буде супроводжувати освічений перекладач, який допоможе зрозуміти одне одного якнайкраще.

Выйти замуж за рубеж

Заміж за кордон із «Happy Family»

Шлюбне агентство «Happy Family» допомогло вже 1085 дівчатам знайти закордонне щастя. Більшість із них, навіть знаючи мову на рівні Intermediate і вище, звертались до нас по допомогу та підтримку. З нами Ви можете не хвилюватись про дрібниці та зосередитись на спілкуванні з партнером. Вийти заміж за кордон з «Happy Family» – реально, переконайтесь самі!

Зареєструватися