Вийти заміж за американця: міф про чудове життя чи реальність?

Вийти заміж за американця: міф про чудове життя чи реальність?

Якщо Ви мрієте про стосунки з людиною відкритою, веселою, яка в душі, як кажуть, «велика дитина», то радимо Вам подумати про те, щоб одружитися з американцем. Спілкування з ними — неначе заряд позитивною енергією. Як знати, можливо один із них стане вашою долею? А ми допоможемо Вам у цьому.

Міжнародний шлюб перестав бути рідкістю в сучасному світі, і чоловік іноземець — далеко не дивина. Гарний, а головне, неодружений чоловік у США — теж не таке вже рідкісне явище. Українські жінки хочуть і знаходять усілякі шляхи та способи познайомитися з американськими нареченими. І це правильно, адже вийти заміж за американця сьогодні не так вже й складно.

У цій статті ми розповімо вам про важливі позитивні та негативні якості американських наречених, про те, як вийти заміж у США і які американські сайти знайомств для шлюбу дійсно варті Вашої уваги.

Познакомиться с американцем

Якості американських чоловіків

Незважаючи на те, що США — багатонаціональна країна, все-ж-таки можна виділити основні риси менталітету американців. Насамперед, це ліберальність та демократизм. Справді, це дуже товариські та відкриті люди, які приймають оточуючих такими, якими вони є. Тут Ви не зустрінете злих обговорень зовнішнього вигляду або недоліків. Почуття гумору додається.

Що ще? Американці — великі патріоти своєї країни, ще вони працьовиті й на все дивляться з оптимізмом.

Перш ніж думати як вийти заміж за американця та налагодити своє життя, зверніть увагу на переваги та недоліки американських чоловіків.

Заміж за американця: плюси

  • Забезпеченість. Вам не потрібно навіть хотіти заміж за дуже багатого американського нареченого. Не має значення до якого класу належить потенційний наречений, повірте, його доходів вистачить на Вашу родину з головою. Яхти, вілли та щорічна відпустка на островах — це, звичайно, не про середньостатистичного американського нареченого, але достойне життя в країні він зможе Вам забезпечити, якщо Ви не працюватимете.
  • Любов до дітей. Америка — одна з небагатьох націй, яка дуже добре ставиться до дітей, навіть якщо це не їхні діти. Вибираючи сайт знайомств із американцями, не хвилюйтеся, що чоловік не прийме Ваших дітей від попередніх шлюбів. Обов’язково знайдеться американський чоловік, який готовий прийняти жінку з дітьми. При цьому він піклуватиметься про Ваших дітей, як про своїх власних.
  • Простота. Американці, здебільшого, – дуже простий і добродушний народ. Ця простота проявляється у всьому, від повсякденного життя до роботи. Вони не виставляють свій достаток напоказ і вважають за краще відвідувати не дорогі ресторани, а звичайні кафе (всупереч розповсюдженому міфу).
  • Доброзичливість. Усі чули про знамениту американську усмішку. Багато хто вважає її фальшивою та удаваною. Часто так і буває, але американці справді дуже доброзичливі. Вони легко йдуть на контакт, допомагають тим, кому це необхідно, завжди бажають доброго дня навіть незнайомим людям.
  • Спокій. Навряд чи Ви зустрінете агресивного нареченого з Америки. Це не властиво чоловікам із США. Збираючись на сайт знайомств з американцями, почитайте відгуки інших дівчат. В Америці, навпаки, чоловіки часто скаржаться на те, що місцеві жінки агресивні та не жіночні. Саме тому вони так цінують слов’янських дівчат.
  • Самостійність. Американці – чоловіки дуже самостійні. Не думайте, що вийти заміж за американця через сайт знайомств – означає стати йому домогосподаркою та прибиральницею. Чоловік сам може прибратися, попрати та приготувати собі їжу. Жінка для них – лише жінка і нічого більше. Саме тому до Вас ставитимуться з розумінням та турботою.

Американці дуже цінують жіночність українських дівчат і їхнє вміння доглядати за собою. Американки часто бувають феміністично налаштовані, і це відштовхує чоловіків. Усе, що є в українках, – жіночність, ніжність, дбайливість, лагідність, вірність – дуже цінно для американців.

Романтичное знакомство с американцем

Мінуси американських чоловіків

  • Інший менталітет. Обираючи сайт знайомств із американцями, будьте готові зіткнутися з різницею в менталітетах. Іноді буває дуже складно зрозуміти людину, яка не лише говорить іншою мовою, але й думає зовсім по-іншому. Але, поживши певний час у її оточенні, Ви неодмінно звикнете і станете своєю.
  • Прагматичність. Не плутайте з жадібністю. Американці нічого не шкодують для своїх дружин та сімей. Вони щедрі та ввічливі. Але життя в їхній країні так влаштоване, що ніхто не розкидається грошима. Американські чоловіки планують свій бюджет та ретельно стежать за витратами. Вам не варто чекати спонтанних сюрпризів на кшталт романтичної поїздки на Мальдіви. Усі плани ретельно обговорюються, а витрати плануються разом. Не кожен американець знає, що дівчатам потрібно дарувати квіти, адже у них у країні це не заведено. Не варто судити суворо, кожен американський наречений із задоволенням вчиться тішити свою кохану.

Знакомства в Америке

Переваги життя в Америці

Перш ніж шукати сайт знайомств із американцями для серйозних стосунків, дізнайтеся, чи варто це робити, і які переваги та недоліки життя в Америці на Вас чекають. Американська мрія – це, швидше, казка, ніж реальність, і все далеко не так, як багатьом здається. Люди в Америці також працюють, мають свої проблеми. Америка – справді країна можливостей. Якщо Ви хочете достойного майбутнього для своїх дітей, то в цій країні вони зможуть отримати гідну освіту та високооплачувану роботу.

Екологія

США – країна з високим рівнем урбанізації та промисловості. Ця країна однією з перших у світі, ще на початку минулого століття, зрозуміла згубний вплив фабрик і заводів на навколишнє середовище, тому почала розробляти програми захисту екології, які фінансуються урядом і успішно впроваджуються в життя.

Крім цього, в Америці заведено гуманне ставлення до довкілля загалом. Американці не смітять на вулицях, висаджують газони довкола своїх будинків. У країні заведено роздільне збирання сміття та вторинне використання сировини.

А ще у Штатах безліч найкрасивіших національних парків, які Ви просто зобов’язані побачити!

Рівень життя

США вважається країною, де – один із найвищих рівнів життя у світі. Тут низький рівень безробіття, Ви завжди зможете знайти собі заняття, яке приносить дохід і покриває ваші потреби на життя.

На вулицях підтримується чистота — ніхто не викидає навмисне сміття повз урну. Усі поважають та підтримують закон.

Американці, переважно, ведуть активне політичне життя і почуваються соціально захищеними. Вийшовши заміж за американця, Ви не пошкодуєте про переїзд до його країни.

Замуж за американца

Медицина

Штати є країною з одним із найкращих у світі медичним обслуговуванням. Лікарні чудово оснащені всім необхідним обладнанням, ліками та витратними матеріалами.

Багато уваги приділяється розвитку нових технологій та науковим дослідженням.

Медична страховка не є обов’язковою для мешканців країни, але у разі потреби вона покриває вартість медикаментів.

Страховка стосується не всіх напрямків, наприклад, вона не покриває стоматологічні послуги, послуги педіатра, психіатра тощо.

Захищеність жінок

Америка — дуже демократична країна, одна з небагатьох у світі, яка може похвалитися статевою рівністю. Тут безліч жіночих організацій, які борються за гендерну рівноправність.

Якщо Ви стали жертвою домашнього насильства, то Вам обов’язково забезпечать допомогу юриста, психолога, грошові виплати. У країні гарантується дотримання законодавства.

Це одна з найпоширеніших причин, через яку американські наречені можуть здатися Вам не дуже романтичними. Річ у тому, що в їхньому суспільстві це – прояв слабкості, й жодна американка не оцінить його романтику. Іноді чоловіки бояться зайвий раз подати дамі руку або відчинити перед нею двері.

Пам’ятайте про це, використовуючи сайт для знайомств з американцями і не думайте погано про претендента на Ваші руку та серце. Він може боятися Вас образити.

Отримання громадянства

При отриманні грін карти (виду на проживання), Ви, по закінченню п’яти років життя в США, можете подавати заявку на отримання громадянства шляхом натуралізації. Для цього потрібно скласти екзамен на громадянство.

Якщо Ви вийшли заміж за громадянина США, то термін скорочується до трьох років. Громадянство Америки гарантує Вам, що Ваші діти будуть громадянами США, де б вони не народились. Вийти заміж за туристичною візою в США неможна.

Для цього потрібні або віза нареченої К-1, або віза дружини. Після отримання візи нареченої Вам дається 90 днів на укладення шлюбу, інакше Вас відправлять назад додому, і Вам доведеться оформляти всі документи заново. Немає жодних гарантій, що вдруге Вам підуть назустріч і знову дадуть статус нареченої. Скоріше за все, вас чекатиме відмова.

Америка – дуже різноманітна країна. Тут живе багато різних національностей, люди щирі та доброзичливі. Висока соціальна захищеність, і медицина на високому рівні. Тут у Вас з’явиться багато можливостей. Навіть працюючи на скромній посаді, Ви зможете дозволити собі поїхати у відпустку кудись до Європи, у Вас буде медичне страхування. На вулицях – порядок у прямому та переносному сенсі.

Чим займаються американці у вільний час

Американці віддають перевагу активному відпочинку. У вихідні – виїжджають куди-небудь на природу, дуже популярні також “тури вихідного дня” з оглядом місцевих пам’яток. Американці люблять спорт, різні його види, крім, мабуть, футболу. Замість нього – американський футбол.

Що важливо для американців?

Жити відповідно до Американської мрії, символом якої є Статуя Свободи. Що таке американська мрія? Це набір життєвих цінностей та ідеалів. Це здоровий спосіб життя, це цілеспрямованість та шлях до перемоги, у кожного різний. Це індичка у День Подяки, демократія та власність на приватний будинок.

Про здоровий спосіб життя варто згадати окремо. Міф про те, що ця нація обожнює нездорову їжу і мало рухається — не більше ніж міф, який залишився в минулому. Американці бігають вранці, стежать за харчуванням та здоров’ям, ходять до тренажерних залів або займаються іншими видами спорту.

У Штатах дуже шанують національні свята, з яких улюбленим є День Незалежності. Американці – великі патріоти своєї країни.

Ще вони люблять Різдво. По вулицях ходять Санта Клауси (найсправжніші!), у кожному будинку — ошатна ялинка і шкарпетки біля каміну, а вхідні двері прикрашаються вінками з гостролиста.

Не менш улюблене свято – День Подяки. У повітрі витає аромат запеченої індички — традиційної страви. Уся сім’я збирається за столом. Багато американців готові перетнути пів світу, аби зустріти цей день у колі своїх родичів.

Сім’я – це показник успішності та захищений побут. Як правило, обидва батьки працюють, діти ходять до дитячого садка, потім до школи. Американці – демократичний народ, це стосується й сімейних підвалин. Приміром, тут немає традиційного розподілу обов’язків. Усі домашні справи розподіляються порівну між усіма членами сім’ї, залежно від можливостей та вільного часу.

Американський чоловік запросто приготує сніданок, допоможе дітлахам зробити домашнє завдання або помиє підлогу. Збираючись заміж за американця, не бійтеся стати домогосподаркою чи служницею.

Як правило, у типовій сім’ї — одна-три дитини. За нашими вітчизняними мірками дітей тут балують. Насправді ж, у цьому криється лише бажання американських батьків виростити емоційно стійких людей і здорових людей, які б не пасували перед труднощами і знали чого хочуть від життя. Багато уваги приділяється вихованню цілеспрямованості та впевненості у собі.

Як вийти заміж за американця

Вийти заміж за американця – це романтична подія, яка може перевернути ваше життя.

США – дивовижна країна. Насамперед дивує різноманітність природи, де часто зустрічаються дві крайності. Вічні сніги змінюються спекотними пустелями, степи – найвищими гірськими вершинами. Сучасні міста, урбанізація та дикі місцевості. Багатонаціональність країни дуже органічно поєднується з усім цим.

Шлюбна агенція “Happy Family” створює щасливі пари щороку. Серед наших щасливиць багато тих, хто виїхав до Америки і ні про що не шкодує. Ви можете стати однією з них!

Зареєструватися