Як щасливо вийти заміж за норвежця

Як щасливо вийти заміж за норвежця

Вийти заміж за норвежця мріє багато дівчат, адже ця країна славиться своїми скарбами. Скандинавський півострів багатий на поклади газу та нафти, і велика кількість норвезьких чоловіків працюють саме в цій сфері, яка приносить гарний стабільний дохід.

Історично склалося, що Норвегія у людей асоціюється з грубими вікінгами, вічним холодом та смачною рибою. Почасти це так і є, оскільки Норвегія не зовсім тепла країна, взимку температура повітря трохи нижча за нуль, а влітку тільки в липні та серпні місцеві жителі можуть гуляти в майці та шортах. Але часи вікінгів давно минули і те, що здавалося грубістю, насправді було цілеспрямованістю, завзятістю та силою характеру. Сучасні норвежці успадкували ці риси від своїх предків.

Заміж за норвежця – мрія чи реальність?

замуж за норвежцаРіч у тому, що чоловіків у Норвегії набагато більше, ніж жінок, і вони переважно шукають іноземних наречених, оскільки місцеві жінки дуже захоплені емансипацією. На першому місці в них – особистий розвиток, а створення сім’ї знаходиться на другому плані.

До знайомства з норвежцями необхідно підійти з максимальною відповідальністю, аби стосунки склалися відразу, і не було непорозуміння.

Але для того, щоб вдало вийти заміж у Норвегії, необхідно детальніше дізнатися про звички та особливості скандинавських чоловіків.

Який він – норвезький чоловік

Якщо Ви вирішили, що норвежець-чоловік Вашої мрії, то потрібно бути готовою до того, що норвезькі чоловіки не є прихильниками ранніх шлюбів. Норвежець до думки про створення сім’ї йде роками, накопичує гроші, створює себе як особистість, і лише тоді, коли він цілком упевнений у своєму бажанні поєднати долю з другою половинкою, норвежець наважується на пошуки супутниці життя. Але якщо норвезький чоловік почав шукати собі дружину, то серйозність його намірів вже не можна ставити під сумнів. Давайте дізнаємося про національні особливості норвезьких чоловіків.

Заміж за норвежця: плюси та мінуси

замуж за норвежца

 1. Сміливість
  Жителі Скандинавії славляться своїм сміливим характером, вони не бояться ризикувати. Це стосується і бізнесу, і міжнаціональних шлюбів. Чоловіки чітко знають, чого вони хочуть від життя, тому впевнено прагнуть це отримати.
 2. Заповзятливість
  Чоловік завжди знайде свою нішу в суспільстві. У напруженому графіку він зможе завжди приділити час своїй родині. Навіть при середньому достатку він зможе організувати гідне життя для коханої та дітей. Знайомства з норвежцями – правильний вибір, адже Ваш чоловік-іноземець завжди знайде для Вас час і обдарує увагою.
 3. Підтримка
  Норвежець готовий багато дати своїй обраниці, але й він, як ніхто інший, потребує моральної підтримки. У Норвегії деякі почуття не заведено виносити на загал, але у взаєминах вони цінують повне порозуміння та підтримку. Чоловіки не соромляться бути у чомусь вразливими, вони цінують щирість у своїх обраницях, вміння вислухати та дати слушну пораду.
 4. Самостійність у побуті
  Норвезькі хлопці дуже працьовиті, вони не гидують роботою по дому. У Норвегії вважається нормальним, якщо чоловік сам собі виправ білизну чи одяг, приготував вечерю або пішов за покупками. Тому заміж у Норвегію можна виходити, не соромлячись, дівчата будуть приємно здивовані цими чоловіками.
 5. Відповідальність
  Чоловіки у Норвегії ніколи не кидають своїх дітей. Навіть якщо з їхньою матір’ю стосунки не склалися, вони допомагатимуть фінансово та морально своїм чадам усе життя. Тому, якщо Ваш обранець має спадкоємців від попереднього шлюбу, з цим моментом доведеться змиритися, інакше ви ризикуєте погіршити взаємини. Врешті-решт, якщо Ви вирішили звернутися на сайт знайомств із норвежцями, будьте впевнені, що і до Ваших дітей він ставитиметься з повною відповідальністю.
 6. Любов до природи
  Краса місцевості, яку норвезькі чоловіки бачать із раннього дитинства, розвиває в них любов до природи. Тому норвежці-чоловіки з більшим задоволенням проведуть час на риболовлі або пікніку, ніж підуть до ресторану чи нічного клубу. Якщо Ви прихильниця активного відпочинку на свіжому повітрі, то цікаве дозвілля зі своїм обранцем у вихідні Вам забезпечений.
 7. Не прощають зрад
  Багато норвежців – однолюби, це пов’язано з тим, що серйозні стосунки вони заводять у свідомому віці, тому невірність просто не приймають. Для них це зрада, яка просто не заслуговує на прощення. Зав’язуючи знайомство з норвежцем, підготуйтесь бути вірною. Саме тоді на Вас чекає прекрасний чоловік і його чудове ставлення.
 8. Позитивно ставляться до одиноких матерів
  Не страшно, якщо до зустрічі зі своїм норвезьким коханням, Ви були одружені та маєте дітей. Для багатьох чоловіків наявність у жінки дитини від попереднього шлюбу стає перешкодою для початку стосунків, але це не про норвежців. Справжнього скандинава ніколи не зупинить наявність дітей, навпаки, цей народ відрізняється любов’ю до маленьких дітей. Ваш обранець буде радий прийняти Вас із дітьми. У Норвегії навіть заведено переїжджати за місто після народження малюка, щоб дитина дихала лише свіжим повітрям. Норвежці чудово розуміються з дітьми, навіть якщо не є їхніми батьками. Плюси Норвегії безмежні, тому сміливо виходьте заміж за норвезького чоловіка. Популярність Норвегії з метою одруження цілком виправдана.
 9. Прості люди
  Наречені з Норвегії відрізняються своєю простотою у спілкуванні, вони ніколи не намагатимуться когось публічно принизити або образити. Навпаки, скандинав буде хвалити перед друзями свою дружину і розповідати лише про її найкращі якості. Виходячи заміж у Норвегію, будьте певні, чоловік ніколи не стане вас обговорювати чи скаржитися.

Заміж до Норвегії: що чоловіки цінують у жінках

замуж за норвежца

Перш ніж вирішити вийти заміж за норвежця, необхідно для себе визначитися, чи зможете Ви дати чоловікові щиру підтримку, прийняти, як своїх, дітей (якщо такі будуть), відпочивати з ним під скандинавським небом у горах і вечеряти стравою, яку він приготував.
Ідеал Вашого чоловіка саме такий? Сміливо заходьте на сайт знайомств із норвежцями. Якщо є сумніви, придивіться до чоловіків із інших країн, адже заміжжя має приносити задоволення обом партнерам, інакше сім’я довго не протримається.
Але, якщо дівчину все влаштовує, то вийти заміж у Норвегію буде її найкращим рішенням, адже такий чоловік принесе в її життя стабільність, достаток та порозуміння.

Заміж за норвежця: особливості спілкування з норвезькими нареченими, нюанси у звичаях та менталітеті
Замуж за норвежца

 • Норвежці з побоюванням ставляться до прямих компліментів. Хвалити краще не напряму, інакше чоловік такий прояв почуттів сприйме як неприкриті лестощі.
 • Норвезький чоловік серйозно ставиться до пунктуальності. ін цінують свій і чужий час, тому, Якщо Ви не вийшли на зв’язок у певний час, то чоловік вважатиме це за неповагу. Ваш гарний і високий скандинав може легко покласти край спілкуванню.
 • У норвежців – однакові норми ввічливості і до літньої, і до молодої людини. Якщо норвежцю поступаються місцем у громадському транспорті – це його ображає.
 • Пестити дітей у Норвегії не заведено. Спадкоємці роду виховуються у суворості та стриманості.
 • Норвезькі чоловіки не звикли обговорювати сімейні проблеми на робочому місці. Тому, якщо чоловік дізнається, що Ви обговорювали Ваші стосунки зі співробітниками (навіть якщо серед них є подруга), то довіра до Вас може зникнути. Уникайте можливості отримати такий досвід.
 • Для норвежців вважається поганим тоном цікавитися здоров’ям. Такі особисті теми будуть доречними після одруження, але в період знайомства та залицяння з норвежцями цих тем краще уникати.
 • Чоловіки з Норвегії під час зустрічі дарують парну кількість квітів. Про цю відмінність важливо знати, адже вона є дуже суттєвою. Непарну кількість квітів скандинави несуть на похорон, – щоб одній квітці не було сумно, їй підбирають кілька партнерів.
  Якщо ви отримали в подарунок парну кількість квітів, не дивуйтесь. Це особливий подарунок, і Ваш норвезький чоловік вирішив виявити увагу.
 • Чоловіки–норвежці не визнають хизування своїм статусом чи соціальним станом. Тому навіть якщо Ви, як завидна наречена, встигли досягти певних висот, не варто обранцеві нагадувати про це при кожній нагоді.

Щоб уникнути непорозуміння та образ, необхідно заздалегідь вивчити всі ментальні особливості скандинавських чоловіків. Адже розбите склеїти дуже важко, а от дбайливе ставлення з самого початку буде розумним і розсудливим рішенням майбутньої нареченої. Виходити заміж завжди краще свідомо. Є багато причин переїхати жити до Норвегії. Але дуже важливо також дізнатися про всі особливості про те, як вийти заміж за норвежця.

Отримання громадянства в Норвегії

На відміну від інших скандинавських країн, у Норвегії офіційно заборонено подвійне громадянство. Тому якщо Ви збираєтеся заміж за норвежця, будьте готові відмовитися від українського паспорта і залишити Вашу країну. Здобути громадянство Норвегії Ви зможете не за один рік, а лише після чотирьох років шлюбу, якщо три з них проживали на території Норвегії. Це правило також застосовується для пар, які не перебувають у шлюбі (цивільне співжиття). Закон про громадянство Норвегії заснований на принципі права крові, тому дитина, яка народилася від норвежця, автоматично отримує громадянство.

Укладання шлюбу зі справжнім норвежцем – це безліч процедур, через які Вам необхідно пройти. Отримати візу Норвегії та громадянство не вдасться за одну ніч. Перш ніж планувати переїзд і заміжжя з норвежцем, варто дізнатися про всі нюанси.

Сайт знайомств Happy Family допоможе знайти чоловіка-норвежця

Замуж за норвежцаСайт знайомств із норвежцями «Happy Family» підбере вам чудову пару. Наші фахівці з радістю усунуть між вами мовний бар’єр, якщо він є, і допоможуть налагодити продуктивне спілкування.

Заміж до Норвегії виходять сотні щасливих жінок. Перше, що потрібно зробити, — повірити в те, що знайомства з норвежцями абсолютно реальні. Щорічно з нашою допомогою створюються нові міжнародні сім’ї, безмежно вдячні за отримане щастя.

Вам варто тільки зареєструватися або просто зателефонувати, і “Happy Family” з задоволенням підбере для Вас пару, про яку Ви мріяли все своє життя. Ми працюємо тільки з перевіреними чоловіками, тому Ви можете бути впевнені, що наші клієнти – це забезпечені, налаштовані лише на серйозні стосунки, чоловіки, рівень доходу яких дозволяє шукати супутницю за кордоном.

Не встигнете і схаменутися, як Ви — наречена, а Ваша поїздка до однієї з найкращих країн світу вже не за горами.

Зареєструватися