Де шукати чоловіка-іноземця: який сайт знайомств найкращий?

Де шукати чоловіка-іноземця: який сайт знайомств найкращий?

У сучасному світі, де людям не вистачає часу на живе спілкування, нерідко виникає питання – як вибрати сайт знайомств. Шлюбне агентство – чудовий ресурс для пошуку партнера. Реєстрація в одному з таких агентств – це дуже зручно, особливо, якщо у Вас дуже щільний графік, робота, можливо, діти, і просто немає часу шукати партнера у традиційний спосіб.

Проте, існує певна небезпека. Якщо у Вас мало досвіду і Ви не знайомі з дейтінг-індустрією, то, напевно, Ви не знаєте, який сайт знайомств краще вибрати. А знати все-таки варто, адже дуже легко натрапити на шахраїв.

Просто зараз Ви дізнаєтесь про те, як передбачити підводні камені і правильно вибрати агентство або сайт знайомств, який принесе бажаний результат.

Вибираємо сайт знайомств правильно

Якщо Ви шукаєте сайти знайомств в Україні, Ви швидко зрозумієте, що таких сайтів безліч, і пошукові системи сповнені різноманітними ресурсами. Усі вони пропонують реєстрацію просто зараз і стовідсоткові результати. На жаль, не завжди найпопулярніший сайт означає найкращий.

Сайт знакомств с иностранцами

Ось кілька порад щодо того, як кожна людина може вибрати достойний сайт знайомств для серйозних стосунків:

 • Дізнайтесь про цільову аудиторію даного ресурсу. Якщо Вас цікавить чоловік 40 +, то шукати його на сайті, де переважно представлені анкети чоловіків до 30, буде недоцільно.
 • Перевірте рейтинг сайту. Приміром, можна знайти відгуки користувачів на різноманітних форумах. Якщо Ви побачили один негативний коментар серед десятків і сотень, то це не означає, що сайт поганий. Усім не догодиш, однак, більшість відгуків мають бути позитивними. Головне, щоб цей сайт знайомств комусь дійсно допоміг.
 • Визначте свою мету. Якщо Вас цікавить тільки спілкування, то вибирайте ті ресурси, де люді спілкуються. А от для серйозних стосунків і шлюбу Вам слід бути більш вигадливою.

Отже, який же сайт знайомств кращий:

 • Той, де анкети – пристойні (користувач із оголеними фото навряд чи шукає дружину або чоловіка);
 • Платний (на безкоштовних сайтах практично неможливо отримати якість);
 • Ресурс, на якому є реальні історії зустрічей, взаємин і шлюбу;
 • Сайт, на якому реєстрація обов’язкова.

Звісно, коли на сайті або в агентстві немає успішних історій знайомств, навряд чи він може бути Вам корисний (якщо він не відносно новий). Уникайте сайтів або агентств, де не потрібна реєстрація. Всі хороші ресурси вимагають обов’язкову верифікацію Вашої особи та паспортних даних.

Не бійтесь надавати цю інформацію, адже такі вимоги – ознака серйозності сайту знайомств.

Як вибрати сайт знайомств: топ корисних порад

Якщо Ви розгублені і не знаєте як вибрати сайт знайомств, скористуйтесь порадами від шлюбного агентства “Happy Family” і завжди робіть свідомий вибір.

 • Вкажіть Ваші цілі. Не всі реєструються на сайтах знайомств з метою одруження. Багато тих, хто хоче простого спілкування або вони просто допитливі. Якщо серйозні стосунки не є Вашою кінцевою метою, а Вам, ймовірно, просто цікаво, то чесно напишіть про це у Вашій анкеті. Це зекономить час і кошти людей, у яких інші цілі.
 • Відповідайте регулярно. Чоловіки не дуже терпеливі коли йдеться про знайомства. Аби збільшити свої шанси, вони пишуть кільком дівчатам одночасно. Якщо Ви не квапитесь із відповіддю, він просто вирішить, що Ви не зацікавлені в ньому або несерйозна і, поки Ви відкладаєте відповідь, із задоволенням почне спілкуватись із іншою дівчиною. Тому намагайтеся регулярно перевіряти переписку та відповідати якомога частіше.
 • Будьте терпеливі. До того, як Ви зустрінете когось через сайт знайомств для серйозних стосунків, може минути не один рік. Україна – величезна країна, і дівчата звідси дуже популярні на різних сайтах знайомств. Конкуренція висока, тому не чекайте результата в перший день, а, може, й місяць після реєстрації. На те, щоб знайти достойного чоловіка хоча б для реальної зустрічі, потрібен час. Якщо Вам не написали відразу після реєстрації, не впадайте у відчай, майте терпіння.
 • Обов’язково спілкуйтесь у відеочаті. Навіть якщо у Вас мало вільного часу, не нехтуйте відеоспілкуванням. У переписці Вам ніколи не вдасться пізнати людину. Люди часто виглядають інакше, ніж на фото. Потрібно подивитись одне на одного до особистої зустрічі, подивитись в очі, почути голос и т.ін. Зустріч всліпу зовсім недоцільна.
 • Не піддавайтесь ілюзіям. Пам’ятайте, що до особистої зустрічі ніхто нікому нічого не винен. Неважливо, що обіцяє Ваш інтернет-кавалер, все покаже реальна зустріч. Уникайте закоханості на етапі знайомства і не вірте марним словам.
 • Пам’ятайте про безпеку. Навіть якщо Ви вибираєте кращі сайти знайомств в Україні, чоловік має розуміти, що Ваша безпека – понад усе. Якщо Ви не говорите іноземною мовою, не погоджуйтесь на зустріч без перекладача або представника шлюбного агентства. Якщо у Вас є сумніви щодо чоловіка, скажіть про них представнику нашого агентства. Часто таке трапляється через різницю в менталітеті та культурі, але можуть бути і серйозні підстави. Ваш особистий Купідон допоможе Вам розібратися.
 • Подумайте про вивчення іноземної мови. Невідомо, людину з якої країни Ви зустрінете на сайті знайомств для серйозних стосунків. Іноземці говорять англійської за рідким виключенням. Якщо Ви трохи знаєте англійську, це буде великим плюсом. Якщо ні, тоді варто підтягувати знання мови. Ви не зможете постійно ходити з перекладачем або використовувати електронний перекладач в процесі будування стосунків. Знання мови значно полегшить Вам задачу. Навіть на етапі інтерв’ю в посольстві Вам необхідно мати хоча б базові знання.

Які фото краще використовувати для Вашої анкети на сайті знайомств

Підбір правильних фото – запорука успіху в шлюбному агентстві. Чоловік любить очима і, якою б красномовною не була Ваша анкета, зачарувати нареченого не вийде без гарних фотографій. Навряд чи б Вам міг сподобатись чоловік з красивим описанням, але без жодного фото в своєму профілі.

Отже, дуже бажано дотримуватись наступних рекомендацій:

 • Незалежно від того, професійні Ваші фото чи любительські, Ваше зображення має бути чітким. На фото не повинно бути темних окулярів, ваше обличчя, очі і посмішка мають бути відкриті, щоб їх було добре видно потенційним нареченим. Коли людина носить темні окуляри, складається враження, ніби вона щось приховує. Фото потрібні і портретні, і в повний зріст – чоловік хоче бачити і Ваше обличчя, і фігуру, і зріст.
 • Мінімум обробки і фотошопу. Звичайно, всі професійні фото обробляються. Додається правильне світло, робиться корекція кольорів, але тільки для того, щоб фото було чіткішим. Жорсткий фотошоп на професіональних фото призведе до того, що чоловік буде розчарований під час зустрічі або відеочату. Вам буде неприємно слухати, що Ви маєте не такий вигляд, як на фото. Для любительських фото не варто зловживати сучасними фільтрами та масками з тієї ж причини.
 • Макіяж – обов’язковий. Ваш образ “а ля натюрель”, звичайно, приваблює чоловіків, але не на фото. Камера “з’їдає” половину макіяжу, і обличчя просто губиться на яскравому тлі природи або студії. Не бійтесь яскравого макіяжу перед фотосесією, так Ви станете виразнішою, а на фото він зовсім не такий помітний.
 • Уникайте занадто відвертих фото. Вашу природню сексуальність і фігуру неодмінно треба показати, але відверті фото – не для сайту знайомств, який передбачає серйозні стосунки. Навряд чи вони зацікавлять чоловіків із серйозними намірами. Тому, якщо Ваша мета – вийти заміж, то фотографії мають бути відповідні.
 • На фото Ви маєте бути одна. Фотографія з котиком або песиком можлива. Але, якщо Ви виставили фото з вечірки, весілля, разом з друзями і т.д., то не чекайте позитивного результату. Чоловік просто загубить Вас серед натовпу.

Шукаємо чоловіка-іноземця разом із Happy Family

Шлюбне агентство Happy Family запрошує дівчат і жінок, які не в шлюбі і не в стосунках, для реєстрації на нашому сайті. Ми гарантуємо чесність, прозорість, відповідальність і повне супроводження в процесі знайомства, пошуку та спілкування з потенційними нареченими.

Наші спеціалісти підберуть для Вас образ, перед яким не зможе встояти жоден серйозний чоловік, та допоможуть Вам із професійними фото. Якщо не знаєте який сайт знайомств найкращий, – ласкаво просимо до нас! Переконайтесь на власному досвіді що таке професійний підхід до пошуку партнера.

Зареєструватися