Де шукати свого Казанову – ТОП-10 коханців-іноземців

Де шукати свого Казанову – ТОП-10 коханців-іноземців

Звичайно, створення міцної сім’ї – це свідоме та жадане рішення жінок. Для них в ідеальній родині панує любов во всіх проявах: духовна близькість водночас із пристрасними ночами без сну, романтичними побаченнями і сніданком у ліжко.

Чоловіки-іноземці, які шукають дружину серед українських красунь, готові вражати обраницю своїми витівками, дарувати їй насолоду і радість від близькості та сімейного тепла. Але не кожен іноземець – мачо, тут потрібно придивитись уважно і зробити свій вибір, якщо не на власному досвіді, то хоча б за результатами опитувань та досліджень.

Почнемо з нижньої сходинки і будемо підніматися вгору, чітко в напрямку до “сьомого неба”, аби розтанути від щастя.

Чорношкірі красені

Жінки віддають свої голоси за шоколадних мачо, які часто приваблюють своєю зовнішністю, – як правило, йдеться про нігерійців. Їхні мускулисті блискучі торси збуджують жіночу уяву, виразні очі та пристрасні губи обіцяють неземну насолоду.

Крім того, їхні фізіологічні дані складно порівнювати з іншими. Це якраз той випадок, коли пані стверджують, що “розмір має значення”. Сумніваєтесь? Перевірте самі.

Тільки не чекайте від цих красенів занадто багато – вони люблять секс тут і зараз, але бажають віддаватися любовним втіхам не так часто, як Вам може здаватися. Доречі, захисними засобами часто нехтують. Тож, краще бути напоготові.

Японські та індійські наречені

Ці хлопці розділили передостаннє місце. Індійські чоловіки скоріше консервативні, для сексу є спеціально відведене місце в оселі – спальня. Тож, не лякайте нареченого інтимними натяками в вітальні або басейні. І, ймовірно, про романтичний настрій доведеться потурбуватися Вам. А “технічне” виконання вони готові взяти на себе, Ви не будете сумувати цілих 13 хвилин прекрасного сексу.

Японці не вважають секс першопочатковою необхідністю, тому жінкам там дістається мало солодкого десерту, їх не поспішають задовольнити. У цьому весь японець – головне, щоб усе точно з технічної точки зору.

Чоловіки Німеччини

Дивно, що вони взагалі потрапили до списку. Та як же без них – серйозних, точних і педантичних до неможливості. Секс – це потреба тіла, а не душі. На потребу виділяється 3 дні на тиждень. Вони вважають – цілком достатньо.

Будемо сподіватися, що коли йдеться про дуже закоханого представника Німеччини, він зможе доставити радість не лише тілу, але й душі своєї обраниці.

Французи

Тут, здавалося б, все має бути настільки романтично і красиво, що подих захоплює. Так, подих захоплює від залицянь, запаморочливих компліментів та прелюдій. Але фейєрверка досягти вдається не часто.

Віддаючись сексу тричі на тиждень, французи консервативно ховають голову в пісок, а завтра знову готові захоплювати Вас красивими словами та неймовірною романтикою.

Наречені з США та Великої Британії

Тут повний комплект любовних утіх, різноманіття, як із рогу достатку:

  • використання атрибутів із секс-шопа;
  • випробування на міцність різних поверхонь, від скляного столика у ванній до мармурової стіни басейну;
  • спонтанність у виборі місця – авто, ванна кімната, балкон або парк;
  • обмін партнерами – “це ж просто секс”.

Подібний “передоз” призводить до інтимних стосунків не частіше 1 разу на тиждень.

“Запальнички” з Латинської Америки

О, цей південний темперамент! Спалахують як ватра і готові віддаватись тілесним втіхам всюди і довго. І ніхто не наважиться заперечити, що це не кохання. Навіть якщо відбувається палке зваблення на очах у публіки.

А секрет – у традиціях і кліматі: мешканці Півдня такі ж теплі і ніжні. Плюс справжній чоловічий гормон – тестостерон. Це він штовхає гарячих латинос на фортеці будь-якої міцності, і вона завжди здається. Ну хто ж відмовиться скласти пару у запальному танці з красенем, в очах якого палає вогонь пристрасті?

Грузинські наречені

Це нація, яка жінок любить. І не лише очима. Хоча часто кохання починається саме з оцінки зовнішності – тут перевагу віддають жіночним, м’яким формам.

Грузинські мачо завжди готові показати жінці що значить кохання. Допомагає їм у цьому матінка-природа та південні приправи, які грузини дуже поважають. Не стільки через їжу, скільки як відповідальний ланцюг у підтриманні температури і без того гарячої крові.

Турецькі султани

Жіночі серця легко розтопити палким поглядом, у якому читається справжня пристрасть. Турецькі чоловіки гарячі в своїх проявах, вони захоплюють серце красуні спершу словами, а потім доводять ділом, що вона найкраща.

І не біда, що сексу віддають перевагу скоріше традиційному, ніж осучасненому європейськими додаваннями. Головне в людині – ставлення, а турки вміють показати його і тілом, і душею.

Іспанські мачо

Тут не посперечаєшся з палкими та пристрасними коханцями. Вони справжні герої в ліжку – від періоду залицянь до сексуальних стосунків. У них все прекрасно – вміють говорити, дивитись, переконувати. Хоча їм і старатися особливо не потрібно: їхня привабливість робить половину справи.

Сексуальні здібності вони самі описують як невтомний секс цілодобово. Самооцінка на рівні – це чудово. Але дані трохи корегуються непохитними цифрами: до трьох разів сексу на тиждень. Проте, тут, погодьтесь, важливий уже сам процес, а не кількість прийомів.

Палкі італійці

Ось вони – переможці рейтингу! Ніхто і не сумнівався – тут усе зашкалює:

  • клімат сприятливий;
  • гаряча кров;
  • захоплення дамою;
  • любов до любові.

Італійці невтомні, їх талан – вся повнота прояву чуттєвості та пристрасності натури, прагнення будь-що доставити та отримати задоволення.

Це ідеальне співвідношення природи та сексуальності, справжньої мужності і пристрасті. Беріть, не пошкодуєте!

Сподіваємось, інформація була для Вас цікавою та корисною. В будь-якому разі, не варто забувати, що подібні дані базуються тільки на статистичних звітах. А справжні стосунки будуються на підставі кохання, особливого почуття, яке спонукає чоловіків і жінок з’єднувати свої долі міцним союзом.

Зареєструватися