Ефективний перший лист: майстер-клас від міжнародного шлюбного агентства у Харкові

Ефективний перший лист: майстер-клас від міжнародного шлюбного агентства у Харкові

Щойно на Вас звернули увагу, Вам потрібно написати відповідь чоловіку. І тут настає найбільш хвилюючий момент, адже Ваш лист чоловіку – це перше враження про Вас. Другого шансу на це не буде, тому необхідно докласти всіх зусиль, аби зачарувати чоловіка буквально з першого слова.

Як подолати невпевненість: допоможе шлюбне агентство Харкова

Написати листа так, щоб вийти заміж – це зовсім не жарт, а реальність. Від Вашої відповіді чоловіку справді залежить багато. Незважаючи на те, що чоловік спершу обирає дівчину за фото, довго Ваші фото його не втримають, якщо за ними відсутня неординарна, а головне – зацікавлена особистість.

Міжнародне листування відрізняється від звичного спілкування, і тут є свої нюанси. Звичайно ж, перший лист – це дуже хвилююче, але Вам зовсім нема чого боятися. У У нашому шлюбному агентстві в місті Харків працюють справжні професіонали своєї справи, які обов’язково допоможуть Вам вразити Вашого обранця.

брачное агентство харьков

Отже, якщо Ви просто боїтесь і не знаєте англійської, то агентство знайомств у Харкові “Happy Family” зробить усе можливе, щоб чоловік був вражений Вашим листом, адже допомога в листуванні – одна з наших послуг.

 • Професійні перекладачі. Допомога в перекладі листів від кандидата та написанні відповідей йому входить до наших послуг. Ви можете не хвилюватись про те, що Ваш рівень англійської завадить Вам вразити чоловіка, адже Ваш лист буде написаний якісно, його рідною мовою.
 • Якщо Ви не письменник. Не кожній людині дано гарно писати, і Вашої провини тут немає. Якщо Вам не дуже вдається висловлювати свої думки на папері або Ви не можете виразити те, що хочеться сказати, наша компанія також допоможе Вам у цьому. Наш спеціаліст вислухає Вас і допоможе сформулювати Ваші думки так, аби чоловіку неодмінно захотілось із Вами поспілкуватись.
 • Чоловіків багато, а Ви одна. Так, буває і таке, що на Вас звертають увагу відразу кілька чоловіків. Вам не просто написати один правильний лист, а тут потрібно відповісти кільком нареченим. Не хвилюйтесь, наше шлюбне агентство в Харкові також візьме це питання в свої професійні руки й не кине Вас. Ми відповідально підходимо до допомоги в складанні кожного листа.
 • Ви не впевнені в його намірах. Дуже часто дівчата бояться писати чоловіку через те, що не впевнені в його щирих намірах та цікавості. Довіртесь нам, адже організація спілкування з серйозними чоловіками – це теж наша задача. Ми працюємо лише з надійними та перевіреними іноземними клієнтами.

Шлюбне агентство в Харкові рекомендує

Правильний перший лист – запорука успіху. Від того, як Ви його напишете, залежить, чи захоче чоловік продовжувати з Вами спілкування. Тому не варто поблажливо ставитись до складання Вашого першого листа. Навпаки, необхідно підійти до цієї справи відповідально.

Наше шлюбне агентство в Харкові рекомендує таке:

 • Завжди звертайтесь до чоловіка по імені та уникайте безособових фраз типу “Привіт, ти мені подобаєшся, давай спілкуватися”;
 • Не повідомляйте занадто багато підробиць Вашого буденного життя;
 • Дотримуйтесь неформального стилю та уникайте шаблонів;
 • Ніколи не скаржиться в листуванні – на здоров’я, чоловіків, інших людей, країну, важкий фінансовий стан і т. ін.;
 • Уникайте обговорення в першому листі таких тем, як релігія, політика, діти;
 • Не запитуйте чоловіка про його матеріальне становище і взагалі уникайте фінансової теми;
 • Не варто торкатися теми попередніх стосунків (ні його, ні Ваших).

Вітання

брачное агентство в ХарьковеОтже, якщо Ви вирішили знайти партнера та поїхати за кордон, то наше шлюбне агентство в Харкові рекомендує все ж знайти час для листування та приділити особливу увагу вітанню. Вітання – це те, на що чоловік звертає увагу перш за все, і те, що складає перше враження.

Як уже було сказано вище, звертайтесь до чоловіка по імені завжди! Якщо у Вашому листі буде лише безособисте вітання, то чоловік подумає, що Ви розіслали таке ж багатьом претендентам. Ваш лист буде сприйнятий як шаблон, і в чоловіка навряд чи виникне бажання на нього відповісти.

Вітання має бути максимально позитивним, адже приємні емоції завжди привертають до людини, яка їх викликала. У реальному житті Ви завжди з радістю вітаєте людину, яку Вам приємно бачити, тому зробіть те ж і у Вашому листі.

Було б непогано відразу подякувати чоловіку за увагу. Але нехай Ваша подяка не виглядає так, ніби Ви сто років чекали хоча б якоїсь уваги та нереально щасливі отримати її зараз. Просто дайте чоловіку знати, що Вам приємно, і Ви цінуєте його увагу. Чоловіки дуже люблять, коли їх цінують, навіть якщо просто за зацікавленість.

Самопрезентація

Після того, як Ви привітали чоловіка, можете продовжити Ваш лист також із позитивом. Тепер – час звернути його увагу на себе та презентувати себе якнайкраще. Звісно, не варто говорити лише про себе кохану, інакше чоловік почує нотки егоїзму в Вашому посиланні. Хваліть себе, але не занадто.

Не варто розповідати яка Ви чудова, потрібно просто зробити акцент на Ваших кращих якостях і дати чоловіку зрозуміти, що саме Ви цінуєте в людях і що хотіли б, щоб чоловік цінував у Вас. Потрібно уникати категоричності, наприклад:

 • Я терпіти не можу людей, які…
 • Я ніколи не прийму, якщо…
 • Я не люблю чоловіків, які…
 • Я вважаю, що чоловік повинен…
 • Якщо чоловік зробить те чи інше, я ніколи не буду з ним, і т. ін.

Такі фрази лякають людей, і в чоловіків складається враження, що з Вами буде складно знайти спільну мову. Якщо Ви не хочете скласти враження надто вибагливої дівчини, намагайтесь завжди писати позитивно, навіть про ті речі, які не дуже Вам подобаються. Розповідайте про Ваші найкращі якості, а не про вимоги.

Мотивація

брачное агентство харьков

Для того, щоб чоловік захотів Вам відповісти, його потрібно мотивувати. Необхідно обов’язково ставити питання, аби він бачив Вашу зацікавленість. Якщо чоловік уже писав Вам і також ставив запитання, не полінуйтесь відповісти. Ніколи не ігноруйте запитання, інакше Ваш обранець подумає, що Ви не зацікавлені, і більше не напише.

Кінцівка

Кінцівка – це теж своєрідна мотивація. Вона має викликати в чоловіка бажання відповісти. Не обривайте Ваше листування, обов’язково дайте зрозуміти, що Ви будете чекати на його відповідь. Наше шлюбне агентство в Харкові радить не називати чоловіка “коханий”, особливо в першому листі. Таких слів взагалі слід уникати до особистої зустрічі, аби не виглядати несерйозною.

Перший лист – це Ваш шанс скласти прекрасне враження, тому не зневажайте такою можливістю. А наше шлюбне агентство в Харкові завжди Вам у цьому допоможе!

Зареєструватися