Казки тисячі та однієї ночі: знайомства з арабами

Казки тисячі та однієї ночі: знайомства з арабами

Арабські країни ваблять своєю красою і невідомістю. Єгипет, ОАЕ, Саудівська Аравія, Йорданія – від одних лише назв захоплює подих, а в уяві відразу виникають морські пейзажі, палке сонце та розкішне життя. Слов’янські дівчата хоча б раз у житті розглядали для себе можливість вийти заміж за арабського чоловіка. Вони зачаровують прекрасну стать своєю респектабельністю та галантністю, а шлюб із арабом, на думку багатьох, обіцяє безбідне життя в далеких краях. Де і як з ними познайомитися, чи варто виходити заміж за араба і що собою являє реальність шлюбу з мусульманином – про це та багато іншого читайте в нашій статті!

Ми розглянемо такі теми:

 1. Арабські чоловіки – які вони.
 2. Як відбувається віртуальне знайомство.
 3. Особливості спілкування.
 4. Позитивний бік шлюбу з арабом.
 5. Зворотній бік шлюбу з мусульманином.
 6. Релігія.
 7. Арабське весілля.
 8. Багатоженство – міф чи реальність.

Арабські чоловіки – які вони

Особисті якості людей абсолютно не залежать від країни, в якій вони проживають, та їхньої національності. Однак, є риси, притаманні більшості арабів, пов’язані з особливостями менталітету. Якщо Ви розглядаєте жителя східної країни в якості майбутнього чоловіка, Вам буде корисно дізнатись про всі нюанси, такі як:

 • Характер. Араби мають яскравий темперамент, вони дуже харизматичні та веселі в повсякденному житті.
 • Гостинність. Арабський чоловік – хазяїн в своєму домі, він ніколи не допустить там безладу. В їхній культурі прийнято шанувати всіх гостей, навіть незваних.
 • Емоційність. У своїй більшості вони дуже емоційно реагують на слова і дії, часто бувають різкими та імпульсивними. Скромні арабські чоловіки зустрічаються, але рідко.
 • Працьовитість. Уміння довго займатися улюбленою справою і якісно виконувати свою роботу, мабуть, у арабів у крові. Часто вони неймовірно винахідливі, виявляють до будь-якої ситуації нестандартний підхід.

Як відбувається віртуальне знайомство

выйти замуж за арабаАрабські чоловіки дуже цінують красу слов’янок, тому в гонитві за екзотикою часто розміщують анкети на сайтах знайомств в очікуванні відгуку. Після знайомства в інтернеті вони, як правило, довго спілкуються, влаштовують відеодзвінки та знайомлять із друзями. Всупереч стереотипам, в мережі араби поводяться зовсім не вульгарно. Вони доволі набожні, шанують родину й дітей, їх віра просто не дозволяє ставитись до дівчини погано. Кілька місяців потому може відбутися зустріч у реальності. Команда “Happy Family” організувала вже понад 1000 зустрічей на території України, і всі пари залишились задоволеними. Зустрітися можна в будь-якій точці країни, але зазвичай це Київ або Харків (сюда іноземцю зручніше за все прилетіти).

Ми розуміємо, що перша зустріч – це завжди хвилююче, а тому допомагаємо уникнути будь-яких непередбачуваних нюансів, максимально обмірковуємо програму побачення. Співробітниця агентства буде з Вами поруч під час зустрічі, підтримає і допоможе впоратись із хвилюванням.

Особливості спілкування з арабськими “нареченими”

Емоційність у розмові – типовий приклад арабського темпераменту. Через те, що арабська мова дуже багата на метафори та передбачає використання словесних оборотів та красивих висловлювань, мешканці цих країн приділяють особливу увагу стилю мовлення співбесідника. Вони характеризують людину по тому, наскільки гарно вона говорить. Цією рисою можна навіть маніпулювати: якщо потрібно в чомусь переконати араба або хоча б сподобатись, запам’ятатись йому, – говоріть красиво, правильно та яскраво! У арабських чоловіків вимикається логіка під впливом гарних слів.

Звичайно, навіть щоб просто вести листування з чоловіком, Вам потрібно знати на високому рівні англійську або арабську. Та що ж робити, якщо Ваша іноземна не на кращому рівні? Агентство “Happy Family” вже протягом багатьох років ламає мовні бар’єри! Ми допомагаємо листуватися, а на особисту зустріч Ви можете взяти з собою нашого перекладача.

Переваги шлюбу з арабом

Чому так багато дівчат хочуть вийти заміж за араба, незважаючи на суттєву різницю в наших культурах? Заміжжя зі східним чоловіком справді дає багато привілеїв, про які і розкажемо:

 1. Араби вміють красиво залицятися. В їхній культурі саме жінка є відображенням статусу чоловіка, тому вони не економлять на коштовних подарунках. Головні прикраси в скарбничці кожної арабської жінки – золоті прикраси. Золото дарують з будь-якого приводу, на кожне свято, як у нас букет квітів. Життю дівчат із Арабських Еміратів, наприклад, позаздрили б дружини наших олігархів. Машини, прикраси та багато дорогого вбрання – в регіонах із розвиненою економікою чоловіки не шкодують на це грошей. Всупереч стереотипам, носити паранджу до п’ят зовсім не обов’язково, але одяг має бути досить довгим, щоб прикривати коліна. Хіджаб одягати бажано, але теж не обов’язково. Деякі молоді дівчата його не носять.
 2. І заміжні, і незаміжні арабки часто проводять час із подругами: ходять разом у кафе, солярії та по магазинах. У багатьох країнах усі заклади діляться на чоловічі та жіночі, але ні сильна, ні прекрасна половина людства від цього особливо не страждають.
 3. Ще одна приємна особливість менталітету – любов до дітей. Арабським малюкам роблять подарунки і вбирають у красивий одяг, на вулиці незнайому дитину можуть пригостити смачненьким просто за те, що вона дитина. Батьки цінують досягнення свого чада, на честь перемоги в якомусь конкурсі або учбовій олімпіаді можуть навіть влаштувати свято. При цьому примхи не схвалюють – дитину ставлять на місце, якщо вона починає “сідати на шию”. Варто відзначити, що в арабських країнах практично не буває дітей без батька.
 4. Сімейний устрій. Хоч арабська дружина і повинна слухатись чоловіка, як правило, всі серйозні рішення приймаються разом. Взагалі, сучасні сім’ї все рідше дотримуються цих патріархальних традицій.

Зворотній бік шлюбу з мусульманином

Не все в житті арабських дружин так безхмарно. Зворотній бік медалі є у всього, а конфлікти інтересів виникають у будь-яких сім’ях, незалежно від національності чоловіка і дружини. Якщо Ви розглядаєте араба в якості майбутнього чоловіка, ретельно вивчіть усі підводні камені:

 • Якщо Ви не сподобаєтесь батькам нареченого, – скоріше за все, він передумає з Вами одружуватись. Навряд чи він піде наперекір батькам, їхню думку дуже цінують і поважають. Згідно до Корану, непокірність батькам – тяжкий гріх.
 • Вам доведеться в усьому слухатися свекруху. І приготуйтесь до того, що чоловік завжди буде на боці матері в будь-якому конфлікті, а Ви при цьому ще й залишитись винною.
 • Арабські дружини переважно займаються домом і дітьми, а якщо Ви все ж захочете працювати – необхідно обов’язково отримати дозвіл від чоловіка.
 • Араби дуже ревниві. Навіть погляд у бік іншого чоловіка може спровокувати конфлікт.

Релігія в сімейному житті з арабом

выйти замуж за арабаГоловним законом для мусульман є Коран, він – підстава для всього життєвого устрою. З народження в дітей закладають цю віру, вчать любові до релігії та покірності їй.

Відмінна риса арабів – забобонність. Дуже вони вірять упередженням, прикметам і передбаченням. Араби у своїй більшості досить консервативні, дотримуються старих звичаїв.

Чи потрібно приймати іслам, виходячи заміж за мусульманина? Ні. Це не обов’язково робити терміново, немає такого закону, який би забороняв одружуватись із жінкою іншої релігії. Ймовірно, чоловік попросить Вас прийняти його віру, але примушувати не буде – це в ісламі вважається великим гріхом.

Арабське весілля

Неможна не сказати про таку щасливу подію, як весілля, тим паче, що араби звикли відзначати це свято просто грандіозно! Вони не економлять на смачних пригощаннях, тому столи рясніють розкішшю страв. Гості завзято веселяться, а господарі прагнуть показати свою щедрість і гостинність. Алкоголь заборонений ісламом, тому нічого міцнішого за каву на святі Ви не знайдете. Однак, це не заважає святкувати деякі весілля цілих 7 днів.

Цікаво, що для східних країн шлюбний контракт є не просто звичною справою, а обов’язковою умовою одруження. За законом, саме весілля має відбутися впродовж року після підписання цього документу.

На розлучення жінка може подати лише в двох випадках:

 • якщо чоловік зрадив;
 • якщо чоловік недостатньо її забезпечує.

Щодо останнього пункту, то такі позови суд не розглядає і переважно ухвалює. І все одно, розлучення в арабських країнах – не часта практика, на це є вагомі причини:

 • діти завжди залишаються з батьком;
 • якщо дружина не є громадянкою країни, то у випадку розлучення її відправляють на батьківщину.

Багатоженство – міф чи реальність

Напевно, багато хто думає, що абсолютно в кожного араба в будинку гарем із десяти або більше дружин. Насправді, іслам дозволяє мати лише 4 дружини, але і така практика зустрічається в сучасному світі все рідше. Багатоженство – це стара традиція, від якої сучасні арабські країні все частіше відмовляються. Та й дозволити собі утримувати кілька жінок може далеко не кожен, хіба що якийсь казково багатий шейх. За законом, навіть якщо дружина друга або четверта, вона буде отримувати стільки ж грошей і уваги, скільки перша дружина. Укладається чіткий графік відвідувань. Чоловік має однаково ставитися до всіх, інакше жінка навіть має право подати до суду.

У шлюбі з арабом є свої “за” і “проти”, які ми тільки-но розглянули. Можливо, Ви все-таки віддаєте перевагу комусь, менш екзотичному. Ну, а якщо душа тягнеться до східної казки та темпераментних східних чоловіків – агентство “Happy Family” допоможе Вам здійснити задумане. На нашому рахунку вже 1075 весіль, і ця кількість постійно зростає. Тож, поки Ви сумніваєтесь і не можете прийняти рішення, сотні дівчат знаходять чоловіків своєї мрії в різних куточках світу, в тому числі, і арабських країнах. Від нас Ви отримуєте гарантію безпеки, зручне спілкування (якщо знадобиться – допомога у веденні листування іноземною), а також постійний контакт із агентством та підтримку у всьому.

Зареєструватися