Надання послуг та гарантійні обов’язки

Надання послуг та гарантійні обов’язки

Жінка, якій не вдалося зустріти надійного чоловіка для створення сім’ї, все-таки не втрачає надію на таку зустріч. Послуги шлюбних агентств, які мають гарну репутацію, допоможуть у пошуку надійної людини.

До послуг нашої служби входить не лише пропозиція знайомства, а й організація зустрічей та побачень, які можуть завершитись урочистою церемонією укладання шлюбу.

Наше шлюбне агентство: послуги

У базі даних міжнародного шлюбного агентства “Happy Family” – величезна кількість анкет потенційних претендентів на роль наречених для українських красунь. Чоловіки з різних країн – заможні та впевнені, успішні й харизматичні, симпатичні та активні.

Кожен клієнт готовий запропонувати нареченій не тільки руку, а й серце. Але різні обставини призвели до того, що на даний момент кавалери самотні і знаходяться в пошуку своєї другої половинки. Усіх їх вабить краса та жіночність українок.

Юридичний захист шлюбного агентства дуже важливий, тому наша робота полягає не лише в тому, щоб знаходити віртуальних наречених, а й повністю супроводжувати кожну клієнтку на етапі знайомства аж до шлюбу.

Брачное агентство Харьков

  1. До наших послуг входить первинна інформація про складання анкети нареченої.
  2. Ми надаємо допомогу перед відправленням першого листа.
  3. Ми допомагаємо в організації спілкування та віртуальних зустрічей.

Будьте впевнені, що гарантійні обов’язки наданих послуг будуть цілком виконані. Вартість послуг шлюбного агентства варіюється, і Ви можете вибрати пакет, який найбільш підходить для Ваших потреб і фінансових можливостей.

Крім того, організація першої особистої зустрічі – це також турбота наших співробітників. Ви можете не хвилюватись щодо вибору кращого місця для побачення або організації обстановки. До Ваших обов’язків входить – мати прекрасний вигляд і бути в гарному настрої. А щоб Ви не так сильно тривожились під час першої зустрічі, Вас буде супроводжувати представник компанії. Перш ніж звернутись на якийсь сайт для знайомства в Україні, варто дізнатись скільки коштують послуги шлюбного агентства. Кожне шлюбне агентство встановлює різні ціни на свої послуги.

Послуги шлюбних агентств: законність

Шлюбне агентство “Happy Family” працює цілком законно, легальність його діяльності базується на нормах законодавства України. Ми працюємо далеко не перший рік і навіть уже не перший десяток років. Кожна українська дівчина, яка звернулася до нас, вправі розраховувати на розгорнуту консультацію з питань імміграції та оформлення візи.

Відкривати шлюбний бізнес можуть багато хто, але не кожне шлюбне агентство надасть Вам договір, який гарантує виконання всіх обов’язків.

Шлюб – це важливий і відповідальний крок у житті будь-якої жінки. А шлюб із громадянином іншої країни – вдвічі. Тому перед вибором компанії, яка буде займатися питаннями влаштування Вашого особистого життя, необхідно дізнатись, які послуги шлюбного агентства будуть надані, і яка його ціна.

Услуги брачного агентства

Важливо переконатися, що ця компанія має достатній досвід позитивної роботи, реальну базу даних і правдиві відгуки. Краще, якщо це буде організація, яка не просто допоможе знайти людину для створення сім’ї, але й допоможе в оформленні законності Ваших міжнародних стосунків. Наше шлюбне агентство надає такі послуги:

  • приватні консультації;
  • правильне заповнення анкети;
  • підбір фото;
  • допомога у складанні листа;
  • організація зустрічей та багато іншого.

Важливо розуміти, що стосунки, які розвиваються на відстані, повинні будуватись на відкритості та правдивості інформації.

Професійні фото та послуги перекладачів

До вартості послуг шлюбного агентства “Happy Family” входить досить широкий спектр, який не обмежується підбором іноземного нареченого. До послуг українських дівчат – професійні фотографи, які з задоволенням проведуть фотосесію з вдалими акцентами на Ваших перевагах.

Красива фотографія – це половина успіху. Тим паче, що професіонал не буде прикрашати оригінал, він може просто показати природню красу і гармонійність Вашої зовнішності. І при першій зустрічі в нареченого не виникне думки, що фото не відповідає дійсності.

Завжди до Ваших послуг спеціалісти-перекладачі. Мовний бар’єр не повинен стати на заваді Вашому знайомству. Якщо є необхідність, Ви можете розраховувати на професіонала під час он-лайн бесіди з кавалером або на побаченні.

Ми раді запропонувати послуги шлюбних агентств на підтримку українських жінок, які прагнуть знайти достойного супутника життя. Міжнародне шлюбне агентство “Happy Family” чекає на Вас!

Зареєструватися