Перше побачення з іноземцем: як поводитись і які питання ставити

Перше побачення з іноземцем: як поводитись і які питання ставити

Після плідного листування з цікавим та перспективним кандидатом у чоловіки наближається хвилююча мить першого побачення, або, точніше, поки просто зустрічі. Знаючи одне одного лише за листами, вам доведеться вперше познайомитись “вживу”. Часто саме цей момент визначає все. І тут жінка може відчути кілька типових страхів і сумнівів. Не варто надавати їм велике значення. Наше шлюбне агентство допомогло Вам на першому етапі і готове й далі супроводжувати на перше побачення, а також на шляху до Вашого щастя.
Спершу кілька практичних відповідей на найбільш поширені запитання, які хвилюють кожну дівчину перед першою зустріччю.

Збираємось на першу зустріч: який мати вигляд

День і час уже призначені. З одного боку, Ви з нетерпінням чекаєте цього моменту, з іншого – Вам трохи лячно. І, звичайно, Вас мучить одвічне жіноче питання: “Що ж мені одягнути?”. Перша зустріч із чоловіком після листування особливо важлива, і перше враження на нареченого практично неможливо буде виправити.

«Happy Family», маючи величезний досвід спостереження вдалих пар, може дати Вам кілька порад щодо того, який вигляд краще мати на першому рандеву.

 1. Не вражайте наповал. Звичайно, хочеться, щоб чоловік прийшов від вашого вигляду в захват із першого погляду. Однак, вивчення психології чоловіків показує, що їх більше приваблюють скромні жінки, особливо якщо їх розглядають як майбутню дружину. Крім того, в більшості країн мода більш консервативна, ніж наша, і те, що в нас вважають просто екстравагантним або ефектним, може бути незрозуміло для чоловіка іншої культури. Отже, кредо Вашого одягу для першої зустрічі – “скромно, жіночно і стильно”. Згадайте фото з анкети. Які знімки Ви відправляли чоловіку, з яким збираєтесь зустрічатися? Він уявляє собі Вас саме на їх підставі. Найбільш правильним буде створити імідж на побаченні з іноземцем близький до того, що вже привернув його увагу на Ваших фото.
 2. Обережніше з «бойовим розфарбуванням». За кордоном яскравий макіяж – прерогатива виключно урочистих виходів. Багато косметики на обличчі в денний час може відлякати чоловіка, створити враження вульгарності. Віддайте перевагу легкому макіяжу в стилі “натюрель”, аби підкреслити свою природню красу. Ваша перша зустріч із чоловіком не повинна шокувати його. Буде не дуже приємно, якщо чоловік не зможе вас упізнати.
 3. Взуття – будьте бачливою! Не секрет, що підбори роблять жіночі ніжки ще привабливішими. Але не варто вибирати взуття на високих шпильках, якщо Ви до них не дуже звикли: якийсь час Вам доведеться провести на ногах. Те ж саме стосується і ошатного, але не дуже зручного на нозі взуття. Шкода, якщо під час прогулянки Ви будете думати про набряклі кісточки або натерту п’яту. До того ж, чоловік може бути нижчий за Вас, і підбори лише погіршать ситуацію. Візьміть це до уваги, коли будете збиратись на Ваше перше побачення з іноземцем.
 4. Парфуми. Аромат не повинен будто занадто різким та насиченим.

Перше побачення: як поводитись на особистій зустрічі

«Що ж я робитиму, про що говорити на першій зустрічі з чоловіком після листування?”, – іноді це буквально паралізує дівчину, яка збирається на зустріч. Не варто боятися, адже в перший раз Вас підстрахує співробітник нашого агентства. В цій ситуації третій не стане зайвим:

 • спеціаліст підкаже теми для розмов;
 • допоможе організувати культурну програму;
 • забезпечить взаєморозуміння за допомогою перекладу;
 • стане гарантом безпеки.

Постарайтесь віддати лідерство в розмові Вашому супутнику, підтримуйте теми, яких він торкнеться, уважно і з цікавістю слухайте його розповідь, навіть коли не зовсім розумієте всі слова. Якщо в якийсь момент і трапиться тиша, з Вашого боку завжди доречна легка усмішка, яка спонукає чоловіка продовжити розмову. Дівчина обов’язково має ставити інтригуючі питання. Весь час говорити, коли чоловік не може вставити слово – дуже поганий тон. Бесіду вести повинні обоє. Але не слід і мовчати, інакше Ви показуєте, що розмова нецікава. Обміркуйте запитання для першої зустрічі заздалегідь, аби уникнути незручних довгих пауз.

Чого робити не потрібно в жодному разі:

первое свидание с иностранцем

 1. Підлаштовувати зустріч або знайомство з Вашими подругами або родичами.
 2. Торкатися теми фінансів та стану здоров’я одне одного.
 3. Розпитувати про колишні стосунки.
 4. Скаржитися на проблеми, країну, родичів, знайомих, – лише позитив.
 5. Піднімати теми про кількість претендентів та реєстрації на сайті знайомств.
 6. Найголовніша порада – будьте собою, намагайтеся ставитися до зустрічі як до цікавого спілкування, яке відбудеться в будь-якому разі.

Як спілкуватися, якщо я не знаю мову?

Перше вдале побачення Вам допоможе провести перекладач. Подальше знайомство – у Ваших руках. Ви йдете до своєї мети, отже, потрібно робити на шляху до неї важливі кроки. Якщо Ви плануєте вийти заміж, Вам доведеться вивчити мову чоловіка, щоб із ним спілкуватися. Не варто боятися: це часто приходить само собою в процесі зближення. Ваш кандидат – не екзаменатор з філології: він охоче пробачить Вам помилки і неточності, лагідно виправить, перепитає, повторить.

Я соромлюсь перекладача

Перекладач, який буде з Вами на першій зустрічі – це не ще одне знайомство. Вам не доведеться долати стрес від спілкування відразу з двома новими людьми. Наш спеціаліст (частіше за все це дівчина), який буде Вас супроводжувати, вже добре Вам знайомий. Як правило, ця співробітниця вже працювала з Вами, допомагаючи заповнити анкету та проводячи листування і бесіду. Таким чином, Ви просто цікаво проводите час утрьох – з новим знайомим та своєю подругою на першому побаченні з іноземцем.

Як розважити іноземця

первое свидание с иностранцемЛюдина, яка заради Вас приїхала до чужої країни, безперечно, хоче провести з Вами час. Але, крім розмов, зустріч можна прикрасити ще й цікавим дозвіллям. Що б Ви робили, якби це була ваша перша спільна відпустка? Сходили б до ресторану або кафе, відвідали б цікаві міські пам’ятки, можливо, концерт, виставку або музей. Якщо інтереси збігаються, можливий активний відпочинок, в тому числі і на природі. При цьому, звичайно, потрібно враховувати побажання гостя. Будь-якому приїжджому до України буде цікавий національний колорит.

Організаційні моменти на Вашому побаченні з іноземцем допоможе вирішити Ваш перекладач, Вам залишиться тільки насолоджуватися спілкуванням.

Що робити перед зустріччю? Після зустрічі?

Перед самим побаченням Вам уже не потрібно нічого робити – тільки подумати про свій зовнішній вигляд та вчасно прийти на зустріч, організовану нашим спеціалістом та узгоджену з Вами.

Після знайомства з чоловіком Ви зрозумієте чи цікаве Вам подальше спілкування та призначите наступну зустріч, яка може відбутися наступного дня або за домовленістю, в залежності від планів чоловіка, який приїхав. Якщо Ви сподобаєтесь одне одному, чоловік може заговорити про підготовку Вашого візиту до його країни.

Відчули, що варіант перспективний? У Вас з’явився ще більший стимул взятися за вивчення мови. Нерідко зарубіжні гості самі оплачують дівчині мовні курси, адже вони зацікавлені в прямому спілкуванні без перекладача.

Якщо зустріч мені не сподобалась?

Іноді з перших хвилин зрозуміло, що перед Вами – герой “не Вашого роману”. Наше агентство намагається звести можливість такої ситуації до мінімуму:

 • суворий відбір кандидатів відповідно до побажань жінки;
 • попередні перегляди фото;
 • спілкування в переписці.

Але, звісно, існує ще славнозвісна “хімія”, необхідна для вдалого союзу. Якщо Ви зрозуміли, що взаємне тяжіння неможливе, нічого фатального в цьому немає, Ви просто проведете цікавий вечір, після якого не буде продовження. Немає нічого страшного в тому, що перша зустріч із чоловіком після листування не виправдала сподівань.

Не варто переривати побачення: адже чоловік приїхав заради Вас до іншої країни, виявіть повагу та подаруйте йому трохи Вашої прихильності. Тепло попрощайтеся та дозвольте вирішити інші питання спеціалісту агентства. Ваше поважне ставлення складе гарне враження та пом’якшить непорозуміння.

Якщо Ви вирішили відмовити не після першої зустрічі, а після наступних побачень, зробіть це тактовно, намагаючись не поранити почуття чоловіка, це в будь-якому разі буде Вашою заслугою. Можливі різні варіанти.

 1. Відверто скажіть, що Ви не плануєте продовження.
 2. Подякуйте за виявлену увагу, побажайте всього найкращого, можна докинути сакраментальну фразу про те, щоб “залишитись друзями”.
 3. Не деталізуйте що саме Вам у ньому не сподобалось, просто спокійно розійдіться, зробивши висновки для себе.
 4. Якщо зовсім нестерпно озвучити відмову віч на віч, напишіть чоловіку листа з подякою, але так, щоб не залишати подальших сподівань: скласти його за необхідності допоможе наш консультант.

Невдалий досвід не повинен охолоджувати Ваш запал: пошуки продовжуються, і Ви на крок ближче до свого справжнього обранця.

Зареєструватися