Причини вийти заміж за європейця

Причини вийти заміж за європейця

Все більше українських дівчат мріють створити сім’ю з чоловіком із Європи. Життя за кордоном видається райдужною перспективою, де є і престижна робота, і високий рівень культури, ще й турботливий чоловік – іноземець на додачу. Європейці вміють зачаровувати своє галантністю, тактовністю, вони освічені й точно знають чого хочуть від життя. Зі свого боку, багато хто з них мріє знайти свою долю серед українок. Адже ні для кого не секрет, що жінок слов’янської національності вважають найкрасивішими в світі. Замуж за європейця – мрія чи реальність?

Сайти знайомств із європейцями все більш популярні, навколо одруження з іноземцем створили неабиякий ажіотаж. Та чи виправдано це?

Все ще сумніваєтесь, чи потрібні Вам усі ці знайомства з європейцями для шлюбу? В цій статті ми розкажемо про п’ять переваг такого шлюбу.

  • Знайомства з європейцями – самостійними та незалежними

Серед них рідко можна зустріти маминих синочків, які в 25 років сидять у батьків на шиї. Як правило, європейські хлопці рано стають на ноги та влаштовуються на роботу. На відміну від багатьох українців, вони не сприймають жінку виключно як домогосподарку. Напевно тому, що й самі в змозі приготувати собі їжу, закинути речі в пральну машину та випрасувати сорочки. Рівень інтелекту дівчини та вміння підтримати розмову цікавить європейця набагато більше, ніж те, наскільки смачний борщ вона готує. Їжу можна і в ресторані замовити, а от цікавого співрозмовника ні за які гроші не купиш. Розглядаючи можливість вийти заміж в Європу, Ви отримуєте шанс побудувати сім’ю з дорослою людиною.

  • Замуж за європейця — це рівність у шлюбі

Цей пункт плавно витікає з попереднього, фемінізм виражений в Європі дуже яскраво. Ви не зустрінете чіткого розподілу на жіночі та чоловічі обов’язки в побуті. Тут немає стереотипів, що годувати сім’ю повинен тільки чоловік, тому рівність проявляється і в фінансовому плані теж. Не дивуйтесь, якщо Вам запропонують розділити рахунок у ресторані. Це говорить не про жадібність Вашого супутника, а про взаємну повагу. Вийти заміж у Європу означає отримати справжнього партнера для життя.

Якщо Ви сумніваєтесь, чи варто вийти заміж за європейця, зверніть увагу на причини, принаймні, для бажання укласти міжнародний шлюб.

Выйти замуж за европейца

  • Можуть забезпечити сім’ю

Як правило, європейці цінують і обожнюють свою роботу. Вони відповідально підходять до своїх професійних обов’язків і приділяють їм більшу частину часу. До будування кар’єри ставляться дуже прискіпливо – нерідко поєднують кілька видів діяльності у пошуках свого призначення. Бути рекламним менеджером по буднях, варити каву в барі по вихідних і час від часу підробляти фотографом – нормальне явище. Багато хто починає працювати ще у старшій школі або університеті, щоб оплачувати навчання. Європейці дуже дбайливо ставляться до свого заробітку, планують великі покупки і не кидають гроші на вітер. На відміну від багатьох наших співвітчизників, вони не відчувають себе загубленими. Чітко знають чого хочуть та яке їх місце в суспільстві. Звичайно, потрібно віддати належне європейському рівню життя. Високі зарплати, соціальний захист і стабільна економіка – все це дає почуття захищеності в своїй державі, чого, на жаль, поки не можна сказати про нашу країну. І це одна з причин, чому дівчата прагнуть вийти заміж за європейця.

  • Серйозно ставляться до шлюбу

Більшість жителів Європи доволі пізно наважуються на створення сім’ї. Шлюб у їхньому розумінні – серйозне і відважне рішення, яке передбачає не тільки матеріальну, а й моральну відповідальність. Обидва партнери мають бути зрілими, впевненими в плані кар’єри та життєвих поглядів. Лише цей священний союз двох кохаючих сердець буде можливий.

  • Доглядають за собою

Чи часто Ви в нашій країні зустрічали чоловіків, які ходять на манікюр і в солярій? Або цікавляться модою і завжди одягаються вишукано? Європейські чоловіки нерідко слідкують за собою: роблять корекцію брів, манікюр, видаляють волосся на тілі. Не дивуйтесь, якщо Ваш хлопець буде тонувати синці під очима – для пересічного європейця це звичайна процедура.

Дівчат ваблять не тільки європейці, а й самі країни ЄС. Плюсів життя там дійсно багато, і про них не можна не згадати:

  • Соціальні пакети та підтримка від держави. Політика багатьох країн ЄС побудована таким чином, що кожному громадянину створюють певну “подушку безпеки”. У Фінляндії, приміром, не страшно “опинитись на мілині” – влада в будь-якому разі надасть Вам квартиру (нехай і не люкс) і буде виплачувати допомогу, на яку нормально можна прожити.
  • Розвинена медицина. Навіть обслуговування по страховці в державних клініках здійснюється на досить високому рівні. З їхніх лікарень, на відміну від наших, не хочеться швидше втекти. Усі необхідні ліки є в наявності, Вам не доведеться стрімголов шукати той чи інший препарат по аптеках.
  • Менталітет. Відмінні риси європейців – толерантність, пунктуальність та ввічливість. Неможна говорити про всіх, адже в одній країні можуть жити зовсім різні люди. Та й зібрати цілий континент під одним прапором було б доволі складно. Не всі люди поводяться доброзичливо і порядно, але рівень ввічливості та взаємодопомоги тут набагато вищий, ніж у нас. Більшість жителів Європи люблять країну, в якій живуть і з повагою ставляться до оточуючих.

Вийти заміж в Європу — зворотній бік медалі

Як бачите, плюсів у знайомстві з іноземцями для шлюбу насправді багато. Та чи все так ідеально і безхмарно? Складнощі можуть виникати, і це нормально, головне – знати про всі “підводні камені” заздалегідь. Тож, які мінуси шлюбу з європейцем?

Конфлікт менталітетів

Одні говорять, що у спілкуванні з європейцями дуже відчувається вплив різних культур. Інші стверджують, що різниця є лише між нашою країною та Європою, але не між самими людьми. Можливо, відмінність буде більш помітна, якщо Ви вийдете заміж за жителя арабських країн, з європейцями ж такого немає. У нас схожі погляди на життя, ми захоплюємось одними й тими самими книгами, дивимось однакові фільми. Будьте готові, що в якихось дрібницях може виникати деяке непорозуміння, але навряд чи воно стане суттєвим для Вашої сім’ї. Якщо Вам зустрівся хороший чоловік, то різниці в менталітетах Ви і не помітите.

Проблеми з документами

Сайт знакомств с европейцами

Далеко не кожна країна ставиться до міжнародних шлюбів позитивно. Майте це на увазі, збираючись заміж за європейця. В Угорщині, Італії та Швеції, наприклад, для укладання шлюбу з іноземним громадянином потрібний спеціальний дозвіл. Закохана пара має написати заяву до відділу реєстрації актів громадянського стану, в якому повідомить про своє бажання оформити офіційні стосунки. А от сімейне право Польщі зобов’язує громадянина, що реєструє шлюб із іноземкою на території іншої держави, дотримуватись законів своєї країни.

Процес укладання шлюбу не утворюватиме проблем, якщо дотримуватись усіх законів. Однак, перш ніж узаконити стосунки за межами України, нареченій потрібно зібрати значну купу документів. Різні країни висувають різні вимоги до документації. Зазвичай потрібні громадянський паспорт, довідка про сімейний стан, реєстрація. Ще може знадобитись свідоцтво про народження, довідка про відсутність судимості, довідка про стан здоров’я.

Розірвання шлюбу

Якщо у Вас і Вашого європейського чоловіка з’являться діти, розлучитись буде не так просто. Діти, народжені в шлюбі, будуть передані батьку – громадянину країни. Якщо він не спроможний бути добросовісним батьком, малюків заберуть у спеціальні заклади або віддадуть в інші сім’ї. Але не матері-іноземці, якою б вона не була чудовою і турботливою. Пам’ятайте про це, перш ніж вийти заміж за європейця. Укладання шлюбу – серйозний і відповідальний крок.

Зазвичай європейці, які хочуть знайти дружину за кордоном і використовують сайти знайомств, передбачають усі проблеми та заздалегідь готові їх вирішити. Це дуже сильно змінює не тільки Ваше життя, а й життя чоловіка. Складнощі полягають не тільки в тому, щоб Ви переїхали до іншої країни. Поставте себе на місце партнера: він впускає в свій дім мало знайому йому жінку, тож, увійдіть в положення іноземного чоловіка, ймовірно він і так докладає багато зусиль.

Часто після знайомства з європейцем можна з’ясувати, що він вчить українську або намагається дізнатись про культуру Вашої країни. Коли йому відкриється вся складність, він може і припинити цю справу. Але готовність працювати над стосунками і сім’єю в іноземців є завжди.

Шлюбне агентство “Happy Family” допоможе зав’язати знайомства з європейцями для шлюбу

Вас приваблюють європейські чоловіки, і Ви хотіли б створити сім’ю з одним із них? Почніть втілення мрії просто зараз. Заповніть анкету, а наша команда обере кандидатів, які Вам підходять.

“Happy Family” – це не просто сайт знайомств. Це міжнародне шлюбне агентство, завдяки якому відбулось понад 1000 весіль. Можливо, Ваше стане наступним?

Якщо хочете вдало вийти заміж за європейця, звертайтесь до агентства “Happy Family”!

Зареєструватися