Що мають знати українки про менталітет майбутнього чоловіка

Що мають знати українки про менталітет майбутнього чоловіка

Познайомитись з іноземцем не складно. Набагато складніше побудувати та зберегти стосунки. Різниця в менталітеті – найпоширеніша причина розлучення. Пов’язаний з цим страх зупиняє багатьох дівчат, які хочуть створити сім’ю з чоловіком іншої національності. Сьогодні ми поговоримо про те, чи варто справді бентежитись з цього приводу і як не дозволити менталітету встати на шляху до власного щастя.

Чому менталітет – це важливо

замуж за иностранца

Менталітет передбачає певний набір якостей і поглядів, прийнятих у країні. Це не означає, що потрібно узагальнювати. Кожна людина унікальна, і в неї формуються власні звички, манери поведінки та якості характера. Проте, є кілька спільних тенденцій серед представників однієї національності. Краще дізнатись про них, перш ніж починати знайомитися та спілкуватись з іноземцями.

Якщо двоє вирішили побудувати взаємини, вони мають підготуватися до можливих суперечностей. У них можуть відрізнятись інтереси, вподобання, погляди. Але важливо те, як пара вирішуватиме нагальну проблему:

 • Якщо кожен обстоює свою точку зору і не може подивитись на ситуацію з іншого ракурсу, шлюб зазнає невдачі. І тут не має значення, чи з різних культурних регіонів пара, чи ні.
 • Якщо ж намагатися зрозуміти чужу позицію та шукати компроміси – стосунки мають великі шанси на тривале продовження.
  Знати особливості менталітету потрібно і важливо, аби морально підготуватися до можливих конфліктів. Але набагато важливіше змінити власне ставлення до ситуації, мати бажання знайти з неї вихід.

Спільні особливості менталітету іноземних чоловіків

 1. Раціональний підхід:багато іноземних чоловіків беземоційні. Вони більше спираються на логіку та розум. Дівчину може образити надто стриманий прояв почуттів, але це не говорить про їх відсутність. У раціонального підходу є вагома перевага: західні чоловіки уникають необміркованих вчинікв, які часто призводять до великої кількості проблем.
 2. Схильність планувати заздалегідь: у країнах СНД більшість людей люблять спонтанність і несподіваність. Чоловіки за кордоном – повна протилежність: вони намагаються спланувати своє життя. Це стосується не тільки розкладу найближчого дня, а й довготривалої перспективи.
 3. Повага до планів інших людей і очікування такої ж поваги до себе. Не дивуйтесь, якщо Ваш партнер не захоче відмінити запланований заздалегідь футбольний матч із друзями заради Вашої романтичної вечері.
 4. Педантичність: іноземці звикли контролювати фінансові витрати з точністю до копійки. Віддають перевагу дешевшим товарам за наявності альтернативи. Якщо дівчина зробить раптову покупку (особливо крупну), може спалахнути справжній скандал.
 5. Замкненість: представники західних національностей рідко розповідають друзям і знайомим про свої проблеми, виливають свої почуття до краю. Вони звикли все тримати всередині, не докучаючи оточенню своїми емоційним негараздами.
 6. Пильність у дотриманні законів: у закордонних країнах до загальноприйнятих норм поведінки та законам ставляться не як до рекомендацій, – це обов’язкові пункти до виконання.
 7. Прихильність до роботи: кар’єра для іноземців дуже важлива. Вони присвячують їй вагому частину часу і цілком віддаються улюбленій справі. Через це чоловіки стають дорослими і готовими до сім’ї ближче до 30 років, – уже впевнені у своїй фінансовій забезпеченості.

Відмінності в менталітеті та поведінці в різних країнах

менталитет заграничных мужчинЯкщо Вам уже сподобався чоловік певної національності, варто дізнатись детальніше про характерні властивості поведінки в конкретній країні. Проаналізуємо найпопулярніші регіони.

Італія

Італійські чоловіки звикли економити, особливо воду. Поніжитись у ванні – не їх вибір, а от швидкий душ – ідеальний варіант. Вони прихильники чистоти і порядку: варто підготуватись прибирати якщо не щоденно, то пару разів на тиждень точно. Багато італійців налаштовують родину купувати найдешевші продукти в супермаркетах.

В Італії значну роль відіграє соціальний статус сім’ї. Якщо подружжя малозабезпечене, до нього можуть ставитись поблажливо, навіть перервати розмову через важливіші справи.

Америка

Американці звикли цікавитися справами знайомих людей через ввічливість. Це не означає, що ім насправді хочеться знати про Ваше самопочуття і проблеми. Але вони завжди привітні та готові допомогти: підказати як пройти до потрібного місця призначення або порадити найкращий ресторан у районі. Від Вас вони чекають такої ж чутливості.

В Америці полюбляють створювати великі сім’ї, одна дитина – справжня рідкість. Американці стають турботливими батьками. Вони приділяють дітям час: проводять із ними вихідні, вкладають спати, допомагають із домашніми завданнями. Задача жінки в родині – підтримувати тепло і затишок, тому тусовки і вечірки бувають рідко.

Країни Скандинавії

Скандинавці віддають перевагу спокійному і розміреному життю. З емоційною жінкою такому чоловіку буде складно. Вони приділяють багато уваги зовнішності: цінують жіночу красу і доглянутість.

В цих країнах всі прагнуть рівноправ’я: чоловік може взяти декретну відпустку замість дружини або виконувати частину домашньої роботи. Але є й інший бік медалі: вони очікують, що жінка приноситиме гроші в сім’ю. Також не варто дивуватися, якщо ніхто з хлопців не запропонує донести важкі сумки або поступитися місцем в транспорті.

Німеччина

Німці – народ обачливий і прагматичний. Дружині німця, збираючись на романтичну вечерю, слід зазадалегідь поцікавитись хто оплачуватиме рахунок. Німецькі чоловіки не визнають запізнень, довгих розмов ні про що і безладу в хаті. Для них цілком нормально відправитись у відпустку самому, без дружини, якщо в неї немає фінансової можливості оплатити свою частину поїздки.

Велика Британія

Англійці цінують у жінці скромність, урівноваженість та хазяйновитість. Їх рідко приваблюють пані з яскравим макіяжем або в претензійному вбранні. Британці – класичні джентльмени – вони поважно ставляться до представниць прекрасної статі і ніколи не виявляють агресію. Але щодо буденних проявів – відчинити двері, подати верхній одяг – не всі чоловіки будуть це робити.

Фінляндія

Фіни звикли поважати чужий особистий простір. Тут прийти в гості без запрошення вважається неввічливістю. Вони досить замкнені, рідко знайомляться першими в громадських місцях. Для наших дівчат буде незвичним оплачувати рахунок на побаченні порівну.

Міцний союз із іноземцем – мрія чи реальність

Страх дівчат щодо руйнівної сили менталітету має сенс, адже шлюби часто розпадаються через різницю в традиціях, побуті, особливостях виховання. Але й стосунки між людьми з однієї країни переважно закінчуються з тих самих причин.
Висновок простий – проблема не в менталітеті. Так, про культурні особливості партнера варто знати, аби розуміти чи готові Ви з ними миритися та долати труднощі разом. Якщо Ваша відповідь позитивна, міцний союз із іноземцем цілком може стати реальністю.

Зареєструватися