Східна казка, або чому знайомство з турком – гра, яка варта свічок

Східна казка, або чому знайомство з турком – гра, яка варта свічок

Українки все частіше виходять заміж за турків, і це говорить про те, що чоловіки з цієї країни точно заслуговують на увагу. Якщо Ви сумніваєтесь або тільки розмірковуєте про те, як познайомитись із турком, – ця стаття саме для Вас. Дізнайтесь просто зараз, чи варто зав’язувати знайомства в Туреччині, та чи дійсно турецькі чоловіки підходять слов’янкам для шлюбу.

 1. Знайомство з турецькими чоловіками: с турецкими мужчинами: які вони
 2. Як познайомитись із турком: якості чоловіків
 3. Переваги життя в Туреччині
 4. Права жінок у Туреччині
 5. Знайомства з турками в Україні та отримання громадянства Туреччини
 6. Що означає сім’я для турка
 7. Переваги життя в цій країні
 8. Обираємо сайт знайомств у Туреччині

Знайомство з турецькими чоловіками: які вони

Незважаючи на те, що Туреччина – мусульманська країна, вона доволі лояльна. Країна розташована між Європою та Азією, тому поєднує обидва життєві устрої. Великі турецькі міста нічим не відрізняються від європейських. Відповідно, й місцеві чоловіки – теж схожі на європейських.

Якщо Ви вирішили зав’язати знайомства з турками для шлюбу, знайте, що турки начитані, освічені, знаються в багатьох сферах життя та ніяк не обмежують жінок у їхніх правах. Якщо Ви боїтесь радикально налаштованих мусульман, то даремно. Такі чоловіки одружуються лише з традиційними турецькими жінками.

Патріархальні мусульмани рідко зустрічаються в цій країні. Переважно, чоловіки практично не відрізняються від європейців. Проте, існує багато традицій, які іноземній дружині доведеться все-ж таки перейняти.

Якщо Ви розглядаєте знайомство з турками в інтернеті, майте на увазі, що жінка вдома виглядає ошатно,а на людях – скромно. Українська дівчина може вважати це дивним, адже в нашій країні все навпаки. Річ у тому, що в мусульман жінка має гарний вигляд для чоловіка, але повинна бути скромною для решти чоловіків. Турки ревниві, тому краще Вам дотримуватися цього правила та не фліртувати з іншими чоловіками.

Турецький чоловік очікує, що у Вас будуть гарні стосунки зі свекрухою. Для турків важливою є шана старших. Якщо Ваші взаємини з матір’ю чоловіка не дуже гарні, то чоловік може стати не на Ваш бік.

Як познайомитися з турком: якості чоловіків

 • Ввічливість. Турки завжди ввічливі та чемні. Вони нікого не залишають у біді та завжди допомагають навіть незнайомим людям.
 • Привітність. Вас приємно здивує знайомство з турком, адже кожен турецький чоловік дотримується етикету. Якщо Ви поважаєте їхні традиції та дотримуєтесь їх, то зустрінете тільки гарне ставлення.
 • Відсутність пунктуальності. Величезний мінус турків у тому, що вони дуже не пунктуальні та повільні. Звертаючись на сайт знайомств із турецькими чоловіками, Ви зможете це помітити.
 • Тверезість. Іслам забороняє вживання алкоголю, тому Ви ніколи не зустрінете п’яного турка на вулиці.
 • Привабливість. Звісно ж, турецькі чоловіки приваблюють наших дівчат своєю східною зовнішністю. Не думайте, що всі турецькі наречені – смагляві брюнети. Турки дуже різні. Є і чорноокі брюнети, і блакитноокі та світлошкірі турки.
 • Уміння дружити. Турки дуже цінують дружбу і готові на все заради неї.
 • Необ’єктивність. Неможливо сказати, що турки ретельно вибирають друзів. Навіть людина, яка просто лестить, може стати другом.
 • Самокритика. На диво, в турецьких чоловіків усе чудово з почуттям гумору та самокритикою. Але не зловживайте цим, адже вони не сприймають критику з боку іноземців. Необережне слово може ранити до глибини душі. Будьте обережні у висловлюваннях, спілкуючись через сайт знайомств із турками. В жодному разі, не тисніть.
 • Довіра. Турки дуже довіряють одне одному, партнерам, колегам, і дуже засмучуються, якщо хтось не довіряє їм.
 • Ненадійність. Турки не зовсім відповідальні. Свої хиби вони з легкістю можуть списати на волю Аллаха. Якщо чоловік-турок сказав, що зробить щось завтра, цілком можливо, він зробить це за тиждень. Злитись і ображатися марно.Це не погане ставлення до Вас, а особливість нації. Вони не бачать у цьому нічого поганого.
 • Терпимість. Турки добре ставляться до представників інших національностей.
 • Гостинність. Якщо Ви знайшли серйозний сайт знайомств із турками, не дивуйтесь, якщо чоловік запрошує до себе в гості. Скоріше за все, він має на увазі саме те, про що говорить. При цьому Вас познайомлять з усіма родичами. Відмовити в запрошенні на обід або вечерю буде неввічливо та образливо. Своїм запрошенням чоловік показує свою повагу.

Переваги життя в Туреччині

замуж за турка

Туреччина – країна, яка швидко розвивається. Рівень життя тут доволі високий. Це помітно не тільки в великих містах, а й у глибинках. На приватний бізнес та нерухомість – невисокі податки. Турки багато працюють, але й зарплати в них достойні.

На відміну від Європи, тут часто виставляють на показ свій достаток. Турок завжди знаходить час на роботу як мінімум 8-12 годин на день. Багато турків купують дорогі автомобілі в кредит, адже кредитна система в країні досить непогана.

Турецька освіта на високому рівні. Їх дипломи котируються у всьому світі.

Клімат дуже сприятливий як для життя, так і для роботи. Уже в квітні країна повна туристів.

У Туреччині існують як муніципальні лікарні, так і приватні клініки. Приватні клініки досить не дешеві, але зі страховкою все обійдеться набагато дешевше. Медицина в Туреччині – одна з кращих у Європі, а в лікарів гарна зарплата. У туристичних містах є спеціальні перекладачі в лікарнях. Вас завжди зрозуміють і обслужать.

Права жінок у Туреччині

Хоча Туреччина – дуже лояльна мусульманська країна, чоловік у сім’ї все одно – головний. Всі члени родини прислухаються до думки чоловіка. Не варто вибирати сайти знайомств із турками, якщо Ви надто самостійна, звикли все робити сама та керувати чоловіком. Навіть кохання не врятує Ваш шлюб.

Не варто боятися того, що Ваш чоловік буде наполягати на тому, щоб Ви обов’язково прийняли іслам. В Туреччині релігія та держава існують окремо. Вони пропагують свободу віросповідання і нікого не примушують зрікатися своєї віри.

Шлюби між турецькими мусульманами та слов’янськими християнками широко розповсюджені, і ніхто не примушує зрікатися християнскої віри. Ваш чоловік буде щасливий, якщо Ви приймете його віру. Але він не буде наполягати, адже це великий гріх. Найголовніше – шанувати його звичаї та традиції і поважати його віру так само, як він поважає Вашу.

Туреччина славиться чудовим обслуговуванням у всіх сферах життя. Куди б Ви не зайшли, Вам скрізь будуть раді та нададуть послуги на вищому рівні, незважаючи на те, чи Ви громадянка країни, чи іноземка.

Знайомства з турками в Україні та отримання громадянства в Туреччині

Якщо Ви вирішили зав’язати знайомства з турками для шлюбу, будьте готові пройти процедуру отримання виду на проживання. Такий документ буде дійсний один рік, після чого необхідно його продовжувати. Ваш шлюб будуть перевіряти на фіктивність, тому не дивуйтесь, якщо до Вас буде навідуватись поліція час від часу.

Cімейні знімки та одяг у шафі стануть доказами того, що Ваш шлюб – справжній. Ваших сусідів також можуть запитати про те, як часто вони бачать вас разом. Після трьох років шлюбу в країні Ви можете претендувати на громадянство Туреччини.

Що означає сім’я для турка

Родинні зв’язки дуже важливі в Туреччині. У старих сім’ях у селах все ще існує ієрархія. Дружина та діти цілком підкоряються чоловіку і батьку. Молодші брати – старшим, а молодші сестри підкоряються старшим братам і сестрам. Багатодітні матері користуються величезною повагою, особливо якщо вони народили кількох синів.

замуж за турка

Обираючи гарний сайт знайомств із турками, враховуйте, що в турецьких сім’ях прийнято глибоко шанувати батьків і старших членів родини. Деякі турки досі не осмілюються палити в присутності батька. До речі, починаючи пошук турка онлайн, враховуйте, що багато чоловіків курять. Краще відразу уточнити це питання, якщо Ви не визнаєте курильщиків.

Турецькі чоловіки часто віддають перевагу жінкам із формами, на відміну від американців чи європейців. Тому, якщо Ви дама пишна, і Вам не пощастило зустріти чоловіка з Америки чи Європи, можете сміливо спробувати щастя на сайті знайомств із турецькими чоловіками.

Народження дитини підвищує авторитет жінки в новій родині, особливо народження сина. Шлюб з безплідними жінками сумнівний. Така жінка в Туреччині навіть може втратити право на спадщину. Але це, скоріше, пережитки минулого. У глибинках жінка часто не може відвідувати певні міста або події без свого чоловіка.

В Туреччині сучасні молоді сім’ї вже не живуть із батьками, а орендують або купують власне житло. Турки дуже люблять ходити в гості, особливо до родичів. Дарувати невеликі подарунки без причини – абсолютна норма.

Ви ніколи не зустрінете в Туреччині будинків для людей похилого віку, на відміну від Америки чи Європи. Тут прийнято піклуватись про літніх родичів до кінця життя. Турбота про родичів – обов’язок кожного турка.

Обираємо сайт знайомств у Туреччині

Більшість дівчат знають як познайомитись із турком. Варто поїхати у відпустку до цієї гостинної країни, як усі турецькі чоловіки – біля твоїх ніг. Але всі знають, що такі знайомства навряд чи закінчаться вдалим шлюбом. Так, турецькі чоловіки велелюбні та полюбляють фліртувати з туристками. Такий флірт – лише розвага.

Якщо Ви хочете дійсно познайомитись із турком для шлюбу, Вам допоможе реєстрація в шлюбному агентстві “Happy Family”. Ваша анкета знаходиться в руках професіоналів і розміщується на нашому сайті та в базі даних наших іноземних партнерів. Наше агентство допомагає не лише в пошуках турецьких наречених, але й чоловіків із різних країн світу. Ми несемо відповідальність за кожного, хто звернувся до нас по допомогу, та гарантуємо лише перевірених, серйозних та готових до створення сім’ї чоловіків.

Зареєструватися