Шлюбне агентство знайомств — шлях до створення щасливого сімейного життя

Шлюбне агентство знайомств — шлях до створення щасливого сімейного життя

Знайти чоловіка просто, але ж знайти підхожого чоловіка – вже задача. Спеціалісти шлюбного агентства знайомств “Happy Family” поцікавились статтями американського блогера Тіма Урбана та підготували короткий огляд способів пошуку кращого чоловіка.
Чому саме роботи Урбана? Блогер займається дослідженням статевих стосунків та використовує в своїх роботах думки провідних західних сімейних психологів. Його пости публікують авторитетні американські видання, зокрема, “The Huffington Post”. На його сторінку в Фейсбук підписано майже 400 тисяч користувачів. Він – визнаний спікер із сімейних питань на багатьох міжнародних платформах.
Брачное агентство знакомствТім Урбан стверджує, що шлюб – це не відпустка в екзотичній країні, а щоденний час, який пара проводить разом. І на цій підставі можна зробити висновок чи гарні взаємини в шлюбі. Давайте розбиратися з яких моментів будуються ідеальні стосунки.

Дружба – основа спільного майбутнього

Уявіть: Ви звернулись до міжнародного агентства знайомств і знайшли чоловіка. Як швидко дізнатись чи підходите Ви одне одному? Зверніть увагу на те, як проходить Ваш час вимушеного очікування. В цій паузі, яку Урбан називає “пробкою”, Ви нервуєте чи навпаки, отримуєте задоволення від проведеного часу? Не обов’язково говорити про щось. Комфортне мовчання можливе тільки між близькими людьми. Цей “пробочний” метод блогер вважає індикатором стосунків.

Для успішного проходження “пробочного” випробування необхідно:агентство знакомств

 • Спільне почуття гумору. Звертаючись до шлюбного агентства, шукайте чоловіка, який буде сміятися над тими ж речами. Любите посміятися над серіалами та відео з котиками? Шукайте партнера, готового над ними реготати. Вчені Канзаського університету провели дослідження серед 15 тисяч людей. І довели, що міцні стосунки були тільки в пар зі схожим почуттям гумору.
 • Повага – запорука стосунків. Тім Урбан вважає, що партнер – психотерапевт. А як інакше? Знайомлячись із чоловіком через агентство, Ви починаєте пізнавати його. А він пізнає Вас. Повага до його звичок, способу життя і поглядам на світ забезпечує глибоке розуміння одне одного. Приймаючи чоловіка з усіма його “тарганами”, Ви робите крок до спільного майбутнього.
 • Спільне хобі. Що більше спільних захоплень ви маєте, то більше часу проводите разом. Спілкуючись із потенційним чоловіком у міжнародному агентстві знайомств, запитайте його про вільний час. Якщо він любить пиво і диван, а Ви – велосипед і ролики, Вам складно буде знайти точки зіткнення.

«Пробочне» випробування дозволяє зрозуміти міцність почуттів у парі. Якщо Ви пройшли його разом, можна не сумніватися в стабільності подружнього життя.

Надійні стосунки – комфортні стосунки

Ви готові все життя носити вузькі туфлі? Взуття, яке день у день буде псувати ноги та ходу? Так само і шлюб має приносити комфорт. Дрібні незручності та регулярні недомовки зруйнують будь-які стосунки. Тому навіть у кращому шлюбному агентстві не погоджуйтесь на кандидатаБрачное агентство відразу. Розберіться – наскільки Вам із ним зручно.

“Домашній” комфорт складається з таких моментів:

 1. Довіра – фундамент шлюбу. Чи знаєте Ви, що 90% пар, які прожили в шлюбі довгі роки, вважають довіру основою щасливого життя? Такі дані отримало “The Daily Mail” після опитування 700 сімейних пар, що прожили в шлюбі понад 30 років. Відверто поговоріть із чоловіком про свої тривоги та хвилювання. І він відповість тим самим.
 2. Тяжіння. Починаючи спілкування з чоловіком у міжнародному агентстві знайомств, зверніть увагу на легкість розмови. Чи розумієте ви одне одного з півслова? Чи мислите в одному напрямку? Тяжіння неможна побачити, його можна лише відчути. Довіртесь внутрішнім почуттям від особистих зустрічей.
 3. Позитивні емоції. Вчіться сприймати складнощі та проблеми з усмішкою. Нехай радісні хвилі, які Ви випромінюєте, заряджають світлою енергією партнера. Легке ставлення до негараздів убереже від дрібних сварок і конфліктів.

Шлюб – постійна праця

Кращі шлюбніБрачное агентство знакомств Happy Family агентства підберуть кандидатів у чоловіки. Але щасливе сімейне життя доведеться будувати самостійно. Тім Урбан порівнює шлюб із роботою вдома. Мало заявити про себе, як про приватного дизайнера або фотографа. Для успіху доведеться регулярно вкладати сили та працю.

Три навички вдалого сімейного життя:

 • Уміння говорити з партнером. Обговорюйте минулий день, плани на майбутнє та все, що для Вас важливо. Чоловік має бути найближчою людиною. І такий шлюб не розпадеться.
 • Рівноправ’я. При знайомстві з чоловіком у шлюбному агентстві звертайте увагу на його поведінку. Він чує жінку? Чи поважає її думку та приймає позицію? Домінуючий партнер завжди вважає своє рішення остаточним. Спори та скандали ні до чого не приведуть.
 • Уміння сваритися. Конфлікти в щасливих сім’ях трапляються рідко, але бувають. Умійте переводити ситуацію в мирне русло. Доречним буде гумор,
  але жартуйте по-доброму, без підтексту. Сарказм додасть масла у вогонь. Психологи міжнародних агентств рекомендують прості правила у сварці: з’ясовуйте стосунки наодинці, охолоньте від емоцій перед розмовою, не переходьте на особисті образи, знайдіть компроміс, пам’ятайте – ви сім’я.

Тім Урбан пропонує свій план побудови стосунків. Але не закликає точно виконувати всі пункти дослівно. Кожна сім’я унікальна. Вибирайте шлях, який підходить Вашій парі. Пам’ятайте: спілкування та готовність йти на компроміс – запорука довгого та щасливого життя.

Шлюбне агентство знайомств “Happy Family” — Ваш кращий помічникагентство знакомств happyfamily

Кращі шлюбні агентства пропонують широкий вибір кандидатів, але довіряти варто не всім. Вибирайте тих, хто готовий пройти з Вами весь шлях спілкування з чоловіком: від складання анкети до шлюбних клятв.
Головною метою агентства має бути не просто побачення, а міцний шлюб.
Шлюбне агентство знайомств “Happy Family” відбирає кандидатів для знайомства за певними критеріями. Ви любите риболовлю та відпочинок із палаткою? Вам підберуть такого чоловіка. Та допоможуть із спілкуванням, якщо Ви поки не говорите однією мовою. Будь-які сумніви та запитання до кандидата вирішать консультанти агентства. Заповніть анкету на сайті “Happy Family”, і Вам залишиться тільки обрати кращого чоловіка.

Зареєструватися