ТОП-6 жіночих “проколів” у знайомстві з іноземцем

ТОП-6 жіночих “проколів” у знайомстві з іноземцем

Якщо дівчина чи жінка твердо вирішила, що єдиний шлях до щастя – вийти заміж за іноземця, то вірним рішенням буде звернутися до послуг перевіреного та досвідченого помічника. Таким часто виступає агентство міжнародних знайомств.

Жінки, які приходять до такого рішення, як шлюб із іноземцем, мають розуміти всю важливість та відповідальність подібного кроку.

У кожній справі, і у шлюбі також, потрібно бути добре проінформованим на будь-який випадок. Це важливо, коли Ви не знаєте що робити, як поводитись і до кого звертатись по допомогу. Щоб знати відповіді на ці запитання, є сенс підготуватися.

Робота над помилками

Часто жінки в гонитві за своїм іноземним щастям забувають про про елементарні речі або не хочуть про них думати. Звідси і виникають складні ситуації, нерозв’язні конфлікти та непорозуміння. Давайте спробуємо розібратися, що можна, а що під забороною при знайомстві з іноземцем.

Жіноча ініціатива недопустима

Це не зовсім так. Якщо жінка мовчить і нічого не запитує, значить, їй все одно або її все влаштовує. Але так не буває. Вас напряму стосується все, що відбувається у даний момент. Інакше чоловік зробить висновок: пані просто хоче якомога швидше виїхати за кордон. І Ви для нього станете нецікавою в якості майбутньої дружини, якщо наміри його дійсно серйозні.

Жінці вартує в міру цікавості ставити конкретні запитання, які стосуватимуться Вашого спільного побуту, роботи, оселі. Ось приблизний список питань, які просто необхідно поставити Вашому претенденту.

 1. Де і ким працює чоловік? Яка в нього перспектива за посадою?
 2. Який графік роботи та розмір зарплати?
 3. Які проекти на даний момент планує іноземний наречений?
 4. Чи є в нього кредитні або інші фінансові обов’язки (наприклад, аліменти на дитину)?
 5. Де він мешкає, які розміри його житла? Хто ділить із ним житлову площу?
 6. Чи стоїть він на обліку в якогось лікаря-спеціаліста?
 7. Як він ставиться до жінок, які цілими днями пропадають на роботі, а дітей лишають на няню?
 8. Чи планує він дітей у новому шлюбі?

Інтернет-знайомства – не для шлюбу

Вік передових технологій дуже доречно пропонує свою допомогу в налагодженні стосунків на відстані. Сайти знайомств та міжнародні шлюбні агентства для того і створені, щоб кожний, хто хоче, міг отримати сім’ю.

Позитивний той факт, що в базі зібрані люди, яких об’єднує одна мета – шлюб або серйозні стосунки з майбутнім союзом.

Не оцінюйте партнера за гороскопом

Жінки схильні довіряти інформаційним джерелам, які неможливо перевірити. Це, як правило, екстрасенси або перевірені “бабки”. Вони по фото або даті народження:

 • розкажуть про Вашу сумісність або несумісність;
 • спрогнозують Ваші сімейні стосунки в концепції “всі чоловіки однакові”;
 • співставлять ваші імена і знайдуть протиріччя в числах імен;
 • навіщують народження дітей, розлучення і розбите серце.

Не варто перейматися чужою думкою, керуйтеся власною. Поки достатньо того, що компанія, яка організувала ваше знайомство, зобов’язується перевірити всю інформацію про претендентів за своїми джерелами.

Також жінки часто недовірливі. “Порядних наречених немає, лише аферисти”.
Не поспішайте робити подібні висновки. Інтернаціональна компанія або агентство має перед Вами обов’язок перевіряти всіх претендентів на правдивість наданих відомостей. У них є власні засоби перевірки:

 • особистих даних;
 • місцезнаходження наречени;
 • фінансового стану;
 • громадянського статусу.

Часто такі ж самі помилки роблять і чоловіки, які втратили віру в безкорисливе жіноче кохання.

Слов’янка як служниця

Не думайте, що заможний чоловік-іноземець хоче знайти на сайті знайомств дешеву робочу силу слов’янського походження з прекрасними зовнішніми даними. Повірте, знайти домогосподарку аба кухарку він може в своєму місті, і це йому обійдеться значно дешевше.

Іноземні наречені люблять слов’янських жінок не за те, що вони чудові господині (хоча це великий плюс до нашої національності). Вони дійсно шукають подругу для життя, яка буде турбуватися про нього, розділяти його інтереси, захоплювати його оточення бездоганним порядком в оселі та смачним обідом.

Жінки не вірять, що з ними таке можливо

І безпідставно. Недарма ж говорять, що потрібно спершу полюбити себе, щоб Вас полюбили всі інші.
У вас величезна кількість достоїнств. Ви їх не бачите? Намагайтесь прислухатися до висловлювань з боку і оцінювати себе не критично, а з точки зору прикраси цього світу.

Якщо чоловік робить Вам комплімент, прийміть його з радістю, а не як знущання. У кожного своє поняття про красу. Можливо, саме Вас йому не вистачає в житті для повного щастя. Сімейного щастя.

Намагайтеся не дуже критикувати себе і, якщо відчуваєте, що Вас щось не влаштовує або напружує у спілкуванні з іноземцем, не соромтеся зробити паузу і все добре обміркувати. Можливо, цей час необхідний Вам обом, щоб звикнути, зробити висновки і зрозуміти наскільки ви потрібні одне одному в якості подружжя.

Зареєструватися