Як познайомитись із іноземцем в інтернеті

Як познайомитись із іноземцем в інтернеті

Інтернет дозволяє вирішувати безліч нагальних проблем, адже це безкрайнє море інформації та можливості швидко налаштувати зв’язок. Але чи дійсно в онлайн-реальності люди можуть зустріти своє щастя і забрати його з собою в звичайний світ? Шлюбне агентство Happy Family готове допомогти українським дівчатам познайомитись із іноземцями в інтернеті та побудувати майбутню щасливу долю.

Навіщо знайомитися саме в інтернеті

познакомиться с иностранцамиЯк познайомитися з іноземцем в інтернеті? Це питання хоча б раз виникало, мабуть, у кожної дівчини, яка вирішила, що час поміняти статус “абсолютно вільна” на “щасливі разом з…”. У нинішню пору космополітичної свободи не варто обмежувати свій пошук виключно рідною країною, зрозумілими і знайомими ментально чоловіками. Cучасна дівчина має всі можливості пошукати щасливої долі в будь-якій країні світу – мудрий амур не звертає уваги на національність та місце проживання людей, які все одно знайдуть свою половинку, їм просто іноді потрібно допомогти подолати великі відстані заради першої зустрічі.

Варіантів, де можна познайомитись із іноземцем, вистачає. Це може бути музей або красивий парк Вашого рідного міста, де частіше за все іноземці знайомляться з культурою іншого народу. Це може бути Ваша подорож за кордон, де Вам допоможе з пошуком потрібної адреси “той самий” чоловік, і затримається у Вашому житті на якийсь прекрасний час, можливо, навіть назавжди. Та чи варто розраховувати на такі випадковості, адже впливати на них неможливо?

Шлюбне агентство Happy Family точно знає, і багато хто з ним погоджуються, що сьогодні значно більше шансів знайти супутника саме через інтернет. Мільйони самотніх людей щодня заходять у всесвітню мережу в пошуках спілкування і знайомств, а отже, кількість країн і людей, з якими Ви можете познайомитись, значно більша. Достатньо знати деякі правила знайомства з іноземцями в інтернеті, щоб не розчаруватися і не потрапити на випадкових людей у пошуку “сеансу одноденної гри” і навіть шахраїв.

Перші кроки для знайомства з іноземцем в інтернеті

познакомиться с иностранцем для бракаЗ чого ж Вам почати? По-перше, все ретельно обміркувати і прийняти точне рішення. Не варто витрачати свій і чужий час, якщо Ви не впевнені в тому, чи потрібно взагалі заводити сторінку для знайомства. По-друге, визначитись, чого ж Ви все-таки хочете. Можливо, Вам важливо знайти друга для інтернет-спілкування і в процесі “підтягнути” свою англійську? Чи Ваша мета – знайти чоловіка для стосунків, у перспективі створити сім’ю та поїхати в іншу країну?

Отже, ви все обміркували, і рішення прийнято, Ви створюєте сторінку для знайомства з іноземцем в інтернеті. Тоді давайте випишемо певний звід правил для успішного, перспективного та цікавого знайомства.

Правило 1. Ваша кінцева мета

Хочете побудувати міцну та люблячу сім’ю з зарубіжним принцем? Тоді потрібно довіритись спеціалізованим сайтам, анкети на яких складаються спеціально для пошуку потенційних “половинок”, а не іншого дозвілля. Але інакші цілі потребують і інших методів.
Якщо Ви плануєте знайти партнерів для спілкування або вивчення мови, просто знайте, що великій кількості людей потрібно те саме. Повірте, відвертістю Ви можете зібрати набагато більше відгуків на свій меседж.

Правило 2. Якісні фото

Сьогодні не потрібно довго пояснювати силу якісної картинки для будь-якої презентації. Особливо важливий цей пункт для знайомства з чоловіками, в тому числі – з іноземцями, в інтернеті. Якість фотографій, вдалий ракурс і тло, одяг, який підкреслює Вашу красу, але водночас природні макіяж та зачіска лише підтвердять відому аксіому “Наші дівчата – найкрасивіші в світі”! Не забудьте про доброзичливу щиру посмішку – вона скаже набагато більше про Ваші наміри, ніж томливий погляд і вимушені пози. Більше порад про якісне фото на Вашій сторінці – в інших статтях нашого блогу.

Правило 3. Іноземна мова

Боїтесь мовного бар’єра? Ймовірніше Ви зможете вивчити мову, ніж розраховувати на спілкування за допомогою онлайн-перекладачів, а в майбутньому – на мову кохання і жестів. Спочатку, звісно, Вам допоможуть професіонали з нашого агентства. А далі, коли все буде гаразд, у Вас з’явиться чудова мотивація, аби досягти у вивченні успіху.

Пройдіть базовий курс іноземної мови, скоріше за все, традиційно – англійської. А якщо Ви свого часу вже вивчили яку-небудь іноземну мову – просто вдоскональте свої знання. Розуміти співрозмовника – левова частка успіху будь-яких взаємин.

Правило 4. Покажіть свою зацікавленість культурою іншої країни

Дуже важливий момент, який покаже Вашу зацікавленість і серйозність намірів, особливо, якщо Ви налаштовані на шлюб. Тому не полінуйтесь вивчити культуру, релігію та історію тієї країни, звідки родом Ваш новий знайомий. Розпитуйте його про цікаві місця, відомих людей, національні страви тощо. Як мінімум, це буде пізнавально для Вас, як максимум – чоловік пройметься почуттям гордості за свою країну та захоче особисто показати Вам усе, про що розповів, і якомога скоріше.

Правило 5. Будьте цікавою та самодостатньою

Зі свого боку, чоловіки теж захочуть пізнати Вас як особистість, і їм буде цікава культура Вашої країни. Не варто робити акцент на негативних аспектах життя і клясти на чому світ стоїть політиків, олігархів та скаржитися на низькі зарплати. Розкажіть про свої професійні якості та успіхи, хобі, плани на майбутнє в професійному та особистому розвитку. Опишіть звичаї своєї країни, події, якими можна пишатися. Навіть, якщо Ви хочете бути домогосподаркою, припустіть, чим зможете допомагати майбутньому чоловіку в сімейному бізнесі або чим плануєте займатися в іншій країні.

Правило 6. Безпечність інтернет-спілкування

Чи є потреба сьогодні говорити про те, що безоглядно довіряти “людини з інтернету” просто наївно? Безпеці інтернет-спілкування сьогодні офіційно вчать навіть дітей. Варіант знайомства з іноземцем в інтернеті для шлюбу доволі часто підпадає під ризик натрапити на різних шахраїв, аферистів і просто любителів побавитись. Агентство “Happy Family” мінімізує цей ризик, адже співпрацює тільки з перевіреними міжнародними сайтами, за розміщення анкет на яких пошукачі платять гроші. Проте в усіх інших випадках – будьте пильні!

где познакомиться с иностранцем в интернетеПам’ятайте, поки Ви не знаєте особисто цю людину, поки Ви не переконані в її порядності та серйозних намірах щодо спілкування та шлюбу, в жодному випадку не надавайте йому ніяку особисту інформацію, яку він би міг використовувати в обманних цілях. Розповідаючи про роботу та рідних, не озвучуйте свої фінансові або майнові можливості. Невдовзі після того, як почалося Ваше спілкування онлайн, ініціюйте можливість відеочату, наприклад, в Skype або Viber. В будь-якому разі, живе спілкування багато чого покаже вже на перших етапах – наскільки реальні були фото в Ваших профілях, наскільки людина відповідає своєму описанню в анкеті знайомств.

Якщо Ви дійшли до того етапу спілкування, коли готові зустрітися особисто, Вам доведеться або довіритися гарантії агентства, або розраховувати на саму себе. Ми обов’язково супроводжуємо дівчину на перше побачення, допомагаємо з перекладом та відповідаємо за безпеку.

Але якщо Ви організовуєте рандеву самостійно, спочатку попросіть показати по відеозв’язку особисті документи, дати номер телефону і адресу, особливо, якщо зустріч планується на території Вашого обранця. Не соромтеяь ставити подібні питання, серйозна доросла людина прекрасно зрозуміє Ваші побоювання і ще раз оцінить Ваш підхід до знайомства та грамотні дії. Якщо ж чоловік почне вдавано ображатись або відкладати момент підтвердження своїх реальних даних – навіть не замислюючись, краще припиніть спілкування.

Де познайомитись із іноземцем в інтернеті

Отже, основні правила знайомства вивчені. Тепер потрібно вибрати сайт, на якому Ви зможете створити свою сторінку. Існує безліч інтернет-майданчиків, де можна познайомитись із іноземцем для шлюбу. Проаналізуємо їх різновиди.

Платні сайти

Часто умови перебування на платних сайтах пропонуються різні. Наприклад:

  • платне перебування для чоловіків і безкоштовне перебування для жінок;
  • безкоштовний перший час перебування на сайті – певна кількість днів, а далі вводиться оплата за перебування;
  • безкоштовними будуть лише основні опції реєстрації на сайті знайомств, такі як спілкування в загальному чаті, перегляд анкет, а після оплати членства доступним буде повний пакет опцій для більш зручного особистого спілкування з потенційними обранцями;
  • інші варіанти перебування на сайті для знайомств із іноземцями в інтернеті.

Безкоштовні сайти

Безкоштовні сайти, де можна познайомитись із іноземцями для шлюбу, на как познакомиться с иностранцами в интернетеперший погляд зручніші та привабливіші, ніж платні. Дівчина може швидко зареєструватися без особливих умов перебування, навіть не досконало знаючи іноземну мову, зазвичай інтерфейс зрозумілий і доступний. Чоловік – іноземець зі свого боку може не турбуватися про оплату сайту за можливість спілкуватися з дівчиною, яка йому сподобалася, але в даному разі Ваші шанси трохи зменшуються, чоловіку може просто не вистачити часу або витримки більш детально роздивитися Вас як цікаву особистість та співрозмовника. Однак, нехтувати безкоштовними сайтами не варто, в будь-якому разі більшість чоловіків як мінімум починають свій пошук саме з безкоштовних сайтів, і в результаті знаходять дружин саме на першому етапі своїх пошуків.

Міжнародні шлюбні агентства

Шлюбні агентства, такі як Happy Family, – серйозні проєкти, а , точніше, організації, які цілеспрямовано допомагають людям із різних країн познайомитись і створити сім’ю. Шлюбні агентства мають реальні офіси, де працює штат співробітників – перекладачі, психологи, юристи, фотографи. До послуг шлюбних агентств звертаються чоловіки, реально зацікавлені знайти дружину з іншої країни: їм важливо, щоб допомога була максимально результативною. Робота сайтів організована таким чином, що чоловік отримує контакти для спілкування з дівчиною, яка йому сподобалась, тільки після оплати певної суми. В результаті шанси того, що чоловік налаштований дуже серйозно, досить високі, адже іноземні чоловіки, як правило, не будуть просто так розкидатися грошима. Зазвичай чоловіки – клієнти міжнародних шлюбних агентств, – це досить освічені люди середнього достатку, які звикли платити за сервіс високого рівня.

Цілі співробітників шлюбного агентства в даному випадку максимально співпадають з метою дівчини, яка звернулась сюди по допомогу в пошуках чоловіка – іноземця: і агентству, і самій дівчині потрібно максимально достовірно і вигідно презентувати наречену, допомогти на початку спілкування з чоловіком перекладами, юридичною та іншою інформацією. Що більше успішних шлюбів на рахунку в агентства, то вища його репутація. А отже, тим більше щасливих історій в їх клієнтів.

Яким би шляхом в результаті Ви не скористалися в пошуках свого чоловіка і свого особистого щастя, пам’ятайте, – союзи здійснюються на небесах, принаймні, так стверджують мудреці. Слухайте своє серце, поради професіоналів сайту сайта Happy Family і будьте щасливі з тим, кого може подарувати Вам доля.

Зареэструватися