Як вийти заміж за іноземця – рекомендації та поради

Як вийти заміж за іноземця – рекомендації та поради

Кожна дівчина – потенційна Ассоль, яка мріє про принца, що з-за ста морів мчить назустріч коханню під алими парусами. Ось тут і виникає питання: як вийти заміж і не шкодувати про скоєне? Можна покладатися й на свої сили, але в цьому разі ніхто не зможе гарантувати успішні результати. Усе обов’язково вийде з агентством “Happy Family”, яке допоможе вдало вийти заміж за іноземця. Дами не завжди можуть похвалитися успіхами в особистому житті через брак часу, відсутність на горизонті достойних чоловіків, невміння вигідно себе подати. Допомога професіоналів неоцінима для тих, хто хоче вийти заміж за іноземця, а не обмежитись знайомством без гарантії серйозних стосунків. Для цього зареєструйтесь на сайті агентства та отримайте допомогу і супровід на шляху до щастя.

Заміж за іноземця: переваги та недоліки

выйти замуж за иностранца

Перш ніж Ви приймете рішення вийти заміж за іноземця, варто зважити всі “за” і “проти”, адже попереджений – значить озброєний.

Переваги заміжжя з іноземцем:

 • фінансова стабільність;
 • можливість переїзду до країни з більш високим рівнем життя;
 • отримання громадянства іншої країни;
 • забезпечене майбутнє для Ваших дітей;
 • ваші спільні діти говоритимуть кількома мовами;
 • можливість зануритись у культуру іншої країни;
 • прекрасний чоловік, який цінує красу та ставлення українських жінок.

Недоліки шлюбу з іноземцем:

 • мовний та культурний бар’єр;
 • складнощі з оформленням документів;
 • розлука з близькими людьми;
 • ностальгія (перший рік у чужій країні найважчий);
 • адаптація до часового поясу, законодавства, менталітету, традицій та т.ін.;
 • проблеми з працевлаштуванням у перший рік перебування в країні.

Вийти заміж за іноземця – мрія багатьох дівчат. Однак, не варто думати, що шлюб із іноземцем – це Ваш квиток у безхмарне майбутнє. Вийти заміж за іноземця – зовсім не означає, що Вам не доведеться докладати жодних зусиль до створення щасливого сімейного життя. Тому, зверніть увагу на всі плюси й мінуси, перш ніж думати про те, як вийти заміж за іноземця. Знайомство з західними чоловіками зовсім не гарантує Вам казку. Як і будь-який інший союз, шлюб із іноземцем передбачає роботу та працю з обох боків.

замуж за иностранца

На що звернути увагу перед укладанням шлюбу з іноземцем

Шлюби з іноземцями давно не рідкість, але перед тим, як вийти вдало заміж, Вам, звичайно ж, слід звернути увагу на кілька факторів:

 1. Країна майбутнього чоловіка. Від того, громадянином якої країни є Ваш чоловік, залежить дуже багато. Наприклад, те, які документи Вам будуть необхідні для переїзду, де Ви будете офіційно одружуватись і отримувати свідоцтво про шлюб, скільки часу Вам доведеться чекати переїзду і т. ін.
 2. Ваша мета. Швидко вийти заміж – не проблема. Але Ви маєте тверезо оцінювати та розуміти для чого Вам цей серйозний крок. Якщо Ваша мета – просто залишити Україну та кардинально змінити своє життя, то пам’ятайте, що для цього є й інші шляхи, не обов’язково виходити заміж. Мучитись у шлюбі, в якому іноземець Вам не милий, зовсім не варто.
 3. Чи добре Ви знаєте Вашого нареченого. Перш ніж укласти шлюб із Вашим західним чоловіком, обміркуйте наскільки глибоко Ви знаєте одне одного. Чи є у Вашого обранця житло, чи мешкає він окремо від батьків, чим він займається? Іноземці теж бувають різні, тому швидше вийти заміж за іноземця – не має бути Вашою єдиною метою. Дізнайтесь, хто він, що з себе представляє, наскільки він надійний, чи зможе Ваш чоловік Вас повністю забезпечити по приїзду та інше. Не надівайте рожеві окуляри та не думайте, що кожен іноземець – принц, адже серед них теж є дуже різні люди.
 4. Наскільки Ви готові. Знайомство з іноземцем – це прекрасно, але запитайте себе, чи готові Ви до всього клопоту, який Вас чекає в зв’язку з цим заміжжям. Вам буде необхідно кардинально міняти своє життя, чекати візу, вчити нову мову, переїжджати до країни, де все для Вас незнайоме. Всі ці етапи потребують певного часу та енергетичних витрат. Ваш наречений витратить безліч часу та коштів на вирішення всіх цих питань, тому повідомити йому про те, що Ви не готові переїжджати в останній момент, буде просто зневажливо. Постарайтесь не думати про те, як скоріше вийти заміж, а ретельно зважити всі “за” і “проти”, щоб захистити Вас обох від можливих неприємностей у майбутньому.
 5. Чи підходить Вам його менталітет. Кохання – це чудово, але, крім почуттів, є ще й менталітет, який часто відрізняється в представників різних країн. Якщо Вас багато чого бентежить у його сприйнятті світу або ставленні до певних речей, постарайтесь зрозуміти як вирішити це питання та чи зможете Ви жити в країні, де в кожного таке ставлення та сприйняття світу. Вам доведеться так чи інакше пристосовуватись.

Вийти заміж за іноземця за кордоном: віза, документи та інші нюанси

Для того, щоб вийти заміж за іноземця, необхідно знати деякі деталі, які залежатимуть від того, в якій країні Ви вирішили одружитись – в Україні чи в країні Вашого обранця.

как выйти замуж

Отже, порада для тих, хто вирішив укладати шлюб в Україні:

 • Подати документи можна в будь-який РАГС України, незалежно від прописки. Тільки не забудьте Ваш український паспорт, свідоцтво або рішення суду про розлучення, свідоцтво про смерть чоловіка (якщо Ви вдова);
 • Наречений подає свій паспорт або будь-який інший документ, який дає право законного перебування в Ваші країні. Всі документи мають бути перекладені та нотаріально завірені. Необхідні також документи, які підтверджують, що він не одружений на даний момент.
 • Апостиль на документах, перекладених на українську мову, не потрібен, достатньо нотаріального завірення.
 • Ви можете укласти шлюб лише через місяць після подачі документів. Але, з важливої причини, це можна зробити швидше.
 • На свідоцтві про шлюб має стояти Апостиль. Тому зверніться до Міністерства Юстиції України, інакше Ваш шлюб буде недійсний у країні чоловіка.

Якщо Ви вирішили вийти заміж за кордоном:

 • Найбільш поширений варіант вийти заміж за іноземця за кордоном – отримати візу нареченої;
 • Краще, якщо Ваш наречений найме імміграційного адвоката й візьме ці справи на себе. Від Вас знадобиться копія закордонного паспорта, нотаріально завірена копія свідоцтва про народження, докази Вашої особистої зустрічі та спілкування (листи, повідомлення, спільні фото, квитки та т.ін.);
 • Залежно від країни Вашого чоловіка Вам потрібно буде зібрати пакет документів та завірити їх копії та переклад нотаріально. Кожна копія та переклад повинні мати Апостиль.

Пам’ятайте, що вдало вийти заміж за іноземця – зовсім не проблема, але слід знати про всі нюанси, щоб уникнути можливих проблем.

Зареєструватися