Як вийти заміж за іноземця: відповідає директор шлюбного агентства

Як вийти заміж за іноземця: відповідає директор шлюбного агентства
выйти замуж за иностранца

Олена Ковалевська – директор міжнародної шлюбної агенції “Happy Family”

Одруження – це дуже хвилюючий крок для будь-якої людини, це грандіозна подія в нашому житті, а особливо, якщо йдеться про міжнародні стосунки. Перш, ніж наважитися вийти заміж за іноземця, Вам потрібно добре пізнати свого обранця, пристосуватися до його характеру, звичного для нього способу життя та менталітету.

Усе це залежить саме від обставин, за яких Ви познайомились, і, якщо це була просто випадковість, то Вам доведеться ще багато нового дізнатися про свого партнера. Однак, якщо Ви довірили свій вибір професіоналу та переконались в ефективності його роботи, то у Вас уже має бути уявлення про свого майбутнього партнера та про те, з чим доведеться зіткнутися. У цій статті директор міжнародного шлюбного агентства знайомств “Happy Family” Олена Ковалевська відповість на запитання, які найчастіше цікавлять жінок.

В інтернеті є безліч різних сайтів знайомств, які пропонують свої послуги. Навіщо тоді звертатися до шлюбного агентства?

Є певна частка вірогідності, що люди на таких сайтах справді налаштовані на шлюб, однак при цьому є і багато шахраїв, одружених, психічно хворих і т. ін. А от що стосується шлюбного агентства, то там такі персонажі відразу відсіюються, і залишаються лише люди, які шукають своє щастя. Це дозволяє визначитись із своїм вибором значно швидше.

Яку суму мені потрібно заплатити, щоб користуватися послугами агентства?

Якщо ми запросили Вас стати клієнткою агентства, то на Ваш вибір будуть надані кілька пакетів послуг, в залежності від активності роботи з Вашими анкетними даними. Базова анкета для прийняття рішення про Вашу реєстрацію.

Чи є в мене шанс вийти вийти заміж за допомогою агентства?

Вибір, за кого виходити заміж, напряму залежить лише від Вас. Ми допоможемо з пошуками людини, яка Вам підійде, підкажемо як правильно з нею поводитись та як адаптуватися в іншій країні. Ми впевнені, що кожен може знайти свою другу половинку й бути щасливим, але з умовою, що клієнт готовий щось змінити та висувати досить адекватні вимоги до партнера.

Причиною самотності більшості можуть бути надто завищені вимоги до вибору партнера. Агентство не дає Вам ілюзій, а пропонує знайти своє щастя, яке не може залежати від якихось умов. І навіть якщо обранець, на перший погляд, не відповідає Вашому уявленню про ідеал, радимо ставитися до всіх зустрічей із вдячністю. Можливо, якщо Ви познайомитесь із чоловіком ближче, зрозумієте, що він – Ваша ідеальна пара.

Як відбувається пошук пари?

Наше агентство не вибирає підхожу пару, все це робиться лише разом із Вами. Від того, наскільки ми знайомі особисто, залежатиме результат нашої роботи. Це – принципова позиція, перевірена нами роками. Тож, програма пошуку, насамперед, передбачає пошук партнера разом із клієнткою. Адже коли жінка дивиться сама, то, в першу чергу, обирає серцем, вкладаючи в цей процес усю свою енергію. І, якщо Ви дуже зайнята людина, в пріоритетах якої – діти, робота, хобі та інші справи, в першу чергу Вам потрібно буде знайти час для кохання в своєму житті.

Ми надамо Вам рекомендації щодо будування стосунків та допоможемо пройти всі етапи: заповнення анкети, інтерв’ю, листування, організацію індивідуальної зустрічі.
І пам’ятайте, що ми ніколи не кидаємо наших клієнтів та оформляємо договір до укладання шлюбу. Якщо Ви вирішили завершити пошуки й не приходити в агентство – це буде тільки Ваш вибір.

Чи працюєте ви з одруженими?

Ні, ми працюємо виключно з вільними людьми. Наше агентство не надає коханців та коханок. Ми допомагаємо людям возз’єднатися з благородною метою – створити щасливі, серйозні та довготривалі стосунки або сім’ю. Але можемо зробити виключення тим людям, які поки що не змогли розлучитись офіційно з певних причин, однак, давно вже не живуть разом і не планують відновлювати минулі стосунки, а перебувають у процесі розлучення.

Які в мене шанси на зустріч свого чоловіка, якщо мені вже за 30?

Звичайно, у Вас є всі шанси на створення повноцінних і довготривалих стосунків. У Європі нижня вікова планка для одруження починається після 30, коли чоловік досягне певного фінансового розвитку. Також у Європі самотніх чоловіків, яким за 30, багато. Тож, якщо Вам менше 55 років, у Вас є всі шанси знайти своє кохання.

Чому іноземні чоловіки так люблять українських жінок?

Вся річ у тім, що в Європі переважають чоловіки, а в Україні – жінки. Так і виходить, що до 40 років самотніх жінок лишається дуже мало для всіх самотніх чоловіків. І ще, саме в українках іноземним чоловікам подобаються якості, які вони не можуть знайти в своїх жінках: турботу, красу, жіночність і багато іншого.

Що на мене чекає за кордоном? Де я буду працювати і на що жити?

Така ситуація може розвиватися по-різному, все дуже індивідуально. Кожна з Вас вважає за потрібне влаштовувати своє життя за власними вподобаннями. Комусь до вподоби займатися домом, хтось не хоче взагалі працювати, є й такі, хто любить просту роботу продавця, а для когось головне – побудувати кар’єру. Головне – бажання міняти щось у своєму житті. Незважаючи на вибір, будьте впевнені, що ми разом із Вами будемо обмірковувати різні ситуації, які можуть виникнути у Ваших нових стосунках. Переконаємось у тому, щоб Ви були застраховані як юридично, так і соціально.

А якщо в мене є дитина, як я зможу виїхати і все змінити?

Європейські чоловіки дуже люблять дітей і не ділять їх на своїх та чужих, а до кожної дитини ставляться як до своєї. Можливо, це пов’язано з тим, що держава надає велику соціальну допомогу дітям, організовує багато святкувань, конкурсів і веселих подій.

Що мені робити, якщо я не знаю жодної іноземної мови?

Не проблема, мова – це не показник взаємин, і жодним чином не може Вам завадити. Перший час наше агентство допоможе Вам у перекладі листів і під час зустрічі. Для тих жінок, які можуть себе забезпечувати та працювати, вивчити мову – задача проста. Адже коли Ви будете жити в іншій країні, Ви і не помітите, як швидко самі почнете говорити іноземною. Тим паче, Ви будете постійно з нашою підтримкою. В нас є чудові репетитори, які також допоможуть у вивченні мов, і після успішно зданого екзамену Ви отримаєте сертифікат.

Що мене чекає на зустрічі?

То, чого Ви хочете. Ми радимо першу зустріч робити короткою, щоби трохи пізнати одне одного. А коли зрозумієте, що чоловік Вам сподобався, сміливо можна буде призначати іншу зустріч, але вже більш тривалу. Не бійтесь, на першій зустрічі з Вами буде перекладач, так Ви будете відчувати себе спокійніше та впевненіше.

Після того, як Ви зустрілись на території України, наступним кроком буде зустріч десь на нейтральній території, а потім і взагалі можна буде їздити одне до одного в гості. Так би мовити, побачити зсередини, чим живе чоловік.

Просто проводьте час із насолодою, адже початок стосунків – найпрекрасніший період у житті, не поспішайте його перестрибнути. Дізнайтесь про нього все, і прийміть для себе вірне рішення, адже тільки Вам із цим рішенням доведеться жити.

Яку обрати країну?

У цьому питанні головне обирати не країну, а людину, з якою Вам буде комфортно.Тут уже потрібно орієнтуватися на конкретного чоловіка і не гнатися за якимись загальноприйнятими стереотипами, типу того, що німці – педанти, а французи – ловеласи.. Кожен чоловік унікальний, незалежно від його місця проживання. Адже країну й поміняти можна, якщо потрібно.

Потім уже можете вибирати країну, яка Вам імпонує. Наприклад, дуже популярні такі країни, як Америка, Нова Зеландія, Німеччина, Франція. А гарний чоловік – він знайдеться.

Чи стане на заваді вік?

До цього питання треба підходити суто індивідуально, адже часто ані вигляд іноземця, ані поведінка, не видає його вік. Кожен чоловік унікальний, один і в 63 ще “огого”, і жінки на нього заглядаються, а інший – ні про що і в 30. Також слід враховувати і свій вік, а також знати про стан здоров’я чоловіка.

Що я маю зробити, якщо стану клієнткою?

Можна сказати, що практично нічого. Все, що потрібно – залишатися на зв’язку, тобто не ігнорувати дзвінки та листи, і бути адекватною жінкою. Все зовсім просто. Якщо, скажімо, Ви дали нам згоду на побачення з конкретним чоловіком, уже призначено місце зустрічі, і він прилітає – Ви зобов’язані прийти. А якщо Вам більше не потрібні послуги агентства, – не зникайте просто так, а повідомте про це, і Вашу анкету видалять.

Між іншим! Часто в жінок, які побували на побаченнях із іноземцями, піднімається самооцінка, від чого увага місцевих чоловіків зростає в рази.

Чи є якісь обмеження?

Обмеження одне, і то незначне – вік. Вам має бути не менше 18, а далі перешкод для щастя немає. Хоч 25, хоч 50 – Ви завжди можете звернутись до агентства!

Зовнішність взагалі не має значення, Ви – це Ви. Візажист і фотограф, до того ж, зможуть підкреслити Ваші переваги та знайти особливість.

Про що ще мені потрібно знати?

Реєструватися та шукати партнера в шлюбному агентстві – суто добровільне рішення. Ви не зможете зареєструвати жодної людини без її відома, але це й не потрібно.

Якщо Ви – вільна жінка, сайт іноземних знайомств може стати просто Вашим яскравим життєвим досвідом, особливо, якщо бути активною. Хіба погано відкривати для себе нові обрії та заводити нові знайомства? Кожен персонаж унікальний по-своєму, і Вам завжди буде цікава нова пригода. При тому, що все це буде супроводжуватись подарунками та сюрпризами, відвідуванням цікавих закладів. Ви не зобов’язані виходити заміж, хто заборонить Вам просто знайомитись і приємно проводити час?

Тож, якщо є бажання наповнити своє життя новими барвами – звертайтесь! Агентство розташоване в Харкові, там Ви зможете отримати будь-яку інформацію, яка Вас цікавить. Телефонуйте, пишіть або приходьте!

Зареєструватися