«Якщо вам і навіть трохи за 30, є надія вийти заміж за принца”…

«Якщо вам і навіть трохи за 30, є надія вийти заміж за принца”…

Через стереотипи, які склались у нашій країні, тридцятирічний вік жінки іноді несправедливо вважають певним “рубіконом”. Однак, за кордоном немає жодних штампів щодо створення сім’ї в цьому благодатному віці. Тому дата в паспорті не може стати перепоною для будування щасливих стосунків із іноземним “принцем”,і навіть якщо Вам трохи за 30, в жодному разі не варто ставити хрест на своєму щасті. Навпаки, в цій ситуації є багато додаткових плюсів. Міжнародне шлюбне агентство «Happy Family» допоможе Вам використувати їх максимально.

Всього лише цифри

Багато цифр мають певну “магію”, яка зачаровує свідомість людей. Іноді це позитивні моменти, тоді варто брати до уваги ці уявлення. Але якщо Вам наполегливо стверджують, що коли Вам трохи за 30, заміж уже пізно, геть такі установки! Насправді, після досягнення цього віку в жінці мало що змінюється порівняно з 29 роками, які сприймаються зовсім не так трагічно.

Зарубіжні реалії

30-річчя у багатьох сучасних країнах є не межею, а навпаки, лише початком серйозних турбот про сім’ю. Багато чоловіків лише в ці роки планують її створювати, а жінки тільки починають замислюватись про материнство.
Останніми роками ця тенденція лише поглиблюється: все більше людей знаходять свої половинки і навіть стають батьками не просто в трохи за 30, а й пізніше.

Крім того, досвід міжнародних шлюбних агентств, у тому числі й «Happy Family», говорить про попит на особистість, яка вже сформувалась, щорічно приймається багато анкет від жінок зрілого віку, і практично кожна знаходить собі чудову пару. Це пов’язано з особливостями менталітету.

Наші жінки після 30-річчя помилково вважають, що чоловік-іноземець, який шукає дружину в іншій країні, не дуже потрібен у своїй. Насправді ситуація зворотня: за кордоном успішні та самостійні жінки зовсім не поспішають обтяжувати себе сімейними узами, і пошук партнера відходить на другий план. І чоловіки, які палають бажанням мати свій дім і родину, вимушені або чекати, або шукати рідну душу за кордоном. І найкраще для цього підходить слов’янський тип жінки, яка ставить сім’ю в головний життєвий пріоритет. Навіть якщо Вам трохи за тридцять, не варто і думати про те, що щастя не для Вас. Все зовсім навпаки.

Навіть якщо Вам трохи за 30, користуйтесь перевагами

Подивіться на свою склянку як на напівповну. Так, молодість – прекрасний козир, але вона швидко минає, а Ви можете користуватись кількома незаперечними перевагами:Замуж после 30

 • тверезий погляд на життя, не затуманений браком досвіду та гормонами;
 • закінчена освіта, професійна успішність і робота;
 • значний життєвий досвід за плечима;
 • впевненість у своїх бажаннях щодо взаємин і сім’ї;
 • реальний погляд на речі, не завищені очікування;
 • фінансова та емоційна незалежність.

Усі ці переваги можуть чудово зіграти на Вашому боці в пошуку супутника життя, зокрема, і за кордоном.

Однаковий успіх, різні підходи

Так, Вам не 25. Це означає лише, що до “подачі себе” потрібно поставитись трохи по-іншому, от і все. Прийміть поради, продиктовані досвідом консультанта міжнародної служби знайомств, які допоможуть Вам підвищити шанси якомога швидше зустріти свого нареченого та вийти заміж за принца.

 1. Гарна фотографія. Це – перший погляд, зя яким Вас буде оцінювати майбутній претендент. Представте себе в виграшному світлі. Майстер-фотограф здатний створити диво і виявити Вашу привабливість. На якісному фото для анкети не варто економити. Ви можете звернутись по допомогу до фотографів нашего агентства, які знаються на подібних знімках. Ця послуга доступна в нашому агентстві. Порада важлива не тільки для тих, кому за 30, але для них особливо.
 2. Якісна й цікава анкета. У 30 років Ви вже неординарна особистість, що відбулася, це так приваблює, і це потрібно показати. Не знаєте як? Зверніться по допомогу до наших консультантів.
 3. Непогана англійська. Не обов’язковий, але бажаний нюанс, який зменшить перешкоди в спілкуванні між вами.
 4. Віра в себе. Відкиньте наведені вище стереотипи, які стримують Вас. Давно відомо, що наше ставлення до себе транслюється на інших людей. Тому так важливо додати – собі, коханій. Цьому активно допомагає догляд за собою. Якщо тобі трохи за 30, знаходити час і сили для себе просто необхідно.
 5. Не піднімайте планку занадто. Цілком можливо, що в Вас закохається гарний і щедрий власник маєтку та яхти, який пристрасно мріє про дітей, але якщо Ви поставите цю вимогу в анкеті, м’яко кажучи, навряд чи претендентів буде багато.

У підсумку хочеться побажати позитивного настрою, який, в результаті, визначає все. Вийти заміж, якщо Вам за 30, через наш сайт – це реальність. Наше шлюбне агентство працює вже далеко не перший рік і навіть не десяток років. Наша адреса незмінна, а наші двері завжди відчинені для тих, кому трохи за 30, 40, 50…

Зареєструватися