Заміж в Дубай: як стати коханою дружиною справжнього шейха

Заміж в Дубай: як стати коханою дружиною справжнього шейха

Країна, де кожен багатий уже правом народження, не може не вабити. Заможний чоловік гарячої східної крові, безбідне життя без тіні турбот про завтрашній день – це тільки мрії чи таке можливо в реальності? Дізнайтесь, як вдало вийти заміж в Дубай, чого чекати від життя в цій країні, а головне – що зробити задля свого щастя. У цьому Вам допоможе шлюбне агентство “Happy Family”.

Із нашої статті Ви дізнаєтесь:

  • чому мрія про східного шейха сьогодні, як ніколи, реальна;
  • де і як відшукати неодруженого шейха для серйозного знайомства;
  • яка поведінка подобається східному принцу;
  • до чого готуватися в статусі “арабської дружини”;
  • що знадобиться від Вас для переїзду до Дубаю;
  • чи варто виходити заміж за шейха.

Знайомство зі справжнім шейхом

Как познакомиться с шейхом

Вийти заміж в ОАЕ слов’янській жінці сьогодні набагато простіше, ніж це було ще кілька десятиліть тому. Якщо раніше арабська знать укладала шлюби виключно за політичними мотивами, то сьогодні ця традиція практично відійшла в минуле. Навіть спадкові принци сьогодні можуть собі дозволити обирати дружину з кохання. Тож, чому б не спробувати відшукати свою долю там, де світить пекуче сонце, їздять дорогі автівки та тріумфує жіноча скромність?

Іноземна піддана, яка вийшла заміж в Дубаї, за деякий час може отримати повноцінне громадянство, якщо її чоловік згоден. А от місцева жінка не може укласти шлюб із іноземцем за таких самих умов – її чоловіку і дітям не бути громадянами ОАЕ ніколи. Ось чому положення жінок, які прагнуть одружитися з шейхом, більш вигідне.

Шлюбне агентство, таке як “Happy Family”, – що має чималий досвід влаштування подібних стосунків, допоможе Вам у цьому починанні, вбереже від “підводних каменів”, підкаже виграшну тактику та забезпечить надійну підтримку.

Як поводитись при зустрічі

Головне правило, яке виявляється складним для європейських жінок – не намагатись привабити людину іншої культури зовнішньою красою і, особливо, відвертістю, – якщо, звичайно, Ви хочете вийти заміж в Дубаї. Він не оцінить Ваші красиві ноги та принадне декольте. Точніше, – оцінить, але не в якості цінностей для майбутньої дружини. Мусульманин, навіть європеїзований, все одно чекає від жінки, що вона всю себе відкриє виключно чоловіку.

Неприємні для таких чоловіків надмірні емоційні прояви, натиск, вульгарність. Від дружини вони чекають ввічливості та злагоди.

Абсолютний мінус в очах заможного араба – паління та вживання алкоголю жінкою в громадських місцях. Тому, якщо Ви бажаєте знати як вийти заміж за араба з Дубаю, ось і перша порада: забудьте про паління.

Якщо Вас чекає знайомство з рідними обранця, постарайтеся їм сподобатись, особливо майбутній свекрусі, – від цього може залежати весь успіх майбутніх взаємин.

Шлюб із шейхом в Дубаї може нагадувати східну казку

Не кожна дівчина замислиться про шлюб із дубайським шейхом, а треба сказати, – даремно. Шлюб із чоловіком з цієї країни стане для Вас казкою, попри упередження та стереотипи. Ви будете жити в розкоші і на повному утриманні Вашого чоловіка.

Ваше життя розвернеться на 360 градусів, як тільки ви приймете рішення вийти заміж в ОАЕ. Весілля з арабом не передбачає, що жінка прийме іслам і носитиме хіджаб. Звичайно, питання релігії має обговорюватись індивідуально в кожному випадку, але сучасні араби переважно не настільки релігійні і залишають своїм іноземним дружинам право вибору.

Переїхати в Дубай і вийти заміж за араба реально і зовсім не означає рабство. Це можливість забезпечити собі безбідне майбутнє і розкішне життя, адже арабські жінки їздять на курорти, водять дорогі авто і носять дизайнерський одяг та ювелірні прикраси.

Будні дружини шейха

как стать женой шейха

  1. Іслам. Формально до ісламу Вас примушувати не будуть, але для майбутнього чоловіка це значить дуже багато, як і для його батьків, яких він шанує і боїться розгнівати. Обговоріть і вирішіть, залишитесь Ви у своїй вірі чи приймете іслам – останнє дуже бажано, якщо Ви плануєте жити разом, поки “смерть не розлучить вас”.
  2. Хіджаб. Другий серйозний момент: дресс-код. Поки Ви не стали офіційною дружиною, достатньо було не вдягати провокаційний одяг. Але, після того, як Ви увійшли до родини, Ви маєте стати нарівні з місцевими жінками, які ніколи не відкривають руки і не показують волосся. Звикайте до хіджабу – хустки, яка закриває голову, вуха і підборіддя, його доведеться обов’язково одягати на людях. Якщо чоловік не надто релігійний, він не наполягатиме на абайї – традиційній чорній сукні з довгими рукавами, але краще з’ясувати цей момент заздалегідь. Якщо і доведеться її вдягнути, вона буде з чистого шовку і прикрашена красивою вишивкою, стразами, а коштуватиме – як ваш місячний бюджет у рідному місті. Зате під скромним верхнім одягом Ви можете дозволити собі елегантну ексклюзивну вишукану білизну від кращих модельних домів. Не забороняються підбори і навіть брюки.
  3. Дім чи робота? Частіше за все дружини в Дубаї не працюють, виховуючи дітей, але зайнятість дозволяється. Якщо у Вас досить високий рівень мови і професія, яка має попит, а Ваш чоловік не проти, – удачі!
  4. Шлюбний контракт. Фактично розлучення в країнах Ближнього Сходу малоймовірне. Але краще підстрахуватися і внести цей пункт до шлюбного контракту. Обговоріть умови розподілу майна і долю дітей. Пам’ятайте, що діти, народжені в законному шлюбі, вже громадяни ОАЕ і вивезти їх із країни без дозволу батька неможливо.

Чому варто вибрати агентство “Happy Family”

Мрієте вийти заміж за шейха? Ваша мрія цілком може стати реальністю, адже велика кількість слов’янських дівчат виїжджає до ОАЕ щороку через одруження. Якщо Ви не знаєте як вийти заміж у Дубаї, то агентство “Happy Family” допоможе Вам знайти достойного партнера.

Припиніть думати про те, як вийти заміж за араба з Дубаю, заповнюйте анкету на нашому сайті та приєднуйтесь до тих, що вже вдало вийшли заміж або зустріли надійного партнера з нашою допомогою. Наші спеціалісти з багаторічним досвідом допоможуть Вам знайти якщо не арабського шейха, то чудового чоловіка-іноземця – точно.

Ми працюємо тільки з перевіреними іноземними партнерами і цілком беремо на себе відповідальність за процес знайомства. Ми гарантуємо повну конфіденційність кожній клієнтці та турбуємось виключно за особисте щастя кожної з Вас.

Зареєструватися