Заміж з дитиною за іноземця: мрії чи реальність?

Заміж з дитиною за іноземця: мрії чи реальність?

Як влаштувати особисте життя, якщо підхожих кандидатур знайти не вдається? Та й де знайомитись – у клубах? Та й що робити, якщо від минулих стосунків є діти? Чи є перспектива змінити своє життя і познайомитись із іноземцями? Адже, як би там не було, в зарубіжних країнах для жінки та її дитини відкриваються нові можливості в навчанні, умовах проживання, та й в працевлаштуванні. Тут ми доведемо, що не варто ставити хрест на собі, як на особистості та як на щасливій жінці, навіть якщо є дитина.

Діти — не перешкода

Багато іноземних чоловіків, які подають свою анкету до шлюбних агентств, шукаючи дружину-українку, з самого початку не мають жодних претензій до того, що в неї може бути дитина від першого шлюбу. А є й такі, що спеціально вказують в анкеті, що бажають познайомитись для створення сім’ї з жінкою, в якої вже є діти.

Аби переконати Вас у тому, що дитина не може бути причиною самотності, розглянемо життєві принципи іноземців. Якщо гадаєте, що під них необхідно підлаштовуватись, помиляєтесь. Можна вийти заміж за іноземця, маючи дитину, отримати достойного чоловіка і залишатися при цьому такою, як є, зі своїми потребами та звичками. Головне – правильно розставити пріоритети та не зупинятися на половині шляху до мети.

Менталітет

Замуж с ребенком за иностранцаМенталітет наших чоловіків та іноземців відрізняється, тому шансів на вдалий результат більше з іноземцями. Якщо в слов’янських чоловіків жінка з дитиною від першого шлюбу вважається не найкращим варіантом для одруження, то в розвинених країнах (приміром, європейських), дитина не є перешкодою. Тому нашим жінкам не варто хвилюватися щодо цього та припиняти пошуки другої половинки. Та й цінності з цього приводу різняться. У наших чоловіків у пріоритеті може бути що завгодно (робота, незалежність), а не сім’я. Якщо ж розглядати чоловіків із європейських країн, то родина й діти – ось що для них стоїть на першому місці, вони розуміють, що міцна сім’я – запорука добробуту та щастя в житті. Це – перший плюс до вибору іноземця в якості чоловіка та батька дитині. Часто виникає питання – чи беруть заміж із двома дітьми? Так, ще й як беруть. Перевага міжнародного шлюбу в тому, що сім’я завжди буде в Вашого чоловіка на першому місці. Сайти для знайомств із іноземцями заповнені чоловіками, яким не важливо – одна у вас дитина чи дві. Хороший і достойний кандидат покличе Вас заміж і цілком візьме на себе забезпечення Ваших дітей.

Знайомства з іноземцями: можливість вибору

Замуж с ребенком за иностранцаОбираючи батька для своєї дитини, потрібно звертати увагу на характер чоловіка. Спілкуючись із ним, можна зрозуміти його ставлення до дітей в принципі. Головне, щоб у претендента були схожі погляди на життя, і він був згоден виховувати дітей обраниці та прийняти їх за своїх. Вас не повинно хвилювати, як вийти заміж із дитиною на руках, – навколо повно чоловіків, які чудово ставляться до дітей.

Проте, не варто відсувати на задній план і власні потреби. Тобто, абсолютно реально вибрати свого ідеального чоловіка, який прийме Вашу дитину як свою рідну та виховає як слід. У подальшому спілкуванні можна узгодити і принципи виховання, щоб діти чітко знали межі дозволеного та отримували однакові як заохочення, так і покарання з боку обох батьків. Діти в шлюбі з іноземцем завжди почуваються захищеними та коханими, можете навіть не сумніватися.

Але не тільки благополуччя дітей має бути пріоритетом. Про власне щастя теж важливо думати, шукаючи чоловіка. Тут уже звертайте увагу на темперамент чоловіка, наявність шкідливих звичок, хазяйновитість та інші особисті потреби. Невідповідність якомусь пункту з особливих побажань може стати причиною нещасливого союзу.
Для пошуку підхожого чоловіка звертайтесь тільки на серйозні сайти для знайомств із іноземцями, які мають перевірену та достовірну інформацію про іноземних холостяків. Розмістити свою анкету, зробити якісні фото та допомогти зустрітися зі своєю мрією допоможе міжнародне шлюбне агентство «Happy Family».

Чесність

Отже, навіть із впевненістю в своїх силах мало просто хотіти вийти заміж, потрібно відправлятися до шлюбного агентства для пошуку чоловіка та заповнювати свою анкету. Не потрібно приховувати від потенційного обранця, що у Вас є дитина. Чесність має бути присутня з початку стосунків, а чоловік повинен адекватно оцінити свої сили та вирішити, чи в змозі він стати батьком для чужої дитини. Агентство «Happy Family» завжди допоможе знайти такого чоловіка для одруження.

Вийти заміж за іноземця, маючи дитину

Замуж с ребенком за иностранцаПри знайомстві з іноземцем уникайте подробиць про важке життя в минулому шлюбі та про те, якою ж поганою людиною був Ваш чоловік. Про дитину (або дітей) говорити треба позитивно, описати її в цілому, об’єктивно. Але при цьому не вдаватися до крайнощів – не перехвалювати та не виставляти дитину в гіршому вигляді.

Співрозмовник повинен розуміти, що перед ним адекватна мати, яка може виховувати чадо спільно з ним. Дитина, поруч із чоловіком, який розуміє та кохає маму, також зможе адаптуватися до нового оточення без особливих проблем. У всіх випадках іноземці, які налаштовані на створення сім’ї з мамою, знаходять спільну мову і з її дітьми.

Як бачимо, діти – це не тягар і тим паче – не перешкода для того, щоб вийти заміж за іноземця, маючи дитину.

Вийшла заміж за іноземця: як вивезти дитину?

Отже, вибір зроблено, Ви визначились із кандидатурою Вашого ідеального чоловіка та батька Вашій дитині, тепер необхідно обміркувати варіант виїзду до країни майбутнього чоловіка. Для дорослої людини, яка не має проблем із законом, податками та іншими порушеннями, зробити це не складно. Але як бути з виїздом дитини? Тут події можуть розвиватися по-різному:

Замуж с ребенком за иностранца

  • Батько дитини помер. У такому випадку мати вивезе дитину з країни без складнощів. Оформлення документів відбувається за короткий термін, і шлях за кордон стає відкритим. Неважливо, в якій країні живе Ваш новий чоловік.
  • Батько дитини позбавлений батьківських прав. При цьому також проблем із виїздом не виникає, від такого батька не потрібний жодний дозвіл, адже прав на дитину в нього немає. Незалежно від того, чи платить він аліменти.
  • Батько дитини не платить аліменти, і з ним погані стосунки. Повозитись доведеться, адже дозвіл про вивіз дитини за кордон держави він навряд чи підпише. Але через деякий час весь пакет документів буде зібрано, і шлях буде відкритий. Можливо, на це піде рік, але жінка з дитиною від першого шлюбу рано чи пізно отримає всі документи. Будьте до цього готові.
  • З батьком дитини нормальні стосунки. Проблем тоді не буде, він просто підпише документи, і все складеться найкращим чином.

Зазвичай, іноземні чоловіки надають усіляку допомогу в тому, щоб у найкоротші терміни оформити всі необхідні документи і забрати нову сім’ю до своєї країни. Це, в свою чергу, ще раз підтверджує всю серйозність намірів Вашого обранця. Пам’ятайте, що сайти для знайомств за кордоном – чудовий спосіб вийти заміж за іноземця, навіть маючи дитину.

Отже, якщо вищесказане підштовхнуло Вас до того, щоб вийти заміж за іноземця, то необхідно діяти. Міжнародне шлюбне агентство «Happy Family» готове допомагати рішучим жінкам кардинально змінювати своє життя на краще. І що раніше це станеться, то більше шансів зустріти своє кохання в найближчий час. Не варто відкладати на потім, звертатись до професіоналів потрібно вже зараз.

Зареєструватися