Заміж за багатого іноземця: міф чи реальність

Заміж за багатого іноземця: міф чи реальність

Хочете припинити рахувати гроші і бачите для цього шлях у вигідному закордонному шлюбі? Чому б і не вийти заміж за іноземця? Багатий чоловік – гарантія цікавого життя та позбавлення багатьох побутових проблем. Це мрія багатьох жінок, але вона може здійснитися і для Вас. Потрібно лише реально дивитись на ситуацію і розуміти, що заможному нареченому потрібно запропонувати те, що переможе високу конкуренцію, яка існує.

Хочете багатого чоловіка? А навіщо?

Здавалося б, таке питання навіть не повинно виникати. Мрія про багатство зрозуміла всім, її не потрібно пояснювати. Йдеться про інше – Ваші мотиви, які спонукають Вас шукати в обранці матеріальні свідоцтва його успішності.

знакомства с богатыми мужчинами

Якщо заможність – головний мотив, який затьмарює все решту, – це, безумовно, засуджується в будь-якій країні. Тому що такі стосунки називаються торгівлею, і будуються вони зовсім за іншими законами. Саме підозри в алчності виникають у багатих претендентів у першу чергу – надто багато “мисливиць за гаманцями” зустрічають вони у своєму житті. Неприємне також спілкування з лінивими, безініціативними істотами, які хочуть отримати все відразу “на тарілі з голубою облямівкою”. Але ж Ви не така? Гроші – грошима, а головне – все-таки стосунки та готовність працювати заради них.

Якщо Ви замислились не лише про те, щоб вийти заміж за іноземця, а й про те, на що буде жити Ваша сім’я, це говорить про зрілість Вашого бажання. Це не меркантильність, а нормальне прагнення забезпечити себе і своїх майбутніх дітей та спертися в цьому на чоловіка, – це цілком природньо. Головне, аби ця мета була зміцнена щирістю намірів.

Вийти заміж за іноземця: подібне – до подібного

Жінка – супутниця життя, завжди являє собою “фасад” чоловіка. І якщо він уже встиг заробити капітал, його дружина не може бути відвертою “простушкою” або “сірою мишею”. Чоловік, який має вибір, захоче дещо більше, ніж пересічна жінка, нехай навіть і загадкова слов’янська душа. Попелюшці доведеться бути принцесою, інакше казка триватиме недовго.

Обов’язкові вимоги до нареченої заможного іноземця

 • Привабливість – не обов’язково бути топ-моделлю, але неодмінно – доглянутою, самобутньою, зі своїм власним стилем;
 • чарівність у спілкуванні – потрібно стати надійним тилом і опорою для свого чоловіка, до якої він захоче повертатися з найбільш складних перемовин, вміння підтримати бесіду з різними співрозмовниками, яких він, можливо, приведе в гості;
 • тактовність – доведеться вивчити вимоги до того кола, в яке хочеться увійти;
 • самодостатність – Ви маєте бути цікавою людиною, яка не лише зайнята домашнім господарством, а й успішна в інших сферах. І навіть заміжжя – не сигнал “опустити крила” або “спочивати на лаврах”;
 • готовність до постійного “марафону” праці над собою – аби бути завжди цікавою неординарному чоловіку, доведеться тримати себе в формі, як у фізичній, так і інтелектуальній;
 • можливість і бажання народити спільну дитину – більшість заможних чоловіків хочуть мати можливість передати свою справу та капітал прямому спадкоємцю. Виключення – якщо у Вашого обранця вже є діти, але тут можливі інші “підводні камені”.

Просто мріяти про те, як вийти заміж за багатого іноземця, мало. Історія Попелюшки в сучасному світі залишається казкою. Дуже важливо не просто хотіти зав’язати знайомство з заможним заморським нареченим, а й уміти шукати і знаходити можливості вийти заміж за багатого іноземця.

Це під силу кожній дівчині, яка знає собі ціну і готова вкладати в себе та працювати над собою. Чудес, на жаль, не буває, і навіть дуже професійний шлюбний сайт не може їх здійснити.

Як мати вигляд на мільйон?

Якщо Ви запланували життя з заможним чоловіком, потрібно відразу мати вигляд його супутниці. Для цього не завжди потрібні великі кошти, набагато важливіше внутрішнє відчуття та грамотна турбота про власну зовнішність. Йдеться не про силікон і пластичні операції, а про загальний підхід до організації свого життя.

Звикніть до думки, що здоровий спосіб життя – це не дієта “на тиждень перед купальним сезоном”, а дійсно спосіб життя. Привчіть себе до регулярних візитів до салону краси і спортзалу. Ваше волосся має розкішно блищати, а зуби – сяяти білизною. У будь-яку хвилину будь-якого дня Ваша шкіра має бути ідеально чистою. Дружина мільйонера повинна завжди мати здоровий вигляд, адже хвора мати майбутніх дітей не розглядається як достойна кандидатка. Тому краще забути про цигарки, фастфуд, рясний алкоголь і, звісно, мови не може бути про наркотики.

“По одежі зустрічають” – у світі багатих це правило теж працює. Навчіться подавати себе виграшно. Вивчайте модні журнали, шукайте свій стиль, можна попрацювати для цього зі спеціалістом. Вийти заміж за іноземця можливо, але для цього потрібно докладати певних зусиль. Ніхто, крім Вас, цього не зробить.

Внутрішнє багатство

знакомства с богатыми мужчинами

Зовнішній лоск повинен гармонізувати із внутрішнім наповненням, “пустишка” швидко набридне, якщо взагалі зможе привернути увагу іноземних Річчі. Потрібно вміти підтримувати розмову на основні теми, прийняті в вищому суспільстві:

 • Мистецтво.
 • Література.
 • Фінанси.
 • Спорт.
 • Філософія та ін.

Бажано вивчити основні тенденції та мати щодо них власну точку зору. Розбещені жіночою увагою багаті чоловіки цінують у жінках інтелект та розум – звичайно, жіночий, такий, що доповнює чоловічий, а не домінує.

Нерви «в коробочку»

Уміння контролювати себе – обов’язкова умова щасливого життя, і не тільки з мільйонерами. Але для чоловіків вищого суспільства ця вимога особливо значуща. Якщо поруч із Вами йому доведеться весь час емоційно напружуватись і нервувати, навіщо йому таке некомфортне спілкування? Він просто не буде в ньому зацікавлений. Дружини багатих чоловіків завжди готові до компромісів.

Гроші – це ще не все

Щоб не стати “пташкою в золотій клітці”, навіть одруженою потрібно залишатися самою собою, а не тільки тінню гаманця свого чоловіка. Варто продовжувати свою кар’єру, цікавитись новим, інтелектуально зростати. Тоді Вам не страшно буде в разі невдачі почати життя з чистого аркушу, але набагато більше шансів, що чоловік гідно оцінить такий скарб. Для будь-якого заможного чоловіка важливо, щоб кохана була поруч із ним не лише заради грошей.

Головне – вірте в свої сили, не припиняйте роботу над собою: ця мета благородна сама по собі і завжди приносить чудові плоди, зокрема і втілення Вашої мрії вийти заміж за багатого іноземця. А шлюбне агентство «Happy Family» Вам у цьому допоможе, незалежно від того, яка країна для одруження Вас цікавить.

Зареєструватися