Заміж за грузина. Як підкорити палке грузинське серце: розкриваємо секрети

Заміж за грузина. Як підкорити палке грузинське серце: розкриваємо секрети

Багато українських жінок замислюються, як вийти заміж за грузина. Не дивно, адже грузини – чоловіки не лише темпераментні, але й дуже ввічливі. Навряд чи можна зустріти представника сильної статі Грузії, який не оцінить красу слов’янської жінки. Якщо Ви мрієте вийти заміж за грузина, дізнайтесь про всі нюанси темпераменту та менталітету грузинських чоловіків у нашій статті.

Ми пропонуємо Вам ознайомитись не лише з усіма перевагами та недоліками шлюбу з грузинами, а й із такою інформацією:

 • особливості менталітету грузинських чоловіків;
 • жіночі якості, які приваблюють грузин;
 • стосунки з грузинськими нареченими – які вони;
 • особливості життя в Грузії;
 • сімейні традиції грузин;
 • як полонити серце грузина;
 • де познайомитись із грузином;
 • навіщо виходити заміж за грузина.

Менталітет грузинських чоловіків

знакомства с грузинамиГостинність – це те, чим вабить Грузія. Українські гості дуже люблять менталітет грузин. Кожен грузинський чоловік особливо гостинний. Неважливо звідки Ви – Вам завжди будуть раді в Грузії. Грузини дуже щирі та доброзичливі, незважаючи на їхню надмірну емоційність і темперамент.

Якщо Вам буде потрібна допомога, грузинський чоловік завжди готовий надати її безкорисливо. Багато хлопців-грузинів говорять російською або навіть англійською, тому складностей у спілкуванні не виникне.

У грузин – доволі запальний характер, але при цьому, до українських жінок вони ставляться чудово.

Що приваблює грузин у жінках

Усі знають, що грузини обожнюють фліртувати. Попри це, вони дуже серйозно ставляться до вибору партнера та майбутньої дружини. Чоловіки Грузії не шкодують компліментів, але вони нічого не вартують, адже ці красені велелюбні. Компліменти зовсім не означають, що Ви станете його обраницею.

Тільки порядна та серйозна жінка може підкорити серце гарячого грузинського хлопця. Ці чоловіки не проти познайомитись із красивими дівчатами, але цього замало для створення сім’ї. Зовнішність важлива для них, але дружину будуть вибирати лише серед справжніх жінок – скромних та спокійних.

Чуйність, вірність, мудрість та щирість є запорукою здорових та міцних стосунків із грузином. Якщо Ви гарячкувата, так само, як і грузинський мачо, краще буде не шукати знайомств із грузинами. два запальних темпераменти навряд чи зможуть порозумітися. Але на варто й удаватися не справжньою. Чоловіки в Грузії бачать жінок наскрізь. Вони шукають лагідних, ніжних та жіночних представниць прекрасної статі.

Що чекає пару – українка – грузин

муж грузинЯкщо чоловік – грузин, сумувати Вам не доведеться. Ви будете приємно здивовані тим, як Ваш чоловік залицяється до Вас. Безліч компліментів – це те, на що можуть розраховувати всі українські дружини. Якщо Ви любите уагу, то варто замислитись про знайомство з грузином.

Позбавитись нареченого з Грузії буде не просто, тому краще не давати марних сподівань. Вони можуть бути досить нав’язливими. Грузинський чоловік завжди піклуватиметься про Вас, і не варто відмовлятись від його турботи. Навіть незалежні та самодостатні жінки завжди будуть почуватися слабкими поруч із грузинським чоловіком.

Є і зворотній бік медалі. Як і всі кавказці, грузини дуже ревниві. Не провокуйте Вашого чоловіка, тому що це закінчиться сваркою. Він і так цінує Вас і плекає. Грузинські мачо не визнають зухвалого вбрання, тому намагайтеся мати скромний вигляд поруч із Вашим чоловіком. Не хвилюйтесь, якщо Ви не даєте підстав для ревнощів, ваш шлюб буде щасливим не один рік.

Особливості життя в Грузії

Грузія – країна з традиціями та багатою віковою культурою. Якщо Ви вирішили обрати сайти знайомств у Грузії, будьте готові дотримуватися місцевих традицій. Більшість грузинських родин шанують традиції предків та намагаються їх не порушувати.

Жити в Грузії – означає бути готовою до патріархату в сім’ї. Навіть якщо деякі звичаї здаються Вам безглуздими, дотримуватись їх все-таки доведеться. Пошана до старших – одна з головних особливостей Грузії. Ваше ставлення до людини, старшої за Вас, – показник того, наскільки Ви достойний партнер. Не всі дівчата знають, як поводитись у Грузії. Запам’ятайте – Ваш чоловік завжди правий в очах його батьків. Наодинці Ви можете сказати свою думку і навіть покартати його.

Сваритися з батьками чоловіка недоцільно. Він, у будь-якому випадку, буде на їх боці. Це навіть не обговорюється. Будьте готові вибачитися. Відсутність конфліктів зі свекрухою– запорука миру в Вашій сім’ї з чоловіком-грузином. У грузинських родинах останнє слово завжди за батьками.

Грузинські сімейні традиції

замуж за грузинаСРодина в Грузії – святе. Навіть брати та сестри підтримують одне одного, щоб не було. Брат несе відповідальність за незаміжніх сестер, якщо в сім’ї немає батька. Хочете заміж за грузина? Тоді цілком прийміть його родину і країну. Щиро полюбити країну – найкраще, що Ви можете для нього зробити. В Грузії справді є що любити – гори, ріки, море, старовинні будівлі та храми, а також чудові традиції та смачні страви.

Не хвилюйтесь, – якщо Ваш чоловік грузин, Вас вважатимуть своєю. Дотримання сімейних традицій – справа індивідуальна. Не обов’язково Ваш чоловік буде дуже традиційним. Багато залежить від регіону проживання, статусу, виховання та ін. Менталітет грузинських чоловіків доволі різний, в залежності від цих факторів.

Вас може здивувати те, що великі міста Грузії дотримуються і європейських традицій. Це означає рівність чоловіків і жінок у стосунках. Все більше молодих пар живуть за принципом рівності, а не традиційності.

Як підкорити серце грузина

Незважаючи на те, що грузинські чоловіки веселі та виявляють слабкість до представниць прекрасної статі, завоювати їхні серця не завжди легко. Якщо ж Ви вирішили звернутись на сайт знайомств, Грузія продиктує свої умови.

Так, багато сучасних грузинських чоловіків зовсім не схильні шукати ведену та покірну дівчину для шлюбу. Однак, їхні грузинські корені даються взнаки. Навіть якщо Ви успішна бізнес-вумен, не варто занадто проявляти свою непокірність. Будьте мудрою – саме ця якість допоможе Вам зав’язати знайомство з грузином.

Чоловіки з Грузії шукають жіночність і доброту, ніжність і ласку. При цьому не обов’язково сидіти вдома і пекти хачапурі, виховуючи п’ятьох дітей. Ваша незалежність і самостійність так само привабливі для майбутнього чоловіка. Просто не варто демонструвати феміністські схильності в стосунках із грузинським чоловіком.

Де познайомитися з грузином

Багато українок бували в Грузії та точно вже не відчували браку уваги в цій мальовничій та колоритній країні. Познайомитися з чоловіком із Грузії під час мандрівки цілком реально. Щоправда, ніхто не знає що на думці у Вашого красномовного залицяльника.

познакомиться с грузиномАгентство “Хеппи Фемили” рекомендує користуватися тільки перевіреними майданчиками для знайомств із грузинами. Ви завжди можете скористатися послугами шлюбних агентств або сайтів знайомств. Є кілька критеріїв, на які слід звернути увагу при виборі сайту чи агентства знайомств:

 • Конфіденційність. Ваші особисті дані мають бути в суворому секреті та не надаватися чоловіку за його вимогою. Сайт чи агентство повинні використовувати Ваші контакти лише для підтримки зв’язку з Вами, а не для видачі чоловікам.
 • Перевірені партнери. Дізнайтесь, з якими партнерами співпрацює Ваше агентство. Дуже важливо, щоб це були агентства або сайти знайомств із грузинами з гарною репутацією. Прочитайте їхні умови та положення, а також уважно вивчіть договір, якщо такий є.
 • Послуги супроводу. Гарне агентство не кине на призволяще ні вас, ні чоловіка. Вам завжди нададуть представника, який присутній на першій зустрічі та надає допомогу, якщо це необхідно.

Вийти заміж за грузина в “Happy Family”

ЕЯкщо Ви все-таки вирішили підкорити серце гарячого кавказького нареченого, ласкаво просимо до нашого агентства! Ми гарантуємо знайомства з чоловіками з різних країн, і з України теж. Наші наречені перевірені та надійні. Ваші дані абсолютно конфіденційні, а Ваша анкета розміщується виключно в закритій базі даних та на іноземних сайтах-партнерах. Будьте впевнені в Вашому виборі та розглядайте лише серйозні знайомства з грузинами.

 

Зареєструватися