Заміж за іноземця: 10 аргументів на користь міжнародного шлюбного агентства в Києві

Заміж за іноземця: 10 аргументів на користь міжнародного шлюбного агентства в Києві

Заміж за іноземця: казковий міф чи реальність?

У вас з’явилась мета: не просто знайти собі пару, а постаратися побудувати своє щастя з громадянином іншої країни.

Змінювати своє життя – так вже максимально! Як же діяти? Де шукати обранця? Як вийти заміж за іноземця?

Багато дівчат відмовляють собі в праві пошуку підхожої партії через інтернет, адже їх зупиняють численні страхи. Деякі фобії, пов’язані зі знайомствами на відстані та через посередників, справді не безпідставні.

Більшість – тільки стереотипи. наше міжнародне шлюбне агентство – підтвердження того, що шлюб із іноземцем – не тільки можливий, а й необхідний.

Заміж за іноземця в Україні: зважуємо всі “за” і “проти”!

Рідка жінка не мріє про одруження. Зустріти достойного чоловіка в своїй країни з кожним роком усе складніше. Якщо Ви твердо вирішили, що український наречений – не Ваша історія, то подумайте як вийти заміж за іноземця.

агентство знакомств киев

Переваги шлюбу з іноземцем

Якщо Ви замислюєтесь про те, щоб вийти заміж за іноземця, зважте всі “за” і “проти”, перш ніж зробити цей серйозний крок. Бажання вийти заміж недостатньо, адже в шлюбі з іноземцем багато нюансів. На Вас чекає багато переваг, але є і деякі недоліки.

Поговоримо про переваги:

 • Стабільність

Якщо говорити про те, як вийти заміж за іноземця через сайт знайомств, то більшість агентств пропонують тільки надійних кандидатів із високорозвинених країн. Чоловіки з Західної Європи, Америки, Австралії, Нової Зеландії – дуже заможні та готові до укладання шлюбу зі слов’янськими дівчатами.

Такі наречені перевезуть жінку до країни з високим рівнем життя, будуть забезпечувати та робити все, щоб їхня дружина мала все. Звісно, вийти заміж за іноземця після 40 дуже навіть реально, адже чоловіки за кордоном готові до шлюбу тільки коли стануть фінансово незалежними та стабільними. На Вас чекає комфортне життя в прекрасних умовах.

 • Турбота

Планувати одруження з іноземцем – дуже вірне рішення. Кожна дівчина мріє вийти заміж за турботливого та кохаючого чоловіка. Іноземці саме такі. Вони дуже цінують шлюб і сімейні узи. Річ у тому, що дівчата за кордоном стають все більш незалежними. Вони не хочуть сім’ю і дітей. Заміжжя для них часто просто формальність, і жодних теплих сімейних стосунків чоловіку-іноземцю не світить.
Саме тому слов’янська дівчина може вийти заміж за кордон. Чоловік буде її цінувати, кохати, забезпечувати та оберігати. Слов’янські якості високо цінуються іноземними чоловіками.

 • Іноземці люблять дітей

Якщо у Вас уже є дитина, розгляньте можливість звернутися на сайт, аби вийти заміж за іноземця. Іноземні наречені переважно добре сприймають жінок із дітьми і люблять їхніх чад як своїх.

Часто жінці з дітьми важко знайти достойного супутника життя, який би турбувався не лише про неї, а й про її дитину. Одруження з іноземцем – можливість влаштувати не тільки своє життя, а й життя Ваших дітей.

Недоліки шлюбу з іноземцем:

 • Життя в чужій країні

Ностальгію ніхто не відміняв. Незважаючи на те, що Вам доведеться жити в прекрасній країні з чудовими умовами, Вам необхідно буде пристосовуватись до законів, традицій, вивчати мову. Особливо, якщо Ви вирішили вийти заміж за іноземця після 50, доведеться кардинально міняти звичне життя.

 • Документальна тяганина

Віза, переклади документів для реєстрації шлюбу, апостиль, отримання громадянства – все це потребує тимчасових, фінансових та емоційних вкладень. Укладаючи шлюб із іноземцем, потрібно вирішити в якій країні Ви будете це робити. В Україні Вам буде простіше зробити переклад документів та засвідчити все нотаріально.

Якщо ж Ви одружуєтесь із громадянином США, то простіше виїхати з візою нареченої, ніж вийти заміж за іноземця в Україні. Після переїзду до країни нареченого у Вас буде 90 днів на реєстрацію шлюбу. Якщо ж Ви передумаєте, то вимушені будете повернутися додому.

Чому варто звернутися на сайт знайомств, щоб вийти заміж за іноземця

 1. Ширше коло. Ви ніколи не дізнаєтесь скільки шансів втрачено, тому що Ви не опинились в потрібному місці в потрібний час. З агентством знайомств коло претендентів не обмежене, до того ж, у ньому практично не буде випадкових людей.
 2. Дівчина спить, а пошук триває! Вам не потрібно бути напоготові 24 години на добу. Займайтесь звичайними справами, а в цей час професіонали, які працюють на Вас, будуть наближати Ваше щастя, підбираючи оптимальні варіанти.
 3. Весь світ для вас. Іноземці бувають різні! Ви самі можете обирати – шукати долю серед темпераментних жителів півдня, стриманих мешканців півночі чи пристрасних східних чоловіків. А якщо й самі ще не вирішили? Міжнародне шлюбне агентство допоможе вийти заміж за іноземця з будь-якого куточка Землі.
 4. Хтось шукає саме Вас! Успішні чоловіки, які віддали багато часу та сил будуванню кар’єри, як правило, не мають достатньо ресурсів для вибору своєї половинки. Їм зручніше довірити процес пошуку професіоналам міжнародних сайтів. Чому б не піти за їх прикладом?
 5. Діти – не перешкода. Багато іноземців дуже тепло ставляться до дітей коханої жінки. Наші спеціалісти заздалегідь обговорюють цей момент і підбирають для Вас саме таких кандидатів.
 6. Словник знадобиться не скоро. Часто дівчат відлякує низький рівень іноземної мови. По-перше, дуже багато іноземних чоловіків хоч трохи знають Вашу рідну мову, адже недаремно вони шукають дружину з нашою допомогою. По-друге, наші представники готові допомогти в спілкуванні на всіх етапах, від перекладу анкети, ведення листування до супроводу під час особистих зустрічей.
 7. Стороннім знати не потрібно. Солідне шлюбне агентство суворо дотримується політики конфіденційності та анонімності. Інформація про Вас потрапить лише до тих, для кого призначена – до потенційних наречених.
 8. Вік – не перешкода. Якщо не знаєте як вийти заміж за іноземця через поважний вік, ми допоможемо, адже в нашій базі даних достатньо чоловіків різних вікових категорій.
 9. Додаткові бонуси. Кінцева мета – щасливе заміжжя! Але на шляху до неї Вас чекає ще багато приємних моментів: гарні фотографії, яскраві зустрічі, неординарне спілкування.
 10. Гарантії безпеки. Тільки з надійним міжнародним сайтом Ви можете бути впевнені, що не натрапите на авантюриста чи шахрая. Ви можете відкинути страхи і цілком віддатися пошуку свого щастя. Але, щоб позбавитись фобій, їх потрібно розвіяти.

Що зупиняє дівчат

киев брачное агентство

Багато побоювань – лише відмовки, а деякі справді потрібно відсіювати шляхом грамотної організації процесу. Що ж говорять собі самотні серця, які не наважуються звернутись до шлюбного агентства для заміжжя з іноземцем?

 1. «Не хочу зв’язуватись невідомо з ким і потрапити в неприємну історію».
 2. «А раптом він шукає не дружину, а лише пригоди?»
 3. «Тільки даремно витрачу час».
 4. «Хто знає, в листуванні все добре, а як себе убезпечити на зустрічі?»
 5. «Потрібно витратити багато грошей, у мене немає можливості оплатити переліт»

Розвіюємо страхи

Головна причина будь-якого страху – незнання. Оскільки співробітники міжнародного шлюбного агентства працюють у цій сфері багато років, вони давно знайшли відповіді на всі дамські заперечення, викликані невпевненістю.
брачное агентство киев иностранцы

 1. Іноземці, чиї анкети потрапляють до агентства, вже пройшли перевірку в своїй країні. До даних дівчини в шахрая просто не буде доступу.
 2. Успішному чоловіку з чужої країни нема коли розважатися випадковими знайомствами. Якщо він вклав гроші в інтернет-знайомство, навряд чи він хоче просто цікаво провести час.
 3. Ви можете попросити наших співробітників про допомогу з веденням первинного листування, щоб відібрати кандидатів, які підходять найбільше.
 4. Ми пропонуємо послугу супроводу під час зустрічі, особливо якщо Вам потрібен перекладач.
 5. У житті ми отримуємо те, за що платимо. Можна вибрати позицію очікування, поки чоловік Вас обере та вирішить приїхати на зустріч, а можна придбати пакет пріоритетної клієнтки та скористатися всіма його перевагами.

Як не потрапити в пастку

Якщо Ви вже готові почати спілкування, щоб вийти заміж за іноземця, прислухайтесь до рекомендацій, які дозволять зробити його максимально комфортним та безпечним.
агентство знакомств с иностранцами киев

 1. Не поспішайте давати кандидату свою актуальну електронну адресу в першому ж повідомленні. Спілкуйтесь через агентство. А ще можна відкрити для листування окрему електронну скриньку.
 2. Перш ніж погодитись на зустріч, поговоріть у скайпі. Таке спілкування може багато що показати. Доречі, номер теж можна створити спеціально.
 3. Чи погоджуватись на першу зустріч у третій країні, якщо чоловік згоден все оплатити, вирішувати лише Вам. У такій зустрічі будуть свої плюси і мінуси.
 4. Пам’ятайте, що чоловік, який вміє рахувати гроші, навряд чи полетить на зустріч із Вами після 3-4 листів. Наберіться терпіння.
 5. Уникайте великої кількості особистих даних про себе в листах та спілкуванні.
 6. Якщо кандидат повідомив Вам свою адресу, “пробийте” її в Гуглі. У мережі можна перевірити й інші дані візаві, якщо добре володієте мовою.
 7. По можливостi, скористайтесь гарантіями безпеки, які надає шлюбне агентство.

Отже, якщо Ви хочете знайти свою долю за допомогою сайту знайомств для шлюбу з іноземцями, але побоюєтесь, – для Вас є дві гарні новини. Перша: Ваш страх природній. Друга: ґрунтовних причин для нього немає, якщо Ви звернетесь до шлюбного агентства, яке зарекомендувало себе. Ваше щастя поряд, зробіть до нього перший крок.

Кожен має робити свою справу. Будьте собою, а ми допоможемо Вам знайти чоловіка, для якого саме Ви станете довгоочікуваним щастям.

Зареєструватися