Зарубіжні сайти знайомств: знайти чоловіка і не стати жертвою авантюриста

Зарубіжні сайти знайомств: знайти чоловіка і не стати жертвою авантюриста

Жінці властиво мріяти про ідеального супутника, – чоловіка, який здатен подарувати стабільне майбутнє їй та її дітям. У пошуку такого кандидата Ви заходите на сайт знайомств із іноземцями для заміжжя, та, на жаль, не всі користувачі готові до серйозних стосунків. У нашій статті ми розкажемо про чоловіків, яких варто уникати.

Зарубіжні сайти знайомств – це майданчики для зустрічей з обранцем для жінки та місце для розваги деяких чоловіків. Звичайно, в кожного кандидата є свої причини шукати спілкування з жінкою на зарубіжному сайті знайомств. Ми умовно розділимо їх на чотири групи:

 • друг по листуванню;
 • турист;
 • принижений та ображений;
 • неадекватний кавалер.

Знайомства онлайн чи вільні вуха

Саме в цьому ключі сприймають сайти чоловіки-переписчики. А що? Це цілком зручно: вдома чи в офісі присвятити пару хвилин спілкуванню з дівчиною. Ризиків мінімум, але реально відчути себе у ролі бізнесмена чи романтика.

зарубежные сайты знакомств

Популярні причини листування:

 • Хочеться кохання і ніжності, але швидко та не недорого. Такі “друзі” будуть активно запевняти Вас у щирості почуттів та намірів. І ці обіянки – все, що Ви отримаєте. Адже його мета – пограти у романтичні стосунки, яких у реальності просто немає. Ці чоловіки використовують зарубіжні сайти знайомств для компенсації своїх комплексів. Як тільки ви натякнете на особисту зустріч, він піде від Вас до нової німфи.
 • Шукають об’єкт для сексуальних фантазій. Такі чоловіки звертають увагу на жінок з відвертими фото. Спілкування набуває грайливого тону. Вони обговорюють сексуальні фантазії, з’ясовуючи як далеко жінка готова зайти. Пам’ятайте, сайт знайомств із іноземцями приваблює не тільки зрілих чоловіків, а й молодих хлопців у пошуку різноманітних вражень. Якщо для Вас усе серйозно, не витрачайте час. Таким персонажам просто достатньо побачити жіноче тіло.
 • Шукають слухача. На перший погляд жінки, яка мріє вийти заміж за іноземця, сайти знайомств з відвертими чоловіками – чудовий варіант, але не в цьому випадку. Чоловік буде дуже багато говорити про себе. Вам буде здаватися, що Ви знаєте про нього все. Але що він знає про Вас? Він цікавиться Вашими проблемами? Ні? Це – перша ознака “говоруна”. Щойно він перестане бачити у Вас відданого слухача, образиться на нерозуміння й піде.

Зарубіжні сайти знайомств або спосіб пізнати світ

Іноді чоловіки з сайту знайомств-онлайн пропонують дівчині не тільки познайомитись, а й провести разом відпустку. Жінка в цій пропозиції вже чує солодкий звук дзвонів та шлюбні обітниці.

зарубежные знакомства

Яке ж буває розчарування, коли після спільної відпустки потенційний наречений зникає. Адже його метою було провести час із дівчиною. Це, на його думку, більш безпечно, ніж випадковий секс на курорті. Отримавши своє, він планує нову відпустку з новою партнеркою. Зручно, чи не так? Сьогодні чорнявенька, завтра руденька… Якщо Вас це не бентежить, то приємно проводьте час. Хочете реальних стосунків, і зарубіжні знайомства для Вас – спосіб досягнення мети? Біжіть від такого чоловіка.

Другий різновид міжнародного “туриста” – зустріч на Вашій території. Він із задоволенням прийме запрошення та приїде до жінки. Він бачить масу бонусів: проживання, харчування, дозвілля та секс. Перша ознака такого чоловіка – вимагання інтимних стосунків. Перед його приїздом обмовтеся , що сексу не буде, ви маєте пізнати одне одного. Якщо він скасує візит, значить, варто пошукати іншого кандидата, щоб вийти заміж за іноземця через сайт для знайомств.

Зарубіжні сайти знайомств або вічна боротьба з труднощами

знакомства онлайн

Пам’ятаєте П’єро з казки “Золотий ключик”? Скарги на складнощі життя будуть основним мотивом стосунків з подібним персонажем. Ймовірно, що цей чоловік дійсно шукає свою принцесу. Але жорстокий світ заважає здійсненню мрії.

Звертаючись на сайт знайомств, такі іноземці бачать такі перешкоди на шляху до щастя:

 • Жінки-хижачки. Вони переконані, що всі жінки прагнуть вийти заміж, а сайти знайомств-онлайн – місце для полювання. Від натяку на фінансову цікавість він починає панікувати. І сприймає це як зазіхання на його майно. Вони приходять не для пошуку нареченої, а для того, щоб переконатись у жіночій корисливості.
 • Жінки – транжири. Їх бояться патологічно економні чоловіки. Такі вимагатимуть звіт про кожний цент, і питання почнуться ще до весілля.Деякі бачать у зарубіжних знайомствах майданчик для пошуку дружини з мінімальними вимогами, яка готова вести домашнє господарство або заробляти на сім’ю.
 • Бездушні особи, які не люблять його дітей. Багатодітний батько шукає жінку для створення сім’ї в іншій країні. Чому? Тому що в його оточенні немає дівчини, готової проводити всі вихідні з його дітьми. Діти на першому місці – прекрасно. Але вони – не Ваші діти. Якщо Ви не готові миритися з подібним ставленням, знайдіть іншого чоловіка.
 • Егоїстки, не здатні зрозуміти його тонку натуру. У таких чоловіків завжди проблеми: мама, босс, колишня-істеричка і т. ін. Шлюб не змінить його звичок. І невдовзі об’єктом незадоволення станете Ви. Повірте, на сайтах знайомств із багатими іноземцями безліч таких персонажів.

Зарубіжні сайти знайомств чи помста ображених

зарубежные сайты знакомств с иностранцами

Ми підійшли до небезпечної групи чоловіків, здатних не просто забрати Ваш час, а й завдати реальних незручностей.

Психічні розлади складно визначити крізь листи. Роздивитись можна лише при особистому знайомстві. Звертайте увагу на його міміку та жести. Можливо, він заговорюється, повторюється або нервує. Спробуйте ненав’язливо розібратися в причині. Він хвилюється, побачивши Вас перед собою, чи це психічне збентеження? Переконавшись у його душевному нездоров’ї, не переривайте спілкування відразу. Мирне прощання вбереже Вас від агресії.

Шахраї – біль для дівчат, які мріють вийти заміж за іноземця. Спочатку їх можна сплутати з любителем листування. Але в подальшому він почне натякати на фінансові проблеми. Причини бувають різні: звільнення, пожежа в будинку або смерть родичів. Вважаєте його приємним співрозмовником? От нехай він ним і залишається Не спонсуйте, Ваші вкладення в його проблеми не окупляться.

Агресивні чоловіки зустрічаються як у реальному житті, так і при знайомствах онлайн. Головна мета таких особин – образа та приниження жінок для самоствердження. Не варто відповідати так само, агресія тільки посилить жагу помсти. І про Вас дізнаються на других форумах та майданчиках. Намагайтеся спокійно згладжувати конфлікт. Спокійне ставлення до його хамства швидко набридне агресору. І він піде в пошуках нової жертви.

Якому сайту знайомств варто довіритись

зарубежные знакомства онлайн

Після прочитання нашої статті у Вас напевно виникло питання: тож, як бути? Якщо стільки небезпечних чоловіків, як знайти хороший сайт знайомств?

Спочатку необхідно підучити мову, щоб із листування Ви могли охарактеризувати чоловіка та його можливі проблеми. Рідкий іноземець знає українську. І, звичайно, з обережністю вибирайте сайти знайомств, якщо бажаєте вийти заміж за іноземця. Перевагу віддавайте тим ресурсам, які націлені на шлюб і перевіряють кожного кандидата. До речі, “Happy Family” допоможе в спілкуванні, якщо у Вас низький рівень знання мови. Пройдіть реєстрацію на happyfamily.com.ua просто зараз, про решту подбає консультант нашого агентства.

 

Зареєструватися