Знайомства з іноземцями для шлюбу – що писати в анкеті?

Знайомства з іноземцями для шлюбу – що писати в анкеті?

Наше шлюбне агентство “Happy Family” протягом багатьох років успішно допомагає знайомитись із іноземцями для серйозних стосунків. У нашому арсеналі є достатня кількість унікальних можливостей, які дозволяють надати чітку та ефективну інструкцію з досягнення мети. Якщо Ваше основне бажання звучить як “хочу познайомитись із іноземцями для шлюбу”, ми з радістю підкажемо в якому напрямку діяти, а також допоможемо пройти всі необхідні етапи та налаштувати на кохання і вдале заміжжя. Це і є наша головна мета і результат нашої роботи.

Підготовчий етап або початок Вашого шляху

З кожною дівчиною, яка звертається до нашого агентства, ми проводимо роботу, кінцевим результатом якої буде повна готовність зустрічатись особисто з найдостойнішим кандидатом.

Починається робота з аналізу наявних даних – це обов’язкова практика кожного солідного агентства знайомств. Аналіз необхідний для подальшого складання анкети. Вона буде Вашою основною зброєю, якщо Ви шукаєте знайомства і Вас цікавить шлюб із достойним чоловіком.

познакомиться с иностранцем

Складання анкети

Анкета для спілкування-онлайн має складатись із інформації, яка зможе розказати максимум про Вашу особистість та подати зовнішній вигляд максимально вигідно. Виходячи з цього, анкета ділиться на дві складові:

 • інформаційну (текстову)
 • візуальну (фотографії)

Обидві частини повинні гармоніювати між собою Так агентство “Happy Family” прагне довести співвідношення інформативності кожної анкети до досконалості.

Секрети заповнення інформаційної складової анкети

Усі шлюбні агентства прагнуть надавати максимально достовірну інформацію, адже від цього залежить ступінь довіри та безпека. Це стосується анкет з обох боків тих, хто хоче знайомитись через інтернет ( перевіряються як іноземні наречені, так і дані дівчат).

Таким чином, анкета повинна складатися з достовірної інформації, яка буде відігравати важливу роль при виборі партнера. Стандартною практикою для агентств є заповнення наступних глав:

 1. ПІБ (чоловіки не мають доступу до Вашого прізвища та по батькові, вони бачать лише ім’я)
 2. Дата народження
 3. Освіта ( в тому числі, знання іноземних мов, додаткові навички та вміння: чи можете Ви вести впевнену розмову чи Вам доведеться ще вивчати мову)
 4. Місце проживання
 5. Хобі
 6. Побажання до партнера

как познакомиться с иностранцем

Кожен пункт має бути достовірним, – коли людина шукає знайомства, і вона налаштована серйозно, правда – той самий ключ, який необхідний для вдалого початку взаємин.

Чоловіки віддають перевагу кандидаткам зі знанням англійської. Однак, незнання мови ще ніколи не ставало перешкодою до шлюбу. Просто майте на увазі, що вивчення мови необхідно для шлюбу, якщо не зараз, то в майбутньому.

Знайомства з іноземцями: візуальна складова

У практиці нашого агентства існує кілька етапів, які допоможуть кожній дівчині максимально розкрити свій образ. Етапами є:

 • послуги стиліста
 • робота візажиста
 • професійна фотосесія

Всі агентства вкладають у візуальну складову великий обсяг сил, адже приваблива зовнішність – перший крок до успіху. У кожній дівчині живе краса, якій всього лише потрібно допомогти вибратись назовні. Ваш цікавий профіль та гарні фото допоможуть Вам почати зустрічатись із достойними кандидатами на Вашу руку і серце.

Для знайомства з іноземцями для шлюбу Вам можна навіть не виходити з дому, та й кордон держави зовсім не перешкода. Ви будете вести спілкування онлайн аж до особистої зустрічі.

Ми не приховуємо, що зовнішність – візитна картка, яка дозволяє багато чого розповісти про дівчину. Оскільки в більшості випадків може виникнути певний мовний бар’єр, такі, здавалося б, незначні речі як вибір зачіски, макіяжу та підбір одягу, можуть багато розповісти про свою хазяйку, перш ніж Ви почнете зустрічатись особисто.

Мовний бар’єр

Мабуть, однією з наявних проблем нашого агентства в справі підготовки наречених, є відсутність бази іноземної мови. Оскільки “Happy Family”, як і багато інших шлюбних агентств, здійснює знайомства онлайн, на перших етапах спілкування кожна дівчина може скористатися послугами перекладача.

У всіх агентствах присутній штат перекладачів, які не тільки підкажуть як правильно вести розмову, а й допоможуть у вивченні мови.

хочу познакомиться с мужчиной

Спочатку знайомство з іноземцем відбувається у листуванні. Якщо Ви шукаєте знайомства з достойними та серйозними кавалерами, листування – найпростіший, з точки зору комунікації, спосіб. Далі, коли буде прийнято рішення про зустріч, кожна клієнтка може скористатися послугами усного перекладу.

Шлюбне агентство “Happy Family”, завдяки багаторічному досвіду, знайшло справжній ключ до пошуку іноземного супутника життя. Наші поради з заповнення анкет, а також детальний супровід всього знайомства, дозволяє пройти весь шлях максимально легко та ефективно. Звертаючись до “Happy Family”, Ви можете бути впевнені, що Ви в надійних руках, і тоді питання про те, як зав’язати знайомства з іноземцями більше не виникнуть!

Зареєструватися