Зустріч із іноземцями для знайомства в Києві

Зустріч із іноземцями для знайомства в Києві

Агентство “Happy Family” ділиться з Вами фотографіями, зробленими під час дивовижної зустрічі, коли наші дівчата отримали можливість нових знайомств із нашими іноземними гостями. Доречі, деякі зі знайомств уже встигли перерости в початок нових стосунків!

Ідея такої вечірки була закладена ідеалами нашого агентства! Ми намагаємось створити максимально сприятливу атмосферу, в якій народжуються по-справжньому міцні стосунки, а подібні зустрічі в реалі надають безліч нових можливостей.

Окрім українських наречених, були запрошені іноземні гості, кожен із яких пройшов суворий відбір. Тож, запрошення на участь у зустрічі отримали кандидати з такими якостями:

  • фінансова незалежність;
  • наявність профільної освіти;
  • серйозні наміри щодо створення сім’ї.

Для того, щоб зустріч була максимально продуктивною, ми брали до уваги такі фактори:

  • можливість проявити себе;
  • можливість поспілкуватися з гостем, навіть не знаючи мови.

Для виявлення всіх талантів наших наречених ми знайшли можливості – як для сором’язливих натур, так і для тих, хто хотів показати себе у всій красі. В хід йшли конкурси, танці та музичні номери. Але для тих, хто з якихось причин не хотів брати участь у запропонованих розвагах, було організовано лаунж-простір. У ньому можна було поспілкуватись парам, які опинились під впливом чар одне одного.

Невимушена та комфортна атмосфера зустрічі – багато в чому заслуга наших лінгвістів, які за необхідністю вирішували проблеми мовного бар’єру.

Вечір був сповнений спільності та гармонії, адже складно уявити кращу обстановку для знайомств, ніж місце, де зібрались люди, серця яких мають одне спільне, палке бажання – знайти свою очікувану половинку. Неперевершені кулінарні пригощання від клубу “Індіго” теж сприяли настрою для нових, щасливих знайомств.

Зареєструватися