Зустріч з іноземцями для знайомств у Харкові

Зустріч з іноземцями для знайомств у Харкові

Що може бути прекраснішим, ніж бажане, перспективне знайомство з іноземцем, народжене в компанії однодумців? Саме на цій думці базувалось прагнення агентства “Happy Family” створити вечір знайомств, результати якого Ви можете оцінити по фотографіях, сповнених променистих усмішок її учасників.

Для організації плодотворної зустрічі ми вдалися до деяких хитрощів, і результати перевершили всі очікування. Тож, аби кожна з наречених змогла проявити себе, були створені певні умови. Вони передбачали дві складові:

  • активна;
  • пасивна.

До активної частини ми внесли величезну кількість різноманітних конкурсів, серед яких кожна учасниця знайшла спосіб продемонструвати свої таланти.

Для наших сором’язливих наречених ми організували можливість у затишній обстановці поспілкуватися з кавалером, який сподобався, лише вдвох.

Варто також зауважити, що іноземні гості під час зустрічі проходили певну перевірку. Аби мати можливість знайомства з українськими красунями, їм потрібно було переконати нас неабиякими аргументами:

  • серйозність намірів;
  • фінансова складова;
  • рівень освіти;
  • інші параметри, важливі для рішення про початок стосунків.

Затишний інтер’єр ресторану “Компас”, де відбувалась зустріч, був ідеально довершений смачними стравами та вишуканими напоями.

Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що ця зустріч була дуже потрібна. Того вечора ми всі переконались, що мовний бар’єр – не перешкода для стосунків! Завдяки нашим лінгвістам у кожної пари була можливість пізнати одне одного краще.

Найкращий комплімент для нашого агентства – Ваше щастя, і цей вечір зміг довести парам, які склались, що наші зусилля не марні!

Зареєструватися